Ulker:70 - Galatasaray:57

Bugünkü maçı izleyemedim ama önceki maçlara bakarak söylüyorum; Little'ın takıma katkısı çok büyük. Pota altı savunmasında müthiş bir direnç sağlıyor. Ayrıca o gelince takım galibiyet yüzü görmeye başladı. Ülker'e de az da olsa kafa tutmuşuz.

Bir de hedef ligde kalmak diyen arkadaşlara: Lütfen puan durumuna bir kez daha bakın. Bence rahatlıkla play-off yaparız.

Re: son anda

kempes89' Alıntı:
((Bİ NOT LİTTLE İÇİN BUMU SULTAN AHMETTENMİ BULMUŞLAR DİYOLARMIŞ))))) :D 8)
Bu sözü Little ın ilk çıktığı maçta yanımdaki bir taraftarımız demişti ve bende bu sözü forumlara taşıdım.Sonuç itibari ile çokmu aramışlar bu adamı :roll: ?

Re: son anda

kotayx' Alıntı:
kempes89' Alıntı:
((Bİ NOT LİTTLE İÇİN BUMU SULTAN AHMETTENMİ BULMUŞLAR DİYOLARMIŞ))))) :D 8)
Bu sözü Little ın ilk çıktığı maçta yanımdaki bir taraftarımız demişti ve bende bu sözü forumlara taşıdım.Sonuç itibari ile çokmu aramışlar bu adamı :roll: ?
doru diyosun ya aslında little doğru takıma direnç katıyo bu şartlarda buda iyi zaten adamın özelliği block ribaund yani savunma ama bize skorer bir uzun lazımdı diye düşünüyorum ama şaka maka bi çıksınlar baksınlar belki sultan ahmette daha iyisi vardır

1-All Star'da yaptığı smaç ve seyirciyle kurduğu iletişim.
2-Savunmaya sağladığı direnç.
3-Yaptığı bloklar ve estetik hareketler.
4-Takıma uyum sağlaması ve sıcakkanlı kişiliği.
Michael Jordan filan da Sultanahmetliymiş demekki.Hatta çoğu NBA oyuncusunun college'i Sultanahmet değil mi?Yuh be abi sizinkisi benim Ribery olayını da geçti. :x

.

koch' Alıntı:
Michael Jordan filan da Sultanahmetliymiş demekki.Hatta çoğu NBA oyuncusunun college'i Sultanahmet değil mi?Yuh be abi sizinkisi benim Ribery olayını da geçti. :x
dostum tamam ii katkısı var ama bugün yaptıkları hiç hoşuma gitmedi ya zıgauskas gibi dinazoru aldı arkasına zorlardı iki pozisyondada bişi yapamadı topu dışarı falanda çıkarmadı BU 1.2.Sİ ALL STARDA AYAKKABILARINI ÇIKARIP YAPTIĞI SMAÇ HARİÇ DORU DÜZGÜN İSTEDİİ SMACI VURAMADI SON SMACIDA TAM VURAMADI BU 2. SEYİRCİYİ Bİ ANDA ÇOŞTURMASI ÇOK HOŞTU TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU O ANDA.BENCE BU YOKLUKLAR TAKIMINDA LİTTLE DE İİ AMA BİRAS SKORER Bİ PİVOT LAZIM BİSE ZATEN ADAMIN YAPI ÖLE SAVUNMA BLOK RİBAUND AMA BİRAS DAHA SKOR ATSA ŞUDA VAR BÜYÜK KOLEJE ATTI BELKİ ÇOK KÖTÜ DİİL AMA HOCAM BUGÜN YAPTIKLARI BENİ SOĞUKTTU....LİTTLE Yİ SEVİYORUM AMA YA KAPASİTESİNİ ZORLASIN HER AÇIDAN YADA NE BİLİM YAPSIN BİŞİLER 8)

Rahatsızlığım nedeniyle maça gelemedim ancak bildiğim kadarıyla LitTle bu maçta sakat sakat büyük bir özveriyle oynadı.
Little geldiğinden beri yediğimiz sayı oldukça azladı ayrıca istatistiklerden gördüğüm kadarıyla Ülker pota altı çok kuvvetli olmasına rağmen neredeyse sayı bile atamamışlar. Tüm sayıları dışardan gelmiş...
Bunları gözlerden kaçırmamak lazım,ayrıca Little beni sakinliği, olgun davranışları ve sempatikliğiyle açıkcası çok şaşırttı. sANKİ O DELİ ADAM GİTMİŞ YERİNE OLGUN MU OLGUN BİR ADAM GELMİŞ.
bU TAKIM İLERLEYEN HAFTALARDA MADDİ SORUN YAŞAMAZ VE KADROSUNU KORURSA PLAY OFF DÖNEMİNE KADAR HER TAKIMA TAŞ ÇIKARTAN BİR TAKIM HALİNE GELİR. AYRICA BU MAÇTA ARDA DA OYNAMADI. ONUN TAKIMA İSMİYLE BİLE OLSA KATKISI YATSINAMAZ.
İLERLEYEN HAFTALARDA NE OLDUĞUMUZU HERKES GÖRECEKTİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Re: .

kempes89' Alıntı:
koch' Alıntı:
dostum tamam ii katkısı var ama bugün yaptıkları hiç hoşuma gitmedi ya zıgauskas gibi dinazoru aldı arkasına zorlardı iki pozisyondada bişi yapamadı topu dışarı falanda çıkarmadı BU 1.2.Sİ ALL STARDA AYAKKABILARINI ÇIKARIP YAPTIĞI SMAÇ HARİÇ DORU DÜZGÜN İSTEDİİ SMACI VURAMADI SON SMACIDA TAM VURAMADI BU 2. SEYİRCİYİ Bİ ANDA ÇOŞTURMASI ÇOK HOŞTU TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU O ANDA.BENCE BU YOKLUKLAR TAKIMINDA LİTTLE DE İİ AMA BİRAS SKORER Bİ PİVOT LAZIM BİSE ZATEN ADAMIN YAPI ÖLE SAVUNMA BLOK RİBAUND AMA BİRAS DAHA SKOR ATSA ŞUDA VAR BÜYÜK KOLEJE ATTI BELKİ ÇOK KÖTÜ DİİL AMA HOCAM BUGÜN YAPTIKLARI BENİ SOĞUKTTU....LİTTLE Yİ SEVİYORUM AMA YA KAPASİTESİNİ ZORLASIN HER AÇIDAN YADA NE BİLİM YAPSIN BİŞİLER 8)
Ülker'e karşı kötü oynadığında hem fikiriz zaten.Sultanahmet filan deyince biraz bozuldum.Little iyi oynasaydı belki o seriyi yemezdik.Zaten bugün maçı kaybetmemizin temel sebepleri sadece 7 oyuncudan katkı almamızdır.Bu oyuncuların içine 3 sayı atan Umut ve Cihad'ı da koydum.Ayrıca fikirlerini seviyeli bir dille anlattığın için teşekkür ederim.Little'ı seyretmesem Sultanahmet'ten geldiğine inanabilirdim. :p

s

ben en başta çok sevmiştim little yi ama dün beni çok hayal kırıklığına uğratınca herşeyi söyledim düşündüklerimi o an aslında seviyorum little yi ama biras daha çok şey bekliyorum ondan zamanlada bunları başarıcağına eminim 8)

Bizim takım hep 3.periyota kadar iyi oynuyor ama son periyotto oynuyamıyoruz..Gücümüz Bu kadar yetiyor..

Yine 33 tane üçlük atmışız...

Avrupa'da hangi takım maç başına 30 tane üçlük kullanıyor merak ediyorum?Üstelik bu kadar az yüzdeyle oynarken...

Başka da yorum yapmıyorum...

ilk 3 çeyrek mükemmel bi oyun,ülker gibi bi takımı 28.dk ya kadar 38 sayıda tutma başarısı,herşey yolunda giderken,yıllar sonra ilk kez büyük bir maçı kazanma umudu belirmeye başlarken...17-0 lık bir seri ve mağlubyet :oops: mücadeleden dolayı takıma tebrikler

eleştiriyii bırakın beyler noluyor ya. ooo bir maç sonrası mağlubiyetten sonra eleştiriyi bırakında destek olun. kritik günler zaten

takımla ılgılı tek şey johnsonun kenarda oldugu donemde sayı bulmakta zorlandığımız ve ulkerin bızı yakalaması.

gelelım ıstatıstıklere
ıstatıstıkler yıne sapııtmıs
burak 01:00 oyunda kalmıs
nasıl oluyor anlamıyorum programmı bozuk

glover 9
serkan 14
fatih 2
stombergas 11
ersan 3
zukauskas 1
kerem tunceri 2
tutku 13
kerem 4
praskev 11
ulkerde oyuna gıren herkes sayı ıle oynadı
11 kişilk kadroda oğuz harıcende herkes potayı gordu. (zukauskas serbest atıştan) skorları az ama oz. skorboardu nakış gıbı işlediler yanı.

ardanın sakatlıgını merak eden arkadaşlara: banvit macından önce konustuğumuzda sakatlıgının 4 hafta sureceğini söylemıştı. lig arasıyla beraber üç hafta geçti. dileğimiz çabuk ve iyi bir şekilde dönmesı.

alpi çayda ıyı değildi be koçum.

Ne bir maçı dostum?

Sezon başından beri ne oynadığımız görünüyor...

Her maç istisnasız 30 tane üçlük atan takım var mı?

Halil Hoca'ya göre bunun nedeni uzunumuzun olmayışıydı.Uzun da geldi,değişen ne oldu?(Dikkat edilirse dün de ilk beşte Little çıkmadı yine.Demek ki bu hocanın tercihi.uzun alınıp alınmamasıyla ilgisi yok)Kazandığımız maçların çoğu ite kaka,dış şutların biraz isabetli girdiği maçlar.

Bu konuda önceden çok yorum yaptım.Ararsan bulursun.Daha fazla yamayı da anlamsız buluyorum.

sovereign' Alıntı:
Ne bir maçı dostum?

Sezon başından beri ne oynadığımız görünüyor...

Her maç istisnasız 30 tane üçlük atan takım var mı?

Halil Hoca'ya göre bunun nedeni uzunumuzun olmayışıydı.Uzun da geldi,değişen ne oldu?(Dikkat edilirse dün de ilk beşte Little çıkmadı yine.Demek ki bu hocanın tercihi.uzun alınıp alınmamasıyla ilgisi yok)Kazandığımız maçların çoğu ite kaka,dış şutların biraz isabetli girdiği maçlar.

Bu konuda önceden çok yorum yaptım.Ararsan bulursun.Daha fazla yamayı da anlamsız buluyorum.
Bu üçlük olayının gerçekten halledilmesi gerekiyor.Ülker gibi takımlara karşı dış şutla maç kazanamayız.Bu sistemle devam ettiğimiz sürece Efes'i de yenebiliriz,dandik bir takıma da yenilebiliriz.Daha garanti sayı yolları bulmamız gerekiyor.Ne de olsa kadromuz alternatifli.

Başın öne eğilmesin aldırma cimbom aldırma
En büyük sen değilmisin aldırma cimbom aldırma
Sendeki bu büyük taraftar bir gün ağlar bir gün coşar
Seni bu sesler oyalar aldırma cimbom aldırma..
Her zaman yanındayız..

Maçı izlemedim ama istatistiklere bakınca oyun sisteminde bir değişiklik olmadığı anlaşılıyor.. Uzun gelsin düzelir deniyordu uzun da geldi ama değişen birşey yok. Yine dış şut sallamışız bol bol. Little sıfır çekmiş. Ba adam çok kötü olduğu için mi sıfır çekti yoksa adamı hiç kullanmayıp dışarıdan 3 lük yağdırdığımız için mi? Little ın iyi oyuncu olup olmadığı tartışılır ancak hep dediğim birşey var H.Üneri'in eline Shaq ı verin yine 30 tane 3 lük deneriz Shaq ta anca hücum ribaundu ile yaptığı 3-5 sayıyla tamamlar maçı.

Bu hafta düşme potasındaki bütün rakiplerimiz galip geldi. İşimiz zorlaşıyor.