Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Re: Galatasaray - Efes Pilsen TBL Playoff 2. Maç

Artık bütün hesaplar gelecek sene için yapılmalı,hatalardan dersler çıkarılmalı.İlk evvela antrenör sorunu çözülmeli.Umarım c.tesi günü maçı kazanırız.

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
Bilet Fiyatlari Hakkinda Bilgisi Olan??

Beko Basketbol Ligi playoff yarı finalinde Efes Pilsen ile yapacağımız ikinci maçın biletleri satışa sunuldu.

Beko Basketbol Ligi playoff yarı finalinde Efes Pilsen ile yapacağımız ikinci maçın biletleri satışa sunuldu! Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda 30 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 15:00'te, Galatasaray'ın ev sahipliğinde oynanacak karşılaşmanın biletleri, 5 ve 15 TL karşılığı Biletix'ten temin edilebiliyor.

Galatasaray Cafe Crown, 1-0 geride başladığı seride ilk maçı 103-77 kaybetti. Takımımızın final şansını sürdürebilmesi için bu kez mutlaka kazanması gerekiyor.

Şampiyonluk yolunda sezonun en önemli maçı için, tüm taraftarlarımızı Ayhan Şahenk Spor Salonu'na bekliyoruz!

Cevdet Akay' Alıntı:
Beko Basketbol Ligi playoff yarı finalinde Efes Pilsen ile yapacağımız ikinci maçın biletleri satışa sunuldu.

Beko Basketbol Ligi playoff yarı finalinde Efes Pilsen ile yapacağımız ikinci maçın biletleri satışa sunuldu! Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda 30 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 15:00'te, Galatasaray'ın ev sahipliğinde oynanacak karşılaşmanın biletleri, 5 ve 15 TL karşılığı Biletix'ten temin edilebiliyor.

Galatasaray Cafe Crown, 1-0 geride başladığı seride ilk maçı 103-77 kaybetti. Takımımızın final şansını sürdürebilmesi için bu kez mutlaka kazanması gerekiyor.

Şampiyonluk yolunda sezonun en önemli maçı için, tüm taraftarlarımızı Ayhan Şahenk Spor Salonu'na bekliyoruz!

Tabiii tabiiii...

Halil İbrahim' Alıntı:
işe birde şu yönden bakalım biz efesi geçersek hata kaza diğer seriden muhtemelen fülker gelecek, bu oyunla finalde onlara kaybedeceğimize efes onlardan 10-0 lık serinin intikamını alsın

züğürt tesellisi işte bizimki :)
Haklısın abi. ;)

Bu arada bu maçtan ümidi olan? :roll:

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Halil İbrahim":3f0fsq7p]işe birde şu yönden bakalım biz efesi geçersek hata kaza diğer seriden muhtemelen fülker gelecek, bu oyunla finalde onlara kaybedeceğimize efes onlardan 10-0 lık serinin intikamını alsın

züğürt tesellisi işte bizimki :)
Haklısın abi. ;)

Bu arada bu maçtan ümidi olan? :roll:[/quote:3f0fsq7p]

neden ümidimiz olmasın Hagi'nin de dediği gibi GALATASARAY adının olduğu her yerde her zaman umut vardır

Bu takımla onlardan bi maç alabilecegimizi hatta maç içinde 3 dk'da olsa öne geçecegimizi düşünmüyodum zaten...Kİ öyle olcak..

Saat 15:00 olması iyi oldu Sivas maçı için Alisamiyen'e gideceğiz Meşalede sokakda biraz vakit geçirelim yau.

Geçen Seneki Samiyen'deki Fenerbahçe Derbisi İçin Telefonumu Satmıştım 1 Ay Kadar Telefonsuz Dolaştım Aİlemin Haberi Yoktu Bunlardan... Beşiktaş Maçlarına Gelirken Okuldan Kaçtım Disiplinlik Oldum. Hoca Nerdeydin Dedğinde Ben GALATASARAY Maçındaydım'' Dedim. Hiç Bir Korku Yoktu İçimde... 2. Maçta Bir Sorun Olmasın Die O Gün Hiç Okula Gitmedim... 27 Mayıs Günüde Stajdaydım Vardiyam 15:00-23:00 Arasıydı Maç İçin Kaçtım Bir Gün Maaşımdan Kesildi...
PEKİ DEĞERMİYDİ Sonuna Kadar Değerdi... Yine Değermi Bence Değer...;) :?

Efesi Yeneceğiz. Buna Adım Gibi Eminim...

3.maçı alacağız allahın izniyle yenilsek bile aslan gibi veda edelim.....
sorun aslında yerli rotasyonda 3 oyuncumuz var rotasyonda:hüseyin cüneyt murat hüseyin yoruluyo bazen murat atamıo..4.yerlimiz var mı???
tufan sakatlıktan geldi yeni cemal oynayamıo polat yetersiz....
6 yabancı olcağına takımda 5 yabancı olsaydıda 1 tane daha oynayabilecek türk oyuncu alsaydık ya olmazmıydı????

Bence lig bitiyor.. 3 sezon 20 milyon dolar.. Boşa giden yıllar... Seneye de para yok diye dedikodu var hadi hayırlısı....

Huseyin Karaca' Alıntı:
Geçen Seneki Samiyen'deki Fenerbahçe Derbisi İçin Telefonumu Satmıştım 1 Ay Kadar Telefonsuz Dolaştım Aİlemin Haberi Yoktu Bunlardan... Beşiktaş Maçlarına Gelirken Okuldan Kaçtım Disiplinlik Oldum. Hoca Nerdeydin Dedğinde Ben GALATASARAY Maçındaydım'' Dedim. Hiç Bir Korku Yoktu İçimde... 2. Maçta Bir Sorun Olmasın Die O Gün Hiç Okula Gitmedim... 27 Mayıs Günüde Stajdaydım Vardiyam 15:00-23:00 Arasıydı Maç İçin Kaçtım Bir Gün Maaşımdan Kesildi...
PEKİ DEĞERMİYDİ Sonuna Kadar Değerdi... Yine Değermi Bence Değer...;) :?

Efesi Yeneceğiz. Buna Adım Gibi Eminim...

hüseyin kardeşim yazdıklarında hiç bir doğru taraf yok malesef.bana düşmez ama sonuçta burda paylaşmışsın bide paylaşımımızı yazalım.
öncelikle maçiçin birşeyleri satman,ailene haber vermemen,hele okulunu ekmen ve yine daha beteri şimdiki işini kaybetme pahasına işten kaçman ve bu örnekler bu sitedeki bütün genç arkadaşalar için çok kötü örnekler.

sonuçta galatasaray sevgidir aşktır ve oluğu yerde durur.
ama sen ilk önce bu hayatta sorumlulukların tam anlamda doğru olacak ki senin istediğin şeklide tribünde bu sorumluluk devam edecek.

hiçbir sevgi ,hiçbir aşk hiçbir spor buna galatasarayda dahil seni yanlış bişeyler yapmana izin vermemeli diyor kapatıyorum.

yarın maçı alırsa tribün alır açık söylüyorum.
bu oyunculardan bu takımdan bu hocadan hiçbirşey olmaz.

ben geçen seneki amatör ruhu istiyorum.

murat hocayı ,gravesi ,owens,dee yi istiyorum,ben geçen seneki tarftarı istiyorum.

ben geçen seneki amatör ruhu istiyorum.

murat hocayı ,gravesi ,owens,dee yi istiyorum,ben geçen seneki tarftarı istiyorum.
ahmet abi graves daha yeni geldi gaines olmasin o :) bi de bence robert hitei untmusun o da cok önemli katki yapmıstı gecen sene

Bu Maci Gurovicsiz yenmemiz zor gözüküor gecen macta en dogru hücümlari milo oyundayken yaptik ve gene miloya büyük is düsüyor tabi en onemli is 12.adama düsüor ve ben de ordaki yerimi alacagim...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Kubilay Yelkenci":d661gyf6] en onemli is 12.adama düsüor ve ben de ordaki yerimi alacagim...
o 6. adam olmasın :)[/quote:d661gyf6]O da Doru Manitadan Ayrildik Kafa Daginik...:)