Vatan Gazetesinin Ayıbı

Haber

"Üst üste 4. Kez kazanamadı

ÖZELLİKLE son yıllarda oynadığı basketbolla kupalara ambargo koyan F.Bahçe Ülker’in Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda ise şansı yaver gitmiyor. Son 5 yılın hepsinde bu kupayı kazanmak için sahaya çıkan sarı-lacivertliler 2007’de Anadolu Efes’e karşı alınan galibiyetten sonra, 2008’de Türk Telekom, 2009 ve 2010’da Anadolu Efes’in ardından dün de ezeli rakibi G.Saray’a yenilince üst üste 4. kez kupayı kazanamadı"

Ne bir fotograf var ne de başka bir şey. Habercilik böyle bir şey mi? Kaan Kural'ın yazdığı bir gazetede Cumhurbaşkanlığı kupası haberi böyle mi verilir. Ayıp...

Dün ne çok kişiyi mağlup etmiş,üzmüşüz de haberimiz yokmuş.

Ulan düşman olsanız kendi şerefiniz olur siz düşman bile değilsiniz.. Haysiyetsizler.

Neyse sizede koydukmu Vatan gazetesi diyelim o zaman.:)

Kusura bakmasın kimse zorluyorlar!

Benim için de haberin tek iyi tarafı forumun da beni unutmamış olması. Forumu takip ediyorum aslında. Giriş yapmadan da olsa yazılanları okuyorum. imzamdaki bloga arada sırada yazıyorum. (reklam kokan hareketler). foruma yazmaya ise elim gitmiyor. Biraz ters bir şeyler söyleyince genç arkadaşlar öyle bir saldırıyorki doğrusu cevap versen olmuyor vermesen de olmuyor.

Ama vatan'ın haberi bu şekilde vermesi doğrusu beni çok üzdü. Gsbasket.org ailesi olarak bir tepki koymak gerektiğini düşünüyorum.

Benim için de haberin tek iyi tarafı forumun da beni unutmamış olması. Forumu takip ediyorum aslında. Giriş yapmadan da olsa yazılanları okuyorum. imzamdaki bloga arada sırada yazıyorum. (reklam kokan hareketler). foruma yazmaya ise elim gitmiyor. Biraz ters bir şeyler söyleyince genç arkadaşlar öyle bir saldırıyorki doğrusu cevap versen olmuyor vermesen de olmuyor.

Ama vatan'ın haberi bu şekilde vermesi doğrusu beni çok üzdü. Gsbasket.org ailesi olarak bir tepki koymak gerektiğini düşünüyorum.

Onur Yavuz ve Kutay Çamcı' ya katılmamak elde değil; özlemiştik Ahmet Arif' i :)
Keşke eskisi gibi daha aktif olsa :)

Bu arada geçen senelerde çokça başarılı olduğunuz Euroleague Fantasy 2012' ye de bekliyoruz. Bu sene daha bir heyecanlı olacak.

Hani merak ediyorum başka ülke medyalarında bu tarz kafayla yönetilen medya organı var mı acaba diye ? Ülkede gazetecilik denen meslek tamamen çıkarlar üzerine yapılıyor hale geldi .

Aynı gazetenin bugünkü bir başka haberi. Voleybol Lig derbisine ilişkin şu yazılanlara bakın. koskoca cumhurbaşkanlığı kupası için yazılanlara bakın.

"İlk derbi F.Bahçe’nin
G.Saray Medical Park’ı 3-1 mağlup eden F.Bahçe Universal, Aroma Ligi’ne derbi galibiyetiyle ‘merhaba’ dedi

AROMA Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin açılış haftasındaki derbide gülen taraf, G.Saray Medical Park’ı 3-1 mağlup eden F.Bahçe Universal oldu. Son yıllarda rakibine büyük bir üstünlük kuran sarı-lacivertliler, bu sezon amatör şubelere yaptığı yatırımlarla dikkat çeken G.Saray’ı yine yenerek bir anlamda geleneği sürdürdü.

MAÇA hızlı başlayan sarı-kırmızılılar, ilk teknik molayı 8-3, ikincisini de 16-10 önde geçti. Ancak son bölümde yapılan basit hatalar G.Saray’a pahalıya patladı ve F.Bahçe bu bölümü 25-23 önde tamamladı. İkinci set de hemen hemen ilkinin aynıydı. Ancak tek fark, sarı-kırmızılılar bu kez setin sonunu iyi oynadı ve 25-22’yle durumu 1-1’e getirdi.

3. setle beraber rüzgârın yönü de değişti. Bu bölümde Sarı Melekler, ezeli rakibini sürklase etti ve 25-16’yla 2-1 öne geçti. Son sette de rakibine nefes aldırmayan F.Bahçe Universal, önceki bölümde olduğu gibi bu seti de 25-16 kazanarak sahadan 3-1 galip ayrıldı."

Vatanın ne olduğu herkes tarafından biliniyor. Resmi site bile onları yalanlamaktan bıktı. Çapı belli, yanlı yayın yapan bir gazete işte.

Ahmet bey hoşgeldiniz tekrar..

Zaten bize karşı olmayan gazete var mı??Milliyet bugün derki moralsiz yerlilerNeymiş efendim yorgun olduklarından moralsizlermiş,Vatan desen aynı,Hürriyet zaten fenerin en büyük kaynağı,Habertürk desen Erhan Telli denilen bana göre Galatasaray düşmanı bir adam var daha kimi sayayım hepsi aynı...

Şerefli olmakla Şerefsiz olmak çok ince bir çizgiyle birbirinden ayrılır taraf olmak bir durumdur ama bir yayın organının çalışanı olarak taraflı yayın yapmak ŞE-REF-SİZ-LİK-TİR. Biz galatasaray ız hiç kimseye hiç bir kuruma benzemeyiz dikkat etsinler bu ŞE-REF-SİZ-LER birgün ekmeğini yedikleri yerde yiyecek hiç birşey bulamazlar!!!

Ahmet abi gibi forumun özlenenleri dönecekse Metris medyasına katlanılır. :) Fanatik'te yarım sayfa Ülker Arena haberi varken şampiyonluğumuzun haberi üç dört satırdı.Maç 21:30'da bitti bu arada.Saat geçti,gazete baskıya yetişecekti yalanları da kurtarmaz bu sefer.
Büyük konuşmayı sevmiyorum ama Oktay hoca başımızda kaldığı müddetçe basketbolu lugatlarından silecekler.