Türkiye Kupası 3. Maç | Galatasaray CC 79 - 61 Türk Telekom

Re: Türkiye Kupası | GALATASARAY-Türk Telekom

hesabı falan kapatıp yarınki maça dönersek eğer;

1) bugün oynamayan shipp ve rochestie yarın oynayacak mı?
2) telekomun uzunlarına nasıl karşı koyabiliriz?

bu sorularıma cevap arıyorum

Telekom yenildi yarın kazanan çıkıyor.Sani Becirovic ve Telekom uzunlarına çare bulursak kazanabiliriz. Shipp ve Shumpert'ın yokluğu takımı skor yönünden etkileyeceğinden mutlaka çok iyi savuma yapmalıyız.Kilit Tutku-Evren ve uzunlarımızın performansında olur diye düşünüyorum.

Bu is iyi oldu ben neden Sertac 'in oynamadigini merak ediyorum 3isim yok ama yinede umutluyum ben :)

Rancik, Andric ve Ermal'in Telekom uzunlarına karşı performansı fikir vermek açısından ölçü olabilir. Guven konusunda Stiemsma, Gaffney ve Wesson'a ustunluk sağlamaları benim için yeterli. Özellikle Rancik ve Andric.

Zorluk derecesi yuksek bir mac.Macin sonucunun nasil olacagini kestirmek guc.%50-50 gozukuyor sanslar.Galatasaray adina en buyuk guc Oktay Mahmudi ve Ermal Kuqo.

Kaybetme şansımız yok. Dünkü maç gibi olur. Fark olur. İyi savunma karsısında maymun oluyorlar.

Dunku macta Oyak Renault'un felaket 3'luk yuzdesi aradaki farki yaratti bana kalirsa.Telekom,Besiktas,Banvit,Karsiyaka,Olin gibi takimlara karsi bu takimin sergileyecegi performansi izlemek lazim.

Henüz sezon başı olmasına rağmen biz TT göre daha derli toplu bir yapıdayız. TT yine yumuşak sayılabilecek bir takım görünümünde. Yabancılardan Wesson öne çıkıyor, Sani Becirovic saf 1 numara henüz tam alışık değil takıma doğal olarak ama kalitesi her zaman ortada olan bir oyuncu...

Ümit, Adem, Yunus, Rasim, Fatih gibi yerlileri var ama pek istedikleri verimi aldıkları söylenemez, Rasim bugün ekstra oynarsa hiç şaşırmam doğrusu :)

Ribaundlarda sorun yaşamazsak galip gelir yolumuza devam ederiz...

Bugün pota altında yine zorlanacağımıza inanıyorum. Hem Wesson hem Stiemsma kalınlık olarak bizim uzunlara üstünlük sağlayacaktır. Bir de Fatih var ki ondan bu maç doğal olarak hırslı oynamasını bekliyorum. Buna karşılık Becirovic haricinde kısalardan yeterli sayı bulabileceklerini sanmıyorum. Rasim kesinlikle olay çıkartmaya çalışır ama performans olarak çok fazla tehdit yaratacağını sanmıyorum.
Bu maçı dünkünden daha zor olsa da alacağız. Organize olmasalar dahi dün Oyak'taki streetballdan çıkma savruk yabancıları yok ve kolay kolay hiç bir takım %25 ile faul atmayacaktır.

veliyigit @twitter

Taylor Rochestie'nin MR'i sonuçlandı.Önemli bir sıkıntısı yok.Shipp kadroda olacak bu akşam ama riske edilmeyeceğini düşünüyorum.

Kerem Seçer' Alıntı:
veliyigit @twitter

Taylor Rochestie'nin MR'i sonuçlandı.Önemli bir sıkıntısı yok.Shipp kadroda olacak bu akşam ama riske edilmeyeceğini düşünüyorum.

Kerem Shumper konusunu sorma şansın var mı ? Kendisine

Biri Shumpert'ın sakatlığı ciddi mi diye sormuş, yok değil demiş. Aslında buradan bir sorun olduğunu çıkarabiliriz. Ben sorayım ama açıklayacı bir cevap vereceğini sanmıyorum, ona söyleneni söyleyebilir sonuçta.

Kerem Seçer' Alıntı:
Biri Shumpert'ın sakatlığı ciddi mi diye sormuş, yok değil demiş. Aslında buradan bir sorun olduğunu çıkarabiliriz. Ben sorayım ama açıklayacı bir cevap vereceğini sanmıyorum, ona söyleneni söyleyebilir sonuçta.

En kötü satır arasından bişi kaparız belki :)

ne bu ya yabancilar hep sakatlandi.. -.- tam gününü buldu.. neysee rochestieye fazla üzülmem.. ama rotasyonda sIkInti olacak.. TT kadrosu cok genis.. acikcasi Shippte bugün oyamazsa.. fazla umutlu degilim ben..

Ceyhun Altay yok Telekom'da da.

Tempoyu arttırmak isteyeceklerdir, biz ise tam aksine yavaşlatmak. Oyununu kabul ettiren kazanır. Bu yeni yapılanmanın bir hafta içindeki ikinci final maçını. İlkini almayı başardık, bakalım ikincisinde ne yapacağız. Teknik ekibin ve oyuncuların olaya bakışı nasıl bilemiyoruz tabii ama benim için çok çok önemli bu kupada yer alabilmek.