Ünal Aysal

yahu bi yerde bir yanlış var galiba seçimin favorisi Turgay Kırandı hatta Mithat ağabey acıklamıştı,yoksa renkler mi karıştı sarı renk Turgay bey olabilir mi:)

Unal Aysala sevinmemin en onemli nedeni GS baskaninin itibarini yerin dibine geciren Polattan sonra bu makamin tekrar sayginligini kazanacak olmasidir.

Turgay bey için tek üzüntüm ligten düşmeye calışan Fransız Nancy klubünün hocası ve 4,5 oyuncusu ile anlaşmıştı,ne güzel futbolda düzlüğe cıkacaktık olmadı:)

Turgay Kirana oy atanlara kotu davranmayin diyorum hala devam ediyorsunuz.O nerden bilsin Polatin ipiyle kuyuya inilmeyecegini.Ama surasi kesin Polat bir dusman daha kazandi bu secimden sonra.

Değil Drogba, Messi de gelse bu sistem içerisinde başarılı olması mümkün değil..

Yönetim Kurulu Florya´daki sistemi düzeltme, takımdaki pislikleri ayıklama sözü versin önce. O zaman güvenirim Aysal ve ekibine.

UEFA kriterleri diye diye klubu bu hale getiren tunelci Polat ve ekibi UEFA ya gidemez hale getirerek klubu devrettiler.GS tarihinin en kotu baskani Polat bir daha seninle yollarimiz kesismez insaAllah.