ULEB'te 2.Turda Hangi Takimlarla Esleselim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkcası Rus ve İspanyol takımı istemem.Alman veya İtalyanlar,Polonya,Hırvat bir rakip olabilir.

Ama 3. bitirirsek kayaya çarpacağımız kesin.

Hüsnücan Ardil' Alıntı:
Asvel
Oostende
Chalon
Azovmash
Kızılyıldız
Lucoil
Kazan
Bu takımlardan biriyle eşleşeceğiz galiba. Kura çekimi, 28 Ocak Pazartesi günü olacak.

Burada Asvel'den sırf adı yüzünden korkuyorum takımın şu anki durumu hakkında bilgi sahibi değilim ama Asvel gelmesin diyorum.Bir de Kızılyıldız falan gelmezse iyi olur hani.

İstediğim takım ise dün Beşiktaş'la oynayan guardı da Darrel Mitchell olan, vasatın altında bir takım diyebileceğimiz ''Chalon'' dur.

ULEB Kupası?nda grubunu 7 galibiyet 3 mağlubiyetle 2.sırada tamamlayan takımımızın ikinci turdaki rakibi 28 Ocak Pazartesi günü belli olacak. Takımımız kuraya 2.torbadan katılacak.

ULEB Kupası?nda 9 grupta oynanan son maçların ardından gözler eleme turu heyecanına çevrildi.

Grup maçlarında oldukça başarılı bir performans sergileyen takımımızın ikinci turdaki muhtemel rakipleri de belli oldu.

C grubunu ikinci bitiren takımımız üçüncü torbada yer alan bir takımla eşleşecek. İlk maçımızı 19 Şubat?ta deplasmanda oynayacak takımımız, rövanşı ise 26 Şubat?ta evinde oynayacak.

Toplam 32 takımın katılacağı ve 4 torbadan oluşan kura çekimi, 28 Ocak Pazartesi günü saat 14.30?da İspanya?nın Barcelona kentinde gerçekleştirilecek.

1.Torbada yer alan takımlar 4.Torbadaki yer alan takımlarla, 2.Torbada yer alan takımlar ise 3.Torbada yer alan takımlarla eşleşecek. Aynı grupta mücadele eden ekipler elemede birbirlerine rakip olamayacaklar.

TORBALAR VE MUHTEMEL RAKİPLER

1. TORBA
Beşiktaş Cola Turka
Joventut Badalona
Girona
Valencia
Lyubertsy
Dinamo Moskova
Calise Canaria
Zgorzelec

2.TORBA
Benetton Tamoil
Türk Telekom
Ventspils
Galatasaray Cafe Crown
Khimki
Buducnost
BC Kiev
Zadar

3.TORBA
Asvel
Oostende
Chalon
Hemofarm
Azovmash
Kızılyıldız
Lucoil
Kazan

4.TORBA
KK Bosna
Swans Gmunden
Panionios
Nymburk
ASCO Wroclaw
Artland Dragons
Hapoel Jerusalem
Nancy

İki başlıktan biri kapatılırsa iyi olur yada haksızlık olmasın ikisine de ikisi de kitlenip bi yöneticimiz tarafından yeni bir başlık açılsın bence..Duy sesimizi yönetim :p

Konuyla bire bir alakalı olmamasına rağmen , en yakın başlık olarak burayı gördüğüm için yazıyorum.. 29.01.2008 Salı akşamı, kanal 24 de "avrupa'da basket özel" diye bir program var..murat murathanoğlu ve yiğiter uluğ, uleb cup da tur atlayan 3 takımın coachunu konuk edecekler. program esnasında rakipler de belli olacak.. uleb cup daki durumumuz ve gelecek maçlar uzun uzun konuşulacak.. Yayın akışlarında bu programa 20-23 arası 3 saat ayırmış görünüyorlar.. O kadar uzun bir program olacağını pek sanmasam da izlenmesi gerektiğine inanıyorum.. Murat Özyer in söyleyecekleri önemli, belki içimize su serpecek cümleler kurar, bizi şu anda içinde bulunduğumuz durumun geçici olduğu konusunda rahatlatır..

kura cekimi basladı ama gs tv miz yaynlamıo . futbolda yayınlıyodu . gstv tamamen futbol için yaplmıs bi kanal

ilk turu geçersek Kalise Gran Canaria ile oynayacağız onu da geçersek çeyrek finalde beşiktaş-benetton galibiyle oynayacağız muhtemelen ama şimdiki rakip daha belli değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...