Tutku Açık

Re: Tutku Açık Galatasaray'da

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Tutku yerli guardlar arasında en iyi 3-4?dedir tartışmasız. Kerem-Ender-Engin ile birlikte sayabileceğimiz 4 oyuncudan biridir.

Yıllardır bize karşı hep iyi performanslar koyar ama bunun aksine iyi bir Galatasaraylıdır :)

Basketboluna gelirsek hızlı bir guard, oyunu iyi okur, asist yeteneği üst düzeydedir, iyi bir şutördür, kısacası bir guardda olması gereken tüm özellikler mevcut.

Bu arada şimdi Evren kafasını duvarlara vuruyordur.

Tutku Açık hayırlı olsun takımımıza, olacaktır da :)

Tam tersine şimdi biz kafamızı vuruyoruz duvara.

Eğer Muratcan Güler olayı gerçek olursa daha da vururuz merak etme. :?

Türkiye Ligi'nin açık ara en vasıflı Türk guardı, Galatasaray'ımıza hoşgeldin.. Umarım kendin gibi oynarsın, kendini de bizi de mutlu edersin. Çok sevindim. Mahmuti alacağı adamı biliyor.

MUratcan evrenin yerine gelmedi arkadaşlar onun yerine sağlam bir avrupalı geliyor :) murat sadece rotasyon :) ayrıca tutkunun sözleşmesi 1+1 olarak 2 yıllıkmış opsiyonu kullanma hakkı klubümüzdeymiş yani kullanılır 2 diyelim ona :) :)

Tutku telekomda oynarken en sevmediğim basketbolcuydu.nedeni ise bize karşı gerçekten çok iyi oynamasıydı.şimdi bize geldiği için çok mutluyum.birde ömer aşık imzalarsa işte o zaman Türk basketçiler açısından çok süper bir kadro oluşur

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Gazanfer Tosun":ng6viyoi]Tutku yerli guardlar arasında en iyi 3-4?dedir tartışmasız. Kerem-Ender-Engin ile birlikte sayabileceğimiz 4 oyuncudan biridir.

Yıllardır bize karşı hep iyi performanslar koyar ama bunun aksine iyi bir Galatasaraylıdır :)

Basketboluna gelirsek hızlı bir guard, oyunu iyi okur, asist yeteneği üst düzeydedir, iyi bir şutördür, kısacası bir guardda olması gereken tüm özellikler mevcut.

Bu arada şimdi Evren kafasını duvarlara vuruyordur.

Tutku Açık hayırlı olsun takımımıza, olacaktır da :)

Eğer Muratcan Güler olayı gerçek olursa daha da vururuz merak etme. :?[/quote:ng6viyoi]

Erdal sen bu takıma Kobe-LeBron ikilisi gelse niye Howard'ı da almadık dersin.

Evren'in takımı nasıl yüzüstü bırakıp, para için Trabzon'u tercih ettiğini herkes biliyor.

Ben hiç vurmayacağım kafamı duvarlara bu sene. Evren Playoff mücadelesi verirken biz finalde olacağız çünkü ;)

İçimdeki bir his çok kısa bir sürede Ömer Aşık'ın açıklanacağı yönünde :)

Açıkçası bana hiç sempatik gelmedi kişilik olarak. Ama ne olursa olsun iyi transfer, umarım sezon içinde göstereceği performansla çok iyi transfer olur ve sempatimi(zi) kazanır.

Mahmuti, Ermal, Tutku transferleriyle iddiamızı ortaya koyduk. Artık başka bir havayla çıkacağız maçlara, hedefimiz de artık net: Şampiyonluk

1 yıllık deniyor ama benim telefonumda 2 yıllık yazıyor anlaşma için.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":2sgfjoim]

Eğer Muratcan Güler olayı gerçek olursa daha da vururuz merak etme. :?

Erdal sen bu takıma Kobe-LeBron ikilisi gelse niye Howard'ı da almadık dersin.
[/quote:2sgfjoim]

Gazanfer'e katılıyorum, hayırlı olsun demeden kimin yazısına alıntı yapıp transferi kötülesem diye düşünüyorsun Erdal.

Bir antrenör bir takımın kaderini nasıl etkiler görüyoruz ...
Oktay Mahmudiyle daha önce anlaşılmış olsa Evren gitmezdi diye düşünüyorum.

Tutku yerli olarak alabileceğimiz en iyi oyunculardan biriydi ve takımımıza katılmasından dolayı çok mutluyum. Eminim ki hedefi çok daha büyük olan Galatasaray Basketbol Takımı'nda iyi işler yapacaktır. Hayırlı olsun... :)