Ülker : 77 - Galatasaray : 69 (Tadım Turkiye Kupası)

Şemsettin'in kaçıncı maç satışı bu??.Yeter ya yeter ulan,20 saniye kalmış ribaundu alacakken salakça bir faulu hangi akılla yapıyor anlamıyorum.Yazık oldu maça.

iyi mücadelelerinden dolayı oyuncularımızı kutluyorum.maalesef son dakikalardaki basit hatalar(şemsonun faulü hüseyinin guardı bulması gerekirken dribbling yapıp hücum faul alması) mağlubiyeti getirdi.ancak cüneyt farkı 5e çıkaran basketi atarken çizgiye bastı sanırım.(hem bana öyle geldi hem de kenar yönetim müthiş itiraz etti).bu da kritik bir karardı.
bu arada ibrahim kutluay atığı son turnikeyle ne kadar karakterli bir oyuncu olduğunu bir kez daha hepimize gösterdi.

Bu arada son periyodun başında sanırım, Hüseyinin bir smacı vardı yılın jenerik hareketiydi heralde , bi Vince Carter vururdu heralde öyle bide Hüseyin helal olsun valla , ne vurdu bee Ömerin üstünden :D . Maçtada iyi oynadık bence iyi savaştı çocuklar helal olsun, Ülker tecrübe farkıyla götürdü maçı kritik yerlerde çok hata yaptık , Gökhan efendi 2 yerde önmli hata yapınca indiremediler farkı , olsun ama heyecan yaşadık en azından 30 yemeyi kabullenmediler sağlık olsun.

Son Çeyrekte cok kötü oynadık o yuzden macı vardık...Dixon özellikle son ceyrekte cok durgundu...Gereken destegi verdık takımımıza...Yalnız Bırakmadık Aslanları

Ülkeri bu halde bır daha yakalarmıyız bilmem.60-57 ondeyken 5 dakıka sayı bulamayan,ustüne üstlük mola bıle almaya gerek duymayan ayın koçu bu performansla yılında kocu secılır.Bravo Halil!!!!!!!!!!!!!!!!

2. yarıyı dershane sebebiyle seyredemedim.Anladığım kadarıyla olayı iyi götürmüşüz ama kritik dönemde tıkanıp kenar yönetimin de etkisizliğiyle maçı vermişiz.Yazık olmuş... :(

cüneyt maçı koparan absketi atarken bariz çekilde çizgiye bastı...
üner çıldırdı...
o basket verilmese belki birşeyler olabilirdi...

2,12 lik Huseyinın 1,90 lık Ömerin ustunden vurduğu smaç vınce carter haraketiymiş.Basket topunu spor mağazalarından baska bır yerde gormeyenler , Halılde efes macında Phıl jackson gibiydi değilmi? Bu kafayla efes`i 7 yılda bir yener onla 7 yıl avunuruz. Tekel in playof oynadığı lıgde sen ilk 8`e giremezsen bunuda başarı sayar gecen sene 14. olmuştuk buda başarıdır dersınız.Helal size be