Türkiye Kupası 3. Maç | Galatasaray CC 89 - 87 Mersin BŞB (Ceza nedeniyle hükmen)

Re: Galatasaray-Mersin Büyük Şehir Belediye

Gaza gelmeye hiç gerek yok O zaman Galatasaray oynasın 2.lig takımlarıyla 10 maç hepsini kazansın vay be Galatasaray Eurolig Şampiyon'u olur bu kadar çabuk yüceltip bu kadar çabuk yerin dibine batırmanın tek bir nedeni var oda .. :)

Fatih'in alınmasının tek kötü yanı var.izlediğim iki maçta da çok hızlı ve iyi top çevirdiğimizi gördüm.Fatih bizi yavaşlatabilir fakat eğer uyum sağlanabilirse takımımız finale oynar her iki kulvarda da

Her hücumu dolu dolu oynuyoruz.Ben geçen sene takımın oyunundan hiç böyle zevk almamıştım! Hızlı ve göze hoş gelen bir basketbol oynuyoruz.Takım da herşey yolunda görünüyor Simas'ı da monte ettik mi tamamdır :)

Doğan Aksu' Alıntı:
Fatih'in alınmasının tek kötü yanı var.izlediğim iki maçta da çok hızlı ve iyi top çevirdiğimizi gördüm.Fatih bizi yavaşlatabilir fakat eğer uyum sağlanabilirse takımımız finale oynar her iki kulvarda da
Bugün 1 Nisan değil ki Doğan :roll:

Efes 25 sayı fark yapmış Eren gözün aydın:D

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Doğan Aksu":2nh5yc1g]Fatih'in alınmasının tek kötü yanı var.izlediğim iki maçta da çok hızlı ve iyi top çevirdiğimizi gördüm.Fatih bizi yavaşlatabilir fakat eğer uyum sağlanabilirse takımımız finale oynar her iki kulvarda da
Bugün 1 Nisan değil ki Doğan :roll:[/quote:2nh5yc1g]

şaka yapmıyorum zaten :)

cemalle rancik böyle oynarsa iyi de her zaman böyle oynayamayacağını hepimiz biliyoruz alternatifleri de olsa iyi olur

Washıngton
Evren
Tufan
Rancik
Cemal

Guzel bir 5 oldu gibi rotasyonda jasaitis ve wilkınson da girdiğinde etkılı bir hucum gücü olacaktır.

Ya bu takım hem ligde hem kupa'da final oynar demek fazla iddalı değil mi yani öyle birşey olursa heralde dünya'da yılın spor olay'ı olur bu :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":3ravb7kp]Efes 25 sayı fark yapmış Eren gözün aydın:D
51 sayıda tutmuşlar renoyu[/quote:3ravb7kp]

İlk yarı çok sayı yemişlerdi.

Rancik'den başka sayı atan yok .Alternatif lazım...