Yanlış Yapıyoruz.....

arkadaşlar yanlış yapıyoruz oyuncuya hocaya yüklenmekle daha hiçbirşey bitmedi lütfen eski mevzuları bu güne bağlamayın...

DESTEK

Re: yanlış yapıyoruz.....

bu saatten sonra daha ne desteği be abi.yonetim ne yapar.olmuyo işte ne yapalım yani.maca bak macı ızleyecez diyoz heyecanlıyız inanmısız ama takım macın daha ilk dkikasından son ana kadar fark yemiş oturmus asağı.ne yani destek olmıcazmı olacaz tabi.ama karsılığıda verilecek.türkiye kupası dedik ballı kura cektik elendik neyse ligi alırız dedik takım resmen dökülüyo.her olayı desteğe baglamayın boyle bos konulara gerek yok.

Destek güzel ama neye destek?...bu kötü gün olayı değil..her günümüz kötü zaten..Diğer yandan bu destek Murat Hoca giderken nerdeydi diye de sormak lazım..

beyler takımı dışlayıpta ne yapıcaz....ancak seneye farklı kişiler ve yönetim olur lütfen ...

destek destek bırakın abi ya.biz gs lıyız tabiki destek oluruz takıma.ama herseyide boyle elestirmeyin onu soylemeyin sunu yapmayına vurmayalım.coluk cocuk oturmusuz maca bakacaz oda ne sahada gs takımı diye birsey yok.ligin sonuncusuna yenilirsin elaleme madara olursun.arkadaslar lig bitiyo bakın sıralama ligde cok onemli yapmayın etmeyin casaya-oyağa-pınara yenilmeyin dersin takım dökülür.hocaya bakarsın bişeyler yapsın diye oda ne hoca mac sonu cıkmıs lig bitmiş hala setleri oturtmadık der.biz ondan bişeyler beklerken o daha hala kendi kafasında bişeyleri olsun diye bekler yazık yazık

Tamam sampyion olamayiz. Ama yapilan elestiriler cok agir. Biz destegimizi veriririz. Basarida herkes takimini destekler. Onemli olan kotu doneminde takimini desteklemek.

Ben bu takimin herzaman arakasindayim. Oyuncusundan, Hocasina, hocasindan, malezemecisine kadar. Belki bu sene basarasiz olunur. Seneye oturulur neler yanlis yapildi diye konusulur. Yanlisliklar duzeltilir.

Bu sene ise yapacagimiz tek sey bu takima desteklemek. Umarim dediklerim anlasilmistir.

Gercekten Fb Ulker- Galatasaray topicindeki yazilan yazilar cok agir. Biz Galatasarayliyiz, tepki verilecekse eger, mantik cercevesi icinde verilir. Takima hakaret ederek hicbiryere varamayiz. Unutmayalimki biz Fenerbahceliler gibi, takim kaybedince antreman sahalarini basacak kadar sahsiyetsiz degiliz.

Mac baslar 5 dakika tepki verilir. 5 dakikada sonra takim desteklenir. Yahut mesaj vermek babinda bir tezahurat yapilir. Kalbimizi kirmayin, kalbinizle oynayin demistik. Yeniden hatirlatilir.

Mantik cercevesi icinde yapilan elestirilere varim.
Yanliz takimi asaglamak,
takimda gorev yapan hocayi asaglamak,
biraz agir kaciyor.

Sen sampiyon olmasanda...
Kupalari almasanda...
Fenerede koymasanda...
seviyoruz iste varmi diyecegin ?

maç sonu hepimizin sinirleri gergin, ama karşıdakileri kendimize güldürmeyelim. hocada, yönetimde, oyuncularda hatalı olabilir, bu saatten sonra hoca değişikliği yapılmayacaktır, yönetim değişmeyecektir, bu oyuncular gönderilip yerlerine başkaları gelmeyecektir. Bize düşen ve yakışan sonuna kadar destek olalım. play offlarda elenince konuşaçak çok vakit bulunur.
Biraz daha sabırlı olalım, olmak zorundayız.

Seneye diye bir şey yok bizim takımda. O yüzden sabırı olmayan herkesi anlarım. Takıma milyon dolarlar harcanıp hala ortada birşey yoksa ve gelecek senede yine böyle olacaksa tepki doğrudur. Benim tepkim ise fenere yenilmek değil. Sadece küçük gördüğümüz maçları kazanarak fenerin şu anda 1 maç altımızda olmasını sağlayabilirdik. Onu geçtim sene başından beri savunma yapan ile 1 hafta hazırlanıp savunma yapan arasındaki farkı gördük. Bu kadar emeğe desteğe rağmen her yıl yerimizde saymaya gösterilen tepkidir bu ve hiç bir şeyin değişmeyeceğini bildiğimiz için verdiğimiz tepkidir...

erenbekdemir' Alıntı:
ben bu oyunculara destek vermem(hosleye ayrı bi sevgim var yeri ayrı tabi) nerde geçen seneki hite tek başına maçta aldırır herşeyi yapar adam o çünkü of off(dee,gaines,owens) sözde ondan iyi olan graveside görüyoz takımın afedersiniz içine ediyolar hep beraber ;)

Emre Evren İçöz' Alıntı:
erenbekdemir' Alıntı:
ben bu oyunculara destek vermem(hosleye ayrı bi sevgim var yeri ayrı tabi) nerde geçen seneki hite tek başına maçta aldırır herşeyi yapar adam o çünkü of off(dee,gaines,owens) sözde ondan iyi olan graveside görüyoz takımın afedersiniz içine ediyolar hep beraber ;)

Yaa nasıl yazılar bunlar ya.Şu takımda tek laf etmemen gerekli olan adam Graves.Çabalıyor,savaşıyor,birşeyler yapmaya çalışıyor en azından.Bazen forması için ağlıyor .Senin sevdiğin Hosley yapıyor mu bunları ?

Emre Evren İçöz' Alıntı:
ne çabası ya hangi büyük maçta var graves?

Fener'i ilk yendiğimiz maçta 15 sayısı vardı.Efes mağlubiyetlerinin bir tanesinide 26 sayısı vardı.Ama sayılarını tartışmak mantıksız.Şuan en yararlı ve en iyi oyuncumuz bence.

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Emre Evren İçöz":2khtuj7o]ne çabası ya hangi büyük maçta var graves?

Fener'i ilk yendiğimiz maçta 15 sayısı vardı.Efes mağlubiyetlerinin bir tanesinide 26 sayısı vardı.Ama sayılarını tartışmak mantıksız.Şuan en yararlı ve en iyi oyuncumuz bence.[/quote:2khtuj7o]
benim gravesten az umudum vardı zaten ama oda büyük maçları gördükçe tükeniyo hiçbir zaman winner oyuncu olamaz..

Taraftar olarak Adnan Polata yogun bir baski,protesto seklinde hareket edersek,ve yonetim bizim sesimizi duyarsa o zaman seneye Solomon tarzi winner oyunculara sahip olabiliriz.

Erman Korkmaz' Alıntı:
Taraftar olarak Adnan Polata yogun bir baski,protesto seklinde hareket edersek,ve yonetim bizim sesimizi duyarsa o zaman seneye Solomon tarzi winner oyunculara sahip olabiliriz.
O dediğiniz kimseye baskı yapmaya gerek yok. Paran ve planın olursa o tipte adam zaten gelir. Adnan Polat'a yapılacak tek baskı gelecek sene sağlam bir anlaşma yapıp, takımı ehil kişilere emanet etmesidir.