Ümitvar Olunuz!

Yeis bir bataklıktır, düşersen boğulursun.
Ümide sarıl, kalk ne olursun.

Mehmet Akif'in milli mücadelemiz sırasında yazdığı bir beyit.

Alperen biz Galatasaray taraftarıyız. Takımımız şamiyonluğa oynamazsa, hele bunu peşinen kabul ederse dayanamayız. Ümitvar falan olmak da kurtarmaz bizi.
Şimdi tepki koymak isteyenler haklı bence. Çünkü bu kadar taraftar kitlesi olan bir takım küçülmeyi içine sindiremez, kimsenin oyuncağı olamaz, fenerin oynadığı finalleri izleyip karşı takımı tutamaz. Bu takımın adı Galatasaray, X takımı değil.Sen yöneticiysen gereken sponsoru bulacaksın, bulamayacaksan yerini bulabilecek insanlara vereceksin.
Ancak bu konuda Eyüp Bey ve takımımızı salona giderek desteklemeliyiz diyen arkadaşlara da hak veriyorum. Eğer salon boş kalırsa yönetim diyecek ki; "zaten bu taraftar sadece futbolla ilgili." Basketbol yatırımını arttırmayacak. Kısır döngü devam edip gidecek. Başka bir tepki konmalı. Ama ne??
Ümit konusuna dönersek. Keşke sadece bizim ümidimizle olabilseydi..

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Yardımcı hocanın head coach'dan iyi olduğu ortamda neyin ümidi Alperen? =)

Normal sezonda vakit öldürüyoruz işte..
Alperen belki de yardımcı koça güveniyordur. : ) Ne de olsa Cengiz Karadağ´ı (eğer anlaşma sağlanırsa) Konya´dan tanıyor. Yoksa Okan Hoca...

Umutluyum, çünkü umudumu kaybettiğim an her şeyi kaybettiğimi kabul etmiş olurum.

yönetim şöyle bir yol bulmuş bence. Baktılar ki takımdan çok ümit yok. 2. koçu her an birinci koç olacak biri getirip Fener maçından önce koç değiştirip kazanma ihtimalimizi artıracaklar.

Eren Aydın' Alıntı:
yönetim şöyle bir yol bulmuş bence. Baktılar ki takımdan çok ümit yok. 2. koçu her an birinci koç olacak biri getirip Fener maçından önce koç değiştirip kazanma ihtimalimizi artıracaklar.
Eren aklımdan geçenleri yazmışsın nasılsa devre arası koç değişikliği yapıcağız 2.koçuda hazırda bekletiyoruz.Şubemizde basketbol adına bir yenilik yaptık.

Arkadaşlar tepkiden bahsetmişsiniz,sonuna kadar da haklısınız; elbette ki bir tepki koymamız lazım ancak bu tepki kombineleri almamak, salona gitmemek olmamalı.

Yapabileceğimiz başka şeyler yok mu, daha geçen gün konuştuk Eyüp Abi ile elbette ki var. Çıkalım yürüyüş yapalım, basını başımıza toplayalım. Bu dönemde yönetimin en çok korktuğu şey değil mi basın önünde kötü duruma düşmek, kullanamaz mıyız bu seçim meselesini. Kendimize çekemez miyiz bu zaaflarını. Çıkalım basın açıklaması yapalım, biz 'Polyanna' lar varız bu gibi meselelere. Ama iş takımı desteklememekse yokuz arkadaş, kusura bakmayın.

Ben inanıyorum ki bu sezon geçen sezondan daha iyi olacağız, eksiklerimize rağmen başarılı olacağız.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Arkadaşlar tepkiden bahsetmişsiniz,sonuna kadar da haklısınız; elbette ki bir tepki koymamız lazım ancak bu tepki kombineleri almamak, salona gitmemek olmamalı.

Yapabileceğimiz başka şeyler yok mu, daha geçen gün konuştuk Eyüp Abi ile elbette ki var. Çıkalım yürüyüş yapalım, basını başımıza toplayalım. Bu dönemde yönetimin en çok korktuğu şey değil mi basın önünde kötü duruma düşmek, kullanamaz mıyız bu seçim meselesini. Kendimize çekemez miyiz bu zaaflarını. Çıkalım basın açıklaması yapalım, biz 'Polyanna' lar varız bu gibi meselelere. Ama iş takımı desteklememekse yokuz arkadaş, kusura bakmayın.

Ben inanıyorum ki bu sezon geçen sezondan daha iyi olacağız, eksiklerimize rağmen başarılı olacağız.

Alperen bu bahsettiklerin ile ilgili konu açmıştım,orada da bahsedebilirsin bunlardan.

Önce kendi iletilerimiz butonuna tıklıyorum, sonra yeni iletilere basıyorum. Kendi iletilerim bitmemişti daha, onun için görmemişim. :)

Efes Pilsen'in şampiyon olduktan sonra yaptığı Rakovic transferini gerçekleştirdikten sonra Fenerbahçe ve Telekom'un da Efes Pilse'den aşşağı transfer yapmayacaklarına göre Kalırsa bir tek Hüseyin Beşok'la nasıl
kafa tutacağız rakiplerimize insanın Ümitleri tükeniyor.
Biz bu ligte şimdiye kadar yapılan yerli transferlerle ve orta seviyedeki yabancılarla bu ligte 4-12'lik arasında yer alırız yönetimin ve teknik heyette
bu kadroyla şampiyon olunmayacağını görüyordur hedefi 4'lük yerine 2 yabancı alıp 12'liğe oynayıp bu sezon Altyapıdan gençleri takıma kazandıralım oynatmaya gerek yok şampiyon belli Efes Pilsen,Fenerbahçe
veya Türk Telekom

Önceki seneler en kral transferlerden bir kaçını bizde yaptık.Bu saatten sonra çok sağlam transfer istemiyorum şahsen.Nerde olduğunu bilen üzerinde hangi armayı taşıdığının farkında olan yürekten oynayan adamlar olsun yeter.Sadece savaşalım bırakmayalım maç içinde oyunu 30 yesekte son saniyede yerdeki topa atlıyalım ben ozaman maçı kazanmış gibi çığlık atarım.
Evren,Can,Hüseyin gibi oyuncular bu karakterde oyuncular zaten.Elimizdeki paraya bakınca ben yapılan işlerden memnunum.