Umarım Usta Aranıyordur!

:) Abi inşallah kısmet olur. Lise ile her zaman gurur duymuşumdur Allah kısmet ederse ilerde çocuğumu da orada okutmak tek dileğim eğitimi açısından ama. Liselilerin Galatasaraylı diğer insanlarla ilgili ve yönetimsel olarak klüpte kurdukları hegamonyayı gözden geçirmeleride şart.

Sporcular genç yaşta çeşitli altyapılarda sporculuk yeteneklerini geliştirmek için eğitim alırlar; doktor, mühendis, öğretmenler... bu makama gelmeden önce yıllarca eğitim görürler.bu hepimizin bildiği bir hayat döngüsüdür.

Ama benim bilmediğim ve anlamadığım GS Spor Kulübünde yöneticilik yapmak için Gs lisesinde eğitim görmek mi gerekir, buradan çıkmamış insanlara niye eskilerin amerikasında olduğu gibi zenci muamelesi yapılıyor, niye sürekli öteki adam muamelesi görüyor, niye sürekli tacizler oluyor?(bir yılını doldurmamış bir başkanı indirmek için belli bir zihniyetin temsilcilerinin imza toplaması ve bunu ayyuka çıkarmaları benim literatürümde tacizdir.)

Çok köklü ve saygın bir kurum olması onlara bunu yapma hakkı tanımaz.

Ha eğer lisede meb müfredatının dışında Gs spor kulübü yöneticilik ve ağabeylik(!) dersi veriliyorsa o ayrı mesele.eğer öyle bir durum varsa açıklayın da biz de bilelim.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
:) Abi inşallah kısmet olur. Lise ile her zaman gurur duymuşumdur Allah kısmet ederse ilerde çocuğumu da orada okutmak tek dileğim eğitimi açısından ama. Liselilerin Galatasaraylı diğer insanlarla ilgili ve yönetimsel olarak klüpte kurdukları hegamonyayı gözden geçirmeleride şart.

Kardeşim başkan liselimi? yöneticiler bir çoğu liseli değil,ama tutturmuşsun lise,lise diye yapmayın bu kulübü kimin kurduğunu ve bu günlere kimlerin getirdiğini unutmayın,bakın hala oy eşitlensin diyorsunuz önünüzde koca bir beşiktaş örneği var seçim,zamanı başka kulüpleri tutan bir çok kişi gidip oy kullanıyor,bizim bu konuda seçici olmamız suçmu,o zaman bu kulübün diğer kulüplerden ne farkı kalır.

Biri çıkıyor Sabahattin KART abi diyor nerden çıkıyor bu belli değil,bakın bu kulüpte abi olmak kolay değil her yaşı büyükte abi değil.

Galatasaray Spor Kulübünü Liseli Gençler Kurmuştur ve bu gidişlede Liseli İhtiyarlar bitirecektir...

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
Sporcular genç yaşta çeşitli altyapılarda sporculuk yeteneklerini geliştirmek için eğitim alırlar; doktor, mühendis, öğretmenler... bu makama gelmeden önce yıllarca eğitim görürler.bu hepimizin bildiği bir hayat döngüsüdür.

Ama benim bilmediğim ve anlamadığım GS Spor Kulübünde yöneticilik yapmak için Gs lisesinde eğitim görmek mi gerekir, buradan çıkmamış insanlara niye eskilerin amerikasında olduğu gibi zenci muamelesi yapılıyor, niye sürekli öteki adam muamelesi görüyor, niye sürekli tacizler oluyor?(bir yılını doldurmamış bir başkanı indirmek için belli bir zihniyetin temsilcilerinin imza toplaması ve bunu ayyuka çıkarmaları benim literatürümde tacizdir.)

Ha eğer lisede meb müfredatının dışında Gs spor kulübü yöneticilik ve ağabeylik(!) dersi veriliyorsa o ayrı mesele.eğer öyle bir durum varsa açıklayın da biz de bilelim.

Sevgili kardeşim bu güne kadar kaç başkan gördün ve bunların kaçı liseli bir bak bakalım,bilip bilmeden ahkam kesmeyin.

Peki Mithat abi Özhan Canaydın desteklemeseydi Liseli olmayan başkanımız ağzı ile kuş tutsa seçilebilirmiydi lütfen abi hangi şartlarda nasıl destreklediğini kimleri yönetimde direttiğini biliyoruz Özhan bey'in. Bu arada Yiğit Şardan Galatasaray eğitim kurumlarında orta okulu okumuştur.

Peki Mithat abi Özhan Canaydın desteklemeseydi Liseli olmayan başkanımız ağzı ile kuş tutsa seçilebilirmiydi lütfen abi hangi şartlarda nasıl destreklediğini kimleri yönetimde direttiğini biliyoruz Özhan bey'in. Bu arada Yiğit Şardan Galatasaray eğitim kurumlarında orta okulu okumuştur.

Yiğit bey robert mezunudur,Adnan başkan seçilince havalara uçmuştunuz,Özhan başkandan kurtulduk diye bir zil takıp,oynamadığınız kaldı.

Şimdi niye seçildiğini mi? sorguluyorsunuz,şuan kulüp battı batacak,kurtuluş için yine lise harekata geçti diye suç mu? oldu Şamil kimi diretmiş yönetime tek bir isim ver.

Robert mezunu ama orta okulu Galatasaray'da Lisyi Robertte okudu Yiğit Şardan.
Bir isim Mehmet Helvacı, hani Ribery olayında kesin haklıyız deyip Galatasarayı acayip bi hale düşüren sayın avukat.

Robert mezunu ama orta okulu Galatasaray'da Lisyi Robertte okudu Yiğit Şardan.
Bir isim Mehmet Helvacı, hani Ribery olayında kesin haklıyız deyip Galatasarayı acayip bi hale düşüren sayın avukat.

Aynen öyle.Adnan Polat'ın direktifleriyle değilde Özhan abisinin söylediği kişileri destekleyen yöönetimde çift başlılığı herkesin diline malamat eden Helvacı.

Neyse bugün Adnan Polat seçildi Özhan Canaydın'dan kurtulduk diye hala havalardayım ben.Canaydın'a 6 yıl katlanmışız Polat'tan 1 yılda vaz geçecek değilim.

Faruk Süren niye istifa etmiştir acaba?İstek mi, iş mi, baskı mı?

Kaldıki GS Lisesinden mezun her arkadaş GSlımı olmuş oluyor buda ayrı tezat.
Bjk örneği verilmiş Barcelona örneği niye es geçilir.Bugüne kadar ne zararını görmüşlerdir? Yok.

Ayrıca liseli amcalarımızda sicil kurullarının başına geçsinler millet üye olmak isteyenler gerçekten GSlımı onu kontrol etsinler işleri ne olacak.

Özhan Canaydın Türkiye Cumhuriyetin de hatta ''Devlet-i ali Osmaniye'' tarihinde görülmüş en kötü Başkandır.

Sapla samanı karıştırmamak lazım.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Mehmet E. Güneş":31htamq1]Sporcular genç yaşta çeşitli altyapılarda sporculuk yeteneklerini geliştirmek için eğitim alırlar; doktor, mühendis, öğretmenler... bu makama gelmeden önce yıllarca eğitim görürler.bu hepimizin bildiği bir hayat döngüsüdür.

Sevgili kardeşim bu güne kadar kaç başkan gördün ve bunların kaçı liseli bir bak bakalım,bilip bilmeden ahkam kesmeyin.[/quote:31htamq1]

Syn abicim;

ben yazdıklarımda ahkam kesecek bir bölüm görmedim; ayrıca ahkam kesmek ne haddime onu salonda taraftara küfür eden, söven, onları kovan, kendi zihniyetleri dışında herhangi bir düşünceyi kabul etmeyen kişi(ler) çok iyi biliyor.
Ama varsın o da benim bir eksiğim olsun ;)

Syn abicim;

ben yazdıklarımda ahkam kesecek bir bölüm görmedim; ayrıca ahkam kesmek ne haddime onu salonda taraftara küfür eden, söven, onları kovan, kendi zihniyetleri dışında herhangi bir düşünceyi kabul etmeyen kişi(ler) çok iyi biliyor.
Ama varsın o da benim bir eksiğim olsun ;)[/quote][/quote]

Öncelikle sapla samanı karıştırmayın o salonda yapılan terbiyesizliği kimin yaptığı malum ama bunu abilere veya lise bağlamak hata diye düşünüyorum o kişi ne liseli nede abi benim için yaptığı terbiyesiliği nasıl affettireceğini düşünüyor olmasını umuyorum.

Murat CANDAŞ dostum söyledi sana yapılsa sen ortalığı yıkardın diye aynen öyle olurdu o yüzden soğunkanlı ve olgun galatasaray tarftarını bir kez daha kutluyorum.

Küçük bir soru .

Galatasaray Lisesi mezunu Fenerbahçeye gönül veren (bundan sonra ki kısım iyimserlik) sadece sosyal tesislerden yararlanmak için klübe üye olan kimse yokmudur. Üye olma şartları nedir.

Seçime sarı-laci kravatla gelen insanlara tepki verilmekte midir.

Buna karşın seçim koridorlarında 5-10 tane taraftar görünce lise marşı okuyup küfür etmek nedir.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":2zd2ca53]:) Abi inşallah kısmet olur. Lise ile her zaman gurur duymuşumdur Allah kısmet ederse ilerde çocuğumu da orada okutmak tek dileğim eğitimi açısından ama. Liselilerin Galatasaraylı diğer insanlarla ilgili ve yönetimsel olarak klüpte kurdukları hegamonyayı gözden geçirmeleride şart.

Kardeşim başkan liselimi? yöneticiler bir çoğu liseli değil,ama tutturmuşsun lise,lise diye yapmayın bu kulübü kimin kurduğunu ve bu günlere kimlerin getirdiğini unutmayın,bakın hala oy eşitlensin diyorsunuz önünüzde koca bir beşiktaş örneği var seçim,zamanı başka kulüpleri tutan bir çok kişi gidip oy kullanıyor,bizim bu konuda seçici olmamız suçmu,o zaman bu kulübün diğer kulüplerden ne farkı kalır.

Biri çıkıyor Sabahattin KART abi diyor nerden çıkıyor bu belli değil,bakın bu kulüpte abi olmak kolay değil her yaşı büyükte abi değil.[/quote:2zd2ca53]