Umut Tınay Gitmeli..

yenilmezArmada' Alıntı:
dawkins' Alıntı:
Bence de 3.periyotta takimin canlanmasinda bir ara katkisi oldu ama koc gereginden fazla onunla oynadi, Johnson'u kenarda unuttu. Arada Umut gereksiz zorlamalar da yapti 4 e 1 giderken pasi gece verdi ve hucum faul yapti.

3. periyoda umut ile basladik ve Johnson oyuna girdiginde 4. periyodun ortalariydi. O dakikadan sonra da Ron oyuna soguk girdi ve pek birsey yapamadi. Brian'in da koyu oynadigi bir macta Johson'u isindirmak icin daha fazla caba sarfetmeliydik. Onun katkisi olmadan bu macin kazanilmasi zordu, nitekim kazanamadik

almeida - dawkıns
evet fast breakteki faul yapışı hatta bulunduğu yer itibarıyle çok yanlıştı. dip çizgiye kadar gelmıstı artık.

o gitsin bu gitsin kim oynayacak artık soyler mısınız. takım bu halıyle boyle...

Bu akşam tekrarı izledim, gerçekten o fast breakte faul yapmamış, hucum faul değilmiş ya yazık oldu...

Abi ben gitsin demedim ki! Zaten muhtemelen kendisine playoutta buyuk gorev dusecek.

Sadece bugun bence fazla oyunda kaldi, baska bir deyisle Johson'u oyundan sogutacak kadar kenarda tutmak bence dogru tercih degildi. Boddicker'İn hic takilmadigi bir maci kazanmak icin Johson'u bir sekilde oyuna isindirmak gerekiyordu. Butun soylemek istedigim bu

Almeida' Alıntı:
Bu akşam tekrarı izledim, gerçekten o fast breakte faul yapmamış, hucum faul değilmiş ya yazık oldu...

Evet maçı tekrardan ben de izledim. Kesinlikle ama kesinlikle savunma faulü olması gerekirdi. Umut Tınay yanlış seçim yaptı tamam ama çok bariz bir hatalı karar var üstelik hakemin gözü önünde.

Ya tek pozisyona takilmayalim, bence bu macin hakemleri aleyhimize oldugu kadar lehimize de hata yaptilar. O pozisyonda 4 e 1 giderken cok once pas vermesi gerekirdi. Ciplak gozle bana da ilk anda hcum faul gibi gelmisti. Evet, sonra TV'den bakinca faul olmadigi gozukuyor ama o pozisyonda hata yapan hakemi de fazla suclayamam ben.

dawkins' Alıntı:
Ya tek pozisyona takilmayalim, bence bu macin hakemleri aleyhimize oldugu kadar lehimize de hata yaptilar. O pozisyonda 4 e 1 giderken cok once pas vermesi gerekirdi. Ciplak gozle bana da ilk anda hcum faul gibi gelmisti. Evet, sonra TV'den bakinca faul olmadigi gozukuyor ama o pozisyonda hata yapan hakemi de fazla suclayamam ben.

Yok ben zaten genel bir hakem eleştrisi yapmak için söylemedim onu fakat iyi bir hakemin orada hareketli savunmayı süzmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

dawkins' Alıntı:
Abi ben gitsin demedim ki! Zaten muhtemelen kendisine playoutta buyuk gorev dusecek.

Sadece bugun bence fazla oyunda kaldi, baska bir deyisle Johson'u oyundan sogutacak kadar kenarda tutmak bence dogru tercih degildi. Boddicker'İn hic takilmadigi bir maci kazanmak icin Johson'u bir sekilde oyuna isindirmak gerekiyordu. Butun soylemek istedigim bu

sevgili dawkins orada sozum sana değil

her hafta oyunculardan birini beğenmez, her hafta birini gönderir oldukta o yuzden... oynayacak kimseyi bırakmadık...

UMUT TINAY BÖYLE OYNAMAYA DEVAM ETTİĞİ TAKTİRDE BELİRLİ BİR GRAFİĞİ TUTTURURSA Kİ İNANIYORUM KESİNLİKLE BU TAKIMDAN GİTMEMELİ :!: :!: :!: :!: :!:

Abi her ne olursa Herşeyi yinede oyun kurucunun savunması ve taktiği belirler bundan sonrada takımın umudu olmalı UMUT TINAY ve UMUT TINAY GİTMEMELİ :!: :!: :!:

el amin karşısında umut nasıl savunma yapar nasıl oynar mechul
Bakın ben buraya yazıyorum eğer umut ortalama bi süre oyunda kalırsa el-amin umuttan en az 4 top çalar

kempes89' Alıntı:
Bakın ben buraya yazıyorum eğer umut ortalama bi süre oyunda kalırsa el-amin umuttan en az 4 top çalar
Hayır bence Umut Tınay'a fazla Ön yargılı davranıyorsun...

SAYGIN AKEL' Alıntı:
kempes89' Alıntı:
Hayır bence Umut Tınay'a fazla Ön yargılı davranıyorsun...
bence sen çok iyimsersin abi el-amin i tutcak adam yok ele avuca sığmıyo kaldıki umut napar karşısında__??