Yabancı oyuncularımızın imza töreni

Arkadaşlar burada olmasını istediğiniz transferleri değil de imza törenine ilişkin görüşlerimizi paylaşalım.

Okan BAKIR' Alıntı:
Çadır ın önünde beklerken bir adamın gelip bana sorduğu soru '' İmza törenini izlemek için bilet lazımmı?'' tam komedi :) :)
Biletli mi diye soran bendim Okan, sizi denedim acaba akıllandınız mı diye : )

Serdar Onay' Alıntı:
yaa ben mustafa abi'nin bu yıl sözleşemesinin biteceğini duymuştumm.gerçeklik payı nedir acaba??
Mustafa Abi iyi hoşta bize Tufan gibi şut tehditi olan adam lazım değil mi?
Ama hücüm gücü olan bir oyuncu alınırsa yanına da Mustafa Abi olabilir..

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Serdar Onay":3oxg8qsj]yaa ben mustafa abi'nin bu yıl sözleşemesinin biteceğini duymuştumm.gerçeklik payı nedir acaba??
Mustafa Abi iyi hoşta bize Tufan gibi şut tehditi olan adam lazım değil mi?
Ama hücüm gücü olan bir oyuncu alınırsa yanına da Mustafa Abi olabilir..[/quote:3oxg8qsj]

yoo lazım değil gurovic var zaten aşırı şut atan gravesde var 2 numarada 3 e iyi bi savunmacı hele mustafa abi olursa acaip süper olur sinan gülerden de 2 gömlek daha iyi şut atar

Siz şanslınız.Ben istesem de gelemezdim imza törenine.Ama yeni transferlerimiz gerçekten iyi.Formalarımızda güzel duruyor.Bir de yayın konusu netleşirse her şey daha iyi olacak.Bu sene fırtına gibi eseriz.

Ali Ekin!

Seni tebrik ediyorum, hepimize gazı verip sonra kendin gelmedin ne diyelim canın saolsun :)

Eyüp Abi 8-10 kişi rahat geliyoduk Bursadan.Elimizde olmayan sebeplerden dolayi Yalova da kaldik.Gelmeyi çok istiyodum hatta sizlerle tanişmayi.Bunun üzüntüsü içindeyim.Gelemediğim için hepinizden özür diliyorum...

aliekin' Alıntı:
Eyüp Abi 8-10 kişi rahat geliyoduk Bursadan.Elimizde olmayan sebeplerden dolayi Yalova da kaldik.Gelmeyi çok istiyodum hatta sizlerle tanişmayi.Bunun üzüntüsü içindeyim.Gelemediğim için hepinizden özür diliyorum...
Canın saolsun, bir dahaki sefere :)

3-4 saat önce Gs tv de ki Aktüel programında imza törenin yayınlandı.
Milan Milan Milan Gurovic ve BU SENE BASKETTE TARİH YAZALIM!!! tezahuratını duydum Milojevic'i cok az gösterdiler Graves ve Strickland ayrı kafa :)...
Tabi birde Ahmet DEDEHAYIR var:) yerli oyuncu transferi yapacagız dedi

Ben neden GS tv bunu canlı vermedi onu anlamadım :shock: hadi diyecem Fatih Terim konuşuyo onu verecekler ama o da yok 1000000000 gösterim olarak kaleydoskop var...

Gereksiz bir laf etmiş gitmeyin üzerine :) Kendi de söyledi zaten.
Konuya dönelim.

Gs TV nin canlı yayın yapması o kadar kolay bir iş değil bu arada.

Hoşgelmişler diyorum bu vesileyle. 15 numaralı formaya göz koydum 8)

Gelen herkese teşekkürler ;) Arkadaşlar anlatmış zaten nasıl geçtiğini ;) Daha fazla kişi gelebilseydi, çok daha güzel olurdu ama darısı sonraki törenlere :)