Yarışma

Beyler soruyu ben sormadım ama cevabım doğrudur. Fotoğraftaki basketbolcu Arda Vekiloğlu.

Önümüzdeki yarışma sorularına bakıyoruz ;)

Sete çıkan oyuncumuz Arda Vekiloğlu, tribündeki diğer isim Roy Hairston diyorum.
Galatasaray-Fenerbahçe serisinden bir kare büyük ihtimalle. Sene 2003..

Evet şimdi gördüm. 2003 senesiydi sanırım bu maç. Arda Vekiloğlu o eleman. Sezonun ilk maçıydı o maç sanırım. Siyahi eleman da Washington olsa gerek. Biraz sola kaysa ben orlarda bir yerdeyim:) Erdal Bibo'yu o maçtan beri sevmem. Maç boyu Fb öndeydi ama son periyot FB'yi dağıtmıştık. Kemal tunçeri takım kaptanıydı çok sağlam maç çıkarmıştı Kemal Reyizz:))

Avrupada takip ettiğim oyunculardan Terell Lyday'ın geçmişte bizde oynadığını şu an bu başlıkta öğrendim,şoktayım

Evet şimdi gördüm. 2003 senesiydi sanırım bu maç. Arda Vekiloğlu o eleman. Sezonun ilk maçıydı o maç sanırım. Siyahi eleman da Washington olsa gerek. Biraz sola kaysa ben orlarda bir yerdeyim:) Erdal Bibo'yu o maçtan beri sevmem. Maç boyu Fb öndeydi ama son periyot FB'yi dağıtmıştık. Kemal tunçeri takım kaptanıydı çok sağlam maç çıkarmıştı Kemal Reyizz:))

Evet bu fotoğraf 2002-2003 sezonundan.
Washington geçen sezon yani 2009-2010 sezonunda Galatasaray' da oynadı.

Evet bu fotoğraf 2002-2003 sezonundan.
Washington geçen sezon yani 2009-2010 sezonunda Galatasaray' da oynadı.

Uzun olan Washington'ı kastetmiş Arda Abi. Tyrus'tu galiba adı. Yalnız, o Washington Amadi'ninbir maç oynayıp kaçtığı, yine Slay'in kaçtığı (bir zamanlar oyuncular kaçardı yahu bir de, hele Slay iki kere kaçıp üç kere gelmişti galiba), Buskevicsli kadroda oynamıştı galiba. Üner'in ilk senesi olması lazım.