Tutku Açık

Re: Tutku Açık Galatasaray'da

evren konusunu açmayalım bence gitmek isteyen gider kalmak isteyen kalır.biz şampiyonluğa oynayan bir takım oluyoruz evren ise yeni yapılanmaya girmiş bir takıma gitti bence evren çok pişman olacak.

Gazanfer umarım dediğin gibi olurda Muratcan'ın dönemi artık geçti.Şutör guard yedeği olsun kadro derinliği olsunda Muratcan artık şampiyonluğa oynayacak takımda rol alabilecek bir oyuncu değil.

Neyse şutör guarda alınacak asıl yabancıdan sonra konuşmak daha doğru olur.

Oyun ve saha görüşünü oldukça beğendiğim bir oyuncuydu Tutku.Daha erken gelmesini isterdim ancak kısmet bugüneymiş.Profesyonel bir yapıya sahip bu yüzden uzun yıllar bize hizmet verebilecek bir oyuncu aldık.

Ömer Aşık ve Bekir transferide olursa yerli kadromuz çok ciddi bir toparlanmaya gitmiş olacak.

Hayırlı Olsun,Tutkuyu beğenmeyen varsa iki yabancı ile 1 numara pozisyonunu geçmek zorunda,çünkü yerli olarak daha iyisi bana göre yok bu ligde,biraz kendine gelsin kafi...

Elit yerlilere devam,bitmesin bu rüya devam etsin... :)

Hayırlı uğurlu olsun. Çok beğenerim Tutku' yu, bize gelmesini her zaman istemişimdir. Umarım en kötü maçı bize karşı oynadıkları gibi olur :p

yanına sağlam bir guard almak gerekir rançik hariç 3 yabancı daha alınacak.
guard-2 numara ve skorer 3 numara skorer 3 numaraya efes gönderecekse Shumpert olabilir

Ermal'den sonra Tutku gerçekten çok iyi gidiyoruz. Tutku benim de beğendiğim yerli guardların başında gelir. Hatta hücumsal anlamda bakıldığında belki de bir numaradır. Oyun görüşü, asist özelliği dikkate alındığında hücumsal anlamda bize çok şey katacaktır. Yabancı guardımızı atletik, savunma yönü kuvvetli, driveları keskin bir oyuncudan yana kullandığımızda çok yönlü bir ikilimiz olmuş olur.

Hayırlı olsun.

Yerli oyuncu transferinde son yıllarda ki en iyi hamlelerimizi yapıyoruz sanırım. Tutku çok sevdiğim bir oyuncu Başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Hayırlı olsun camiamıza. Ayrıca formamızda pek yakışmış hani.. :)

Hayırlı olsun.

Anlaşma 2 yıllık sanırım.GsMobileden mesaj geldi 2 yıllığına anlaşılmıştır diye.