Ülker : 77 - Galatasaray : 69 (Tadım Turkiye Kupası)

Hayırdır kardeş yaranmı var ,sen çok biliyosun bu işi , anlatta öğrenelim yahu. :D Kimin basket topunu spor mahazalarında gördüğü belli , o bir espridir ama eheh sen onuda anlayamamşısn, yazık. Ayrıyetten konuya dönersek bugünkü maçla , Efesi 7 senede 1 kere yenmemizin vede Tekelin play off oynamasıyla bugün oynadığımız maç arasında bi bağlantı kuramadım ben , ama sen basketbol prof. u olduğun için farklı noktalara temas etcen heralde anlatırsan sevinirim. Burda kimse Halil Üner süperdi dememiş sadece takım mücadele etti demiş ama gene sen basketbol prof. u olduğun için başka noktaları gördün heralde maçta o noktalarıda anlatırsan gene sevincem ben.

Daha öncede attığın 18 mesaja baktım, baya biliyomuşsn sen bu işi :D
Cevap vermeme gerek yokmuş ben basketbolu biliyosun sanmıştım ama neyse boşver takıl sen.

bence bunada şükür takım umarım hep böyle oynar gerwin arkadaşa söylicegim bir hüseyin 2.12 diiil 2.08 ömer onan da 194 sen türkiyede 2.08 lik bir adamın içeri o kaadr güzel drive edip smaç bastıgını gördün mü?

Arkadaşım H.Demiral yılda 2 kez smaç yapar geri kalan bütün ömrü 3 lük atmakla geçer...İyi mücadele ettik tamam ama Ülker'i bir daha böyle kötü yakalayamazsın.Böyle yakalamışken yeniceksin..

H.Üner ve yönetimi için artık yazacak zaten birşey yok...Ben 2-3 ay önce de yazmaştım..San Antonıo'nun başına geçsin bir daha play of yüzü göremez.Tım Duncan basketi bırakır..

Neyse arkadaşlar kırmayalım birbirimizi..Akşama konsantre olalım...

Gittik destekledik ama yetmedi galiba :)

Son anlara kadar çok iyi mücadele ettik ama son dakikalardaki basit hatalar maçı kaybettirdi bize..

Gökhan boş bi 3'lük kaçırdı ve ardından Hüseyin kaptığı topu gitti hucüm faul yaptı belkide oyunun koptuğu anlardı..

cocuklar yine mucadele etmis bunada duacıyım artık turkiye kupasıda play off ta seneye isallah su takımı dagıtmadan 2-3 transfer yapsalar dicem ama malik in gidecegi kesin nerdeyse

malik dixon gitmez isalah oyle bir duyum alan varsa lutfen bilgilendirsinnn

gs çok ilginçtir zor maçları ligin 2. yarı daha iyi oynuyorlar kolay maçları daha kötü oynuyorlar ama zor maçlarda gücümüz yetmediği için ne kadar iyi oynasak yenilmekten kurtulamıyoruz ama kazanacağımız maçlarıda kötü oynayp kaybediyoruz bu dengeyi sağlamamız gerekjiyor
her maçı ii oynarsak bir yerlere geliriz. bu arada gerwin abicim play off a tekel den başka gidecek takım mı var itü mü gitsin

Vallaa ülker'i yenseydik efes'ten sonra ikinci kez büyük sükse yapardık ama olmadı çok üzgünüz. üstelik ülker'de alışılmış oyunundan çok farklı oynadı ve kötü oynadılar. onları yenebilirdik ama olmadı. artık ligdeki maçlara bakıcaz. çok zor ama umarım play-off kalırız. ayrıca oyuncularımızı ülker maçında gösterdikleri gayretten dolayı tebrik ediyorum ve umarım bu oyunlarını ligdede gösterirler...

Ya bide bugünkü maçlardan sonra beklendiği gibi efes ve ülker finale çıktı. umarım halil üner sezon sonu takımı bırakırda önümüzdeki sene kupada finali biz oynarız...