Uleb Cupda 53.sıradayız

geçen gün bir gazetede okudum uleb cupda oynayan 54 takım arasından maçlarına EN AZ taraftar gelen 2. takımmışız...bu konu hakkında neler düşünüosunuz

hadi takım hanzevastın durumunda olur neyse ama bu takım gurupta 2. yani ne olur bu oyak maçı bir başlangıç olsun ve bundan sonra her maç salon dolsun

CSU maçında garanti veremem ama gruptan çıktıktan sonraki maçta büyük bir kalabalık olacaktır diye düşünmüyorum..Zaten eleminasyon sistemi olacak galiba..O tek maça işlerinden izin alarak okullarından kaçarak geleceğini düşünüyorum taraftarımızın..Trafik sorununu aşmak için..

Gercekten GS'i sadece futboldan ibaret sanan insan sayisi bayagi cok.Bir kisim insan ise yonetime tavir almis gelmiyor mahsus.Yani aslinda ulkemizde basketbol potansiyeli var,yok degil ama milletce onemini daha anlayamadik,kavrayamadik..Charleroi denilince o kim falan diyordur bir cok insan..Sonra Milli Takim Avrupa Sampiyonalarinda basarisiz olunca hemen yok Hidayet soyle,Memo vatan haini diye basliyorlar edebiyata..

Rusya'da seyiricler basketbola cok buyuk ilgi gosteriyorlar.Bayanlar,erkekler full maclarda..En kotu 2 takimin macinda bile salonlar 6000 kisi full cekiyor.Sonra Ruslar yatirim yapiyorlar Avrupada ve CSKA,RUS Milli Takimi basarilar geliyor.Her sey sistematik..

Kerem in üzerinden geçtiği olay zaten istanbulda pek maç kalmadı.Zor açıkçası yani Fenerin Barcelona maçı bile kaç kişiye oynandı.Şu an Türkiye'de basketbola taraftar çekmek zor, keza bunun içinde hiçbir şey yapılmıyor.

Vallahi ben de utandım bundan.Beşiktaş'ın uygulamaya koyduğu servis uygulamasını biz de getirsek olur mu acaba?Yani taklit yaptığımız düşünülmesin.Bilet fiyatları da fazla tabii.Avrupa maçında da bir maça gelen diğer maça bedava gelsin diyeceğim ,ama gruplarda bir tane iç saha maçımız var.Gruptan cıkacağımızı düşünürsek,bu sistemi birkaç kez uygulayabiliriz.

bu utancı temizlememiz gerekio gerçekten utanılcak bir durum.... 1. Sırada olmamız gereken yerde 53. sıradayız olucak iş değil... gidip takımımızı destekleyelim.... büyük GALATASARAY taraftarını herkeze gösterelim...;)

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":7mm5k1kq]bu hafta ayhan şahenkte oynanacak olan hemofarm maçına lütfen herkes gelsin...kazandığımız zaman üst turu ganantiliyoruz
asesoft desek :?[/quote:7mm5k1kq]

Hemde ne destek!!! Artik bu macin kazasi falan yok.Bu maci Allah korusun kaybedersek oklar bir takim yerlere cevrilebilir,bunu dusunmek bile istemiyorum...

Beyler hafta içi trafik sorunu ve Ayhan Şahenk'in mekan sorunu olmasa.....Nasıl Apdi İpekçi'yi doldurduk(Gerçi ben maça gidecekdim ama hastaydım yattığım yerden izledim :)).Çünkü Apdi İpekçi trafik olarak Ayhan Şahenk'den daha iyi olmasada Apdi İpekçi'nin ulaşım yeri daha kolay.Üstelik maçlar haftaiçi çoğu insan ya çalışıyor.Yada okulla uğraşıyor :)

Evet Abdi İpekçide olsa neredeyse her maça gideriz Ama Ayhan Şahenk çok ters düşüyo bana Özellikle Avrupa maçları çok önemli takımımızı desteklememiz gerekiyor