Yarı Final 2. Maç | Galatasaray CC 78 - 90 Efes Pilsen

Re: Galatasaray - Efes Pilsen TBL Playoff 2. Maç

inşallah taraftar desteğiyle maçı kazanacaz hüseyin ne kadar iyi oynarsa maç kazanma şansımız o kadar yüksek bence

ahmet önder istanbul' Alıntı:
[quote="Huseyin Karaca":29phspmk]Geçen Seneki Samiyen'deki Fenerbahçe Derbisi İçin Telefonumu Satmıştım 1 Ay Kadar Telefonsuz Dolaştım Aİlemin Haberi Yoktu Bunlardan... Beşiktaş Maçlarına Gelirken Okuldan Kaçtım Disiplinlik Oldum. Hoca Nerdeydin Dedğinde Ben GALATASARAY Maçındaydım'' Dedim. Hiç Bir Korku Yoktu İçimde... 2. Maçta Bir Sorun Olmasın Die O Gün Hiç Okula Gitmedim... 27 Mayıs Günüde Stajdaydım Vardiyam 15:00-23:00 Arasıydı Maç İçin Kaçtım Bir Gün Maaşımdan Kesildi...
PEKİ DEĞERMİYDİ Sonuna Kadar Değerdi... Yine Değermi Bence Değer...;) :?

Efesi Yeneceğiz. Buna Adım Gibi Eminim...

hüseyin kardeşim yazdıklarında hiç bir doğru taraf yok malesef.bana düşmez ama sonuçta burda paylaşmışsın bide paylaşımımızı yazalım.
öncelikle maçiçin birşeyleri satman,ailene haber vermemen,hele okulunu ekmen ve yine daha beteri şimdiki işini kaybetme pahasına işten kaçman ve bu örnekler bu sitedeki bütün genç arkadaşalar için çok kötü örnekler.

sonuçta galatasaray sevgidir aşktır ve oluğu yerde durur.
ama sen ilk önce bu hayatta sorumlulukların tam anlamda doğru olacak ki senin istediğin şeklide tribünde bu sorumluluk devam edecek.

hiçbir sevgi ,hiçbir aşk hiçbir spor buna galatasarayda dahil seni yanlış bişeyler yapmana izin vermemeli diyor kapatıyorum.

yarın maçı alırsa tribün alır açık söylüyorum.
bu oyunculardan bu takımdan bu hocadan hiçbirşey olmaz.

ben geçen seneki amatör ruhu istiyorum.

murat hocayı ,gravesi ,owens,dee yi istiyorum,ben geçen seneki tarftarı istiyorum.[/quote:29phspmk]

Abi Doğru Diyorsun... Ama AŞK İşte Bu. Karşılıksız;)

Mincinozlu'nun ilginç yanıtı

Efes Pilsen serisinde 2-0 geride olan Galatasaray Cafe Crown'un coachu Koray Mincinozlu galibiyet planını açıkladı.

Efes Pilsen ile oynanan yarıfinal serisi ilk maçında basın toplantısında konuşan Koray Mincinozlu, "Ben Türkiye Ligi'nde bu kadar sert bir takımı ilk kez görüyorum" demişti.

Bunun ardından bir basın mensubu Mincinozlu'ya, "Peki siz bu sertliğe nasıl bir yanıt vereceksiniz?" sorusunu iletti.

Koray Mincinozlu gülümseyerek, "Oyun içindeki bu sertliklerine karşı koymak güç. Seyircimiz salonda olacak ve onların şut yüzdesi düşük, bizimkisiyse yüksek olacak. Ancak böyle kazanabiliriz" yanıtını verdi

bu ne biçim koç ya koç böyle yaparsa oyuncular ne yapmaz ki...

yeni sezona bakalım arkadaşlar.çok önceden söylemiştik bunu.bu takımla yarı final iyidir.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1cyzl0ow]Efes'in attığı çemberin çapını küçültelim en iyisi...
Devre olduğu zaman buda bizim aleyhimize işler :)[/quote:1cyzl0ow]
Mehmet dikkat ettiysen Efes'in attığı çember dedim ama kolay anlaşılması için çemberler demem lazımdı haklısın :) Koray Hoca işi çözmüş aslında, helal olsun. Bu aynı eski trabzon başkanının 1-1 biten maçtan sonra 'Bir gol daha atsak biz kazanırdık' söylemi gibi.
Herşeye rağmen alacağız inşallah maçı...

Koray Hoca, 'halamın bıyıkları olsa amcam olurdu' demek istedi sanırım.

Böyle tatlı bi heyecan var içimde.Oyuncuların herşeyini sahaya koymalı öncelikle yüreklerini ortaya koymalılar.Bu maçı alırsak herşey değişir.

Milo kadroda yok... Gurovic kadroda...
Yani inanamıyorum... Milo nasıl kadroda olmaz yaa... Takımın en istikrarlı oyuncusu...

Selçuk Kahveci' Alıntı:
[quote="Onur Demirbas":19ertfve]arkadaşlar maçı izleyebileceğimiz link var mı acaba ?? :roll:
www.justin.tv/alisamiyen_net[/quote:19ertfve]
eyv da izlemeye bile degmiyo, vazgeçtim...

İzlemeye gerek yok biter burda maç 10 dk da maç bitirenlere YAZIKLAR OLSUN.!

Bende niye kimse skor yazmıyo diyodum ,meğer skorun pek yazılacak tarafı yokmuş,fark ne çabuk açılmış yahu,daha maçın başındayız