Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Murat İnal' Alıntı:
Gereksiz bir laf etmiş gitmeyin üzerine :) Kendi de söyledi zaten.
Konuya dönelim.

Gs TV nin canlı yayın yapması o kadar kolay bir iş değil bu arada.

Hoşgelmişler diyorum bu vesileyle. 15 numaralı formaya göz koydum 8)

Sen ilk maçta en az üçünden forma alırsın şimdi Murat Abi.Makul bir fiyatta anlaşsak,Marshall'ınkine de razıyım. :p

Tezahüratları duyduk;ama çekmemişler maalesef sizi.Bayanları organizasyonu olursa oradayım,kaçarı yok.

ben gs tv yi anlamıyorum.Taraftarın en çok ilgisini çeken spor dallarından biri olan basketboldaki imza törenini yayınlamıyor.Bırak yayınlamyı bir altyazı bile geçmiyor."ilerleyen haber bültenlerimizde görürsünüz diye".Aynı anda fatih terimin basın top.u var onuda yayınlamıyor.Ama kaleydeskopu bilmem kaçıncı kez yayınlamayı biliyorlar(o programa çıkan ali güven akşam fb tv deydi ????)

Murat İnal' Alıntı:
Gereksiz bir laf etmiş gitmeyin üzerine :) Kendi de söyledi zaten.
Konuya dönelim.

Gs TV nin canlı yayın yapması o kadar kolay bir iş değil bu arada.

Hoşgelmişler diyorum bu vesileyle. 15 numaralı formaya göz koydum 8)

Formayla semtede bekleriz....

Graves ne güzel konusmus yahu.

-Taraftara mesajin var mi ??

- Yeahh, we gonna beat fenerbaci. together with Strickland and my teammates. :p

ama süper söylüyor yaa. Bir de gördügüm kadariyla Milojevic ve Graves ikiside inanilmaz sempatik. devamli yüzleri gülüyor. Milojevic in olmasi bence Gurovicin takima isinmasina cok yardimci olacaktir. Strickland zaten 2 yildir Türkiye de. umarim uyum sorununu kolay asar takim.

Fatih Hısım' Alıntı:
Graves ne güzel konusmus yahu.

-Taraftara mesajin var mi ??

- Yeahh, we gonna beat fenerbaci. together with Strickland and my teammates. :p

ama süper söylüyor yaa. Bir de gördügüm kadariyla Milojevic ve Graves ikiside inanilmaz sempatik. devamli yüzleri gülüyor. Milojevic in olmasi bence Gurovicin takima isinmasina cok yardimci olacaktir. Strickland zaten 2 yildir Türkiye de. umarim uyum sorununu kolay asar takim.

Graves in ağızı kulaklarındaydı :)

yaankaradan misafirim geldi onlarla ilgilendiğim için tüm gün siteye pek giremedim en son girdiğimde imza törenine gitmemeye karar varmiştik şimdi sabahın bu saatinde bi baktım imza törenine gidilmiş kaçırılacak bişey değildi üzüldüm gerçekten neyse inşallah şu antremana gitme şansımız olursa o dahada güzel olur