ULEB Kupası ve Euroleague Spormax'ta

Re: Uleb kupası ve euroleague spormax ta

Efes-TT hazırlık maçında Mustafa İyi Efes'in Euroleague maç.larının SKY Türk'te olacağını söylemişti.

Daha belli değil her şey sanırım.

Spormax hangi pakete dahil oluyor?

Lig TV li Digiturk paketi Spormax i de kapsıyor mu?

spormax kanalını izlemek icin platform'un icindeki en ucuz!!! paket olan spor paketini almalıyız yani;

p05_spor_paket.jpg

Aylık Üyelik : 84,80 YTL :shock: :shock:

diger ust paketlerin fiyatlarını yazmaya gerek yok heralde :oops:

Evet ben de simdi baktım da 77 de Lig TV acık ama 78 de Spormax kapalı. Uyeliginiz bu kanalı kapsamamaktadır diyor. Insaf ya hersey para olacak sey degil.

Elimiz mahkum o pakete gecis yapacagız ...

Ne yapacaklarını şaşırdılar artık...

Lig maçlarını lig tv paketine dahil etmeleri bile çok kötü bir durum.İnsanları basketbolu sevdirmeleri gerekirken,soğutmaya yönelik bir girişim bu çok açık ve net! Onu da geçtik euroleague maçlarını bir çok insan ülkemizi temsil ettiği için seyrediyordu ama artık ne basketbolu seven insanlar ne de basketbola ilgisi olmayanlar izleyebilecek! Neyse karar esas alınmıştır bizlere söylenecek söz düşmez! Yazıklar olsun böyle devam etsinler bakalım.

Artık nefret etmeye başladım böyle karar insanlardan.Her şeyde para para para... Dininiz imanınız para olmuş!!

ya bi basketbol maç izlemek için hafatasonu beklerdim oda yok artık :?

ne bu ya? hem lig maçları hem avrupa maçları digitürkte. para için sporun içine .... neyse demeyeyim biliyoruz zaten. bayanlar ligini yayınlamaya d smart devam edecekse o da şifreye girer artık bu saatten sonra. federasyon katletti basketbolu, seyirciyi para için.
alın digitürkü.
tövbe tövbee :oops:

Arkadaşlar merak ettiğim birşey var diğer avrupa ülkelerinde yayınlar ne şekilde.İtalya'da,İspanya'da,Yunanistan'da ???

İngiltere liginden sonra basketbol zevkimizinde içine etti Şansal Büyüka.

Kırkyılda bir iyi kadro kurduk onuda izleyemiyoruz.Yani söylenecek çok şey var ama yeri burası değil...

Arkadaşlar,
Digiturk'ün en ucuz paketi 9,90Ytl'lik standart paket. Buna sadece Lig Tv eklenince eko-spor paketi (39,90YTL) oluyor ki, maalesef bu spormax kanalını kapsamıyor. Ancak bu paket için bi kampanyaları var. Bir üst pakete geçerseniz mevcut kanalara ek olarak movimaxler ve spormax açılıyor, fiyatı aylık 54,90Ytl. . Ancak ben bu paketin adını bilmiyorum. Ayrıca istediğiniz zaman bi alt pakete de geçebiliyormuşsunuz. Bu anlattıklarım digiturk üyeleri için geçerlidir. Yeni üye olacaklar için zamlı fiyatlar bekliyor sanırım.

S.Çağlar Gençoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar,
Digiturk'ün en ucuz paketi 9,90Ytl'lik standart paket. Buna sadece Lig Tv eklenince eko-spor paketi (39,90YTL) oluyor ki, maalesef bu spormax kanalını kapsamıyor. Ancak bu paket için bi kampanyaları var. Bir üst pakete geçerseniz mevcut kanalara ek olarak movimaxler ve spormax açılıyor, fiyatı aylık 54,90Ytl. . Ancak ben bu paketin adını bilmiyorum. Ayrıca istediğiniz zaman bi alt pakete de geçebiliyormuşsunuz. Bu anlattıklarım digiturk üyeleri için geçerlidir. Yeni üye olacaklar için zamlı fiyatlar bekliyor sanırım.

Ben bu işi de anlamıyorum. Insanlar farklı farklı ücretler ödüyorlar.
Ben; Lig TV li paket' e (Sinema kanalları v.b. yok) 68,80 YTL ücret ödüyorum. Ama yukarıda arkadasın dedigi gibi bazı kisiler ise aynı hizmeti 39,90 YTL' e alabiliyor. Bu nasıl iştir anlamadım gitti. Bir de Spormax için başvuru yaptıgımda bu ücretlendirme 80 YTL' lere dayanacak.

Bende 39 ytl olan paketi kullanıyorum.Benden şuanda bir kanal için 15 ytl fazladan para istemeleri bir soygun olsa gerek.