Yasemin Horasan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: 13 # Yasemin Horasan

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Yok öyle kaçmak sıra sende Horasan...Yeter iki yıl yattığın...Biz hayır kurumu değiliz...
Ben Yasemin'in gideceğini düşünmüyorum. Ceyhun Hoca ile asla. Milli takıım falan var. ORda iyi oynuyor bence en az 1 yıl daha bizde kalacak.

O fotograf eski, Yasemin napolideyken cekilmis bir fotograf altinda bir anlam aramaya gerek yok.

Bizimkiler de hep Fener'lilerin en nefret edilen oyunculariyla poz veriyorlar...

Üstüme hiç alınmadım valla...:)
Eğer ortada bir hakediş varsa,bu etik kavram olur,inancımızın getirdiği bir kavram olur artık herneyse.Yasemin'in kazandığı para hakedilmemiş bir paradır.Sen 2 yıl boyunca yat hiçbir sorumluluk alma ve takımda en çok para kazanan oyunculardan biri ol.Birde böyle sorumsuz bir oyuncunun takım kaptanı yapılması başlı başına fiyasko.Neymişte daha iyisi yokmuş,takıma nerdeyse sıfır katkısı olan birinden nasıl daha iyisi yok diye bahsedilebilir buda başka bir soru tabi.Bu senede takımda kalacak büyük ihtimal bu senede Galatasaray kadın basketbol takımının bir hayırsever olarak Yasemin'e baktığına tanık olacağız.Yasemin'e verilen para hizmet satın almadığımızdan ücret olarak adlandırılamaz,fitre,zekat vs. gibi kavramlar daha uygun olacaktır...

Biraz gururun varsa, yaptığın işe saygın varsa, bu sene kontratında yazan paranın yarısını talep edersin. Yapmayacağını adım gibi bilsem de...

Can, eğer Yasemin beklenenin üstünde bir başarım sergileseydi, yönetim sen fazlasını hak ettin diyerek sözleşmesindeki yazan tutarın yarısı kadar ek ödeme yapar mıydı? Şimdi, Yasemin beklediğin davranışı sergilemediği için gurursuz mu olacak?

Başarımı yeterli olmayabilir, beklentileri karşılamamış olabilir... Sözleşmeyi uzatmazsın biter gider.

Can gerçekten abartmış:) KAldı ki Yasemin'in başarısız olduğuna da katılmıyorum. Takımın rotasyonunda olan bir oyuncu idi. Türkiye kupası kazanıldı. Ligde ikinci olundu. ZK değilde başka bir hoca başımızda olsaydı şampiyonda olabilirdik.

Son 2 sezondur hiç kimse Yasemin'in çok iyi oynadığı ve kazandırdığı bir maç söyleyemez.Kesinlikle milli takımdaki Yasemin değil.Faydası dokunmuyor dolayısı ile başarısız.Keza Esra.

Aykun Alan' Alıntı:
Son 2 sezondur hiç kimse Yasemin'in çok iyi oynadığı ve kazandırdığı bir maç söyleyemez.Kesinlikle milli takımdaki Yasemin değil.Faydası dokunmuyor dolayısı ile başarısız.Keza Esra.
Yasemin'den verim alan tek kişi Ceyhun Hoca'dır. Benim için kalmasında ya da gitmesinde problem yok.

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı oyuncusu Yasemin Horasan, Beşiktaş'ta 13 yıl forma giymesine ve takım kaptanlığı yapmasına karşın, kendisinin Galatasaraylı olduğunu söyledi.

Yasemin Horasan, Galatasaray Dergisi'ne yaptığı açıklamada, insanların kendisini hep Beşiktaşlı olarak bildiğini belirterek, ''Yıllarca Beşiktaş'ta oynadım ama Galatasaraylıyım. İnsanlar beni Beşiktaşlı olarak biliyor çünkü giydiğim formanın her zaman hakkını vermişimdir'' dedi.

İtalya'nın Phard Napoli takımında geçirdiği 1 sezonun ardından Galatasaray'dan teklif aldığında büyük gurur duyduğunu söyleyen Yasemin, ''Teklif beni beni müthiş heyecanlandırdı. O renkleri üzerime giydiğimde, tezahüratları duyduğumda ayrı bir heyecan oluyor. Olmam gereken yerin burası olduğunu düşündüm'' diye konuştu.

Yasemin, Fenerbahçe'nin de teklifi olmasına karşın, 2 sezon önce Fenerbahçe taraftarlarıyla yaşadığı sorun nedeniyle kırgınlığının bulunduğunu dile getirdi.

-''YENİLGİLER BİZİ SARSTI''-

Yasemin Horasan, oldukça iddialı başladıkları ligde, aldıkları yenilgilerin kendilerini sarstığını vurguladı.

Sezon başında Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe'yi yenerek almaları sonrası beklentilerin yükseldiğini dile getiren Yasemin, ''Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı çok müthiş bir oyunla aldıktan sonra, 'herhalde ligi süpüreceğiz' gibi bir düşünce oldu insanların kafasında. Ama Türkiye'deki bütün takımlar birbirini yenebilecek güçte. Bu yenilgiler bizi sarstı ve gerçek dünyaya döndürdü. Ders almamız açısında iyi oldu da diyebilirim'' şeklinde konuştu.

FIBA Bayanlar Avrupa Kupası'nda namağlup olmalarına karşın, giderek rakiplerin daha zorlu olacağına da değinen Yasemin, ''Finale doğru gidildikçe kalite artacak. Bizim hedefimiz bu sene kupayı almak. O yüzde bu yolda kim gelirse gelsin, geçmemiz gerekiyor. Zor maçlara alışmamız lazım'' ifadelerini kullandı.

NOT:Bu sayın bayanın bizdeyken verdiği röportajı yenisini dört gözle bekliyorum...Kayıtlara geçsin diye yazdım...Bakalım doğuştan Galatasaray'lı Yasemin orda ne diyecek... :)

bugün geldiğim yere beşitaşa borçluyum diyor Yasemin Horosan...İnşallah 3-5 sayı atarsın kupa kaldırmaya devam edersin o klüpte.

Mert Göker' Alıntı:
bugün geldiğim yere beşitaşa borçluyum diyor Yasemin Horosan...İnşallah 3-5 sayı atarsın kupa kaldırmaya devam edersin o klüpte.
Haksız Çıkarmadığın İçin Saol ;)
Bu bir rüya olmalı bir an hiç gitmeyecek sanmıştım. Galatasaraylılığına inanmadım, inanmıyorum, inanmayacağım, inandıramayacaklar ;)
Ohh Bee :)