Yasemin Horasan

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
20096im4.jpg

Yasemin Horasan ile prensipte anlaşmaya vardık, takımımıza ve kendine hayırlı olsun.

Önemli not:Galatasaray'da oynamak için!!! other teamden kendisine teklif edilen yüksek ücreti geri çevirmiştir!!

Demekki bazı şeyler parayla alınamıyormuş :) :) :)

Re: Hoşgeldin Yasemin Horasan!

Yürek>Kalp

Teşekkürler Yasemin. 1 yıl aradan sonra tekrar Türkiyeye Galatasaray için dönmem mutluluk verici.

Şimdi sırada son bomba kaldı. Haydı hayırlısı.

Gökce Başaran' Alıntı:
Yürek> Kalp

Teşekkürler Yasemin. 1 yıl aradan sonra tekrar Türkiyeye Galatasaray için dönmem mutluluk verici.

Şimdi sırada son bomba kaldı. Haydı hayırlısı.
Son bomba ?

Eyüp abi senin bilgilerine güvencim tamda kaynak ne abi hiçbir yerde yazmıyor resmi sitede bile şimdi buraya yazıyoruz yazıyoruz bide transfer olmazsa çok zor duruma düşeriz Kısacası Kesinmi abi :)

Şu aralar para yerine kalbinin sesini dinleyenleri özler olduk çok güzel bir haber umarım herkes için hayırlı olur...

Daha öncede yazmıştım Yasemin karakterinde birinin kendisine yapılan onca şeyden sonra Fenere gideceğini hiç sanmam diye. Benim anlamadığım geçen sene Fb-Bjk final serisinde ona yapılanlardan sonra Fener hangi akla hizmet ona teklif yapabildi?

Bildiğim kadarıyla Yasemin Beşiktaşlı ama giydiği formanın hakkını sonuna kadar veren hırslı bir oyuncu. Ahmet Dedehayır'a çok teşekkürler onu bize kazandırdığı için. Sözünde duruyor gerçekten, bir yerli oyuncu bombası daha bekliyoruz ondan.

Hoşgeldin Yasemin.

abilerim yapılan bu transferler için imza günü ne zaman olacak bir bilginiz var mı?

Yasemin ile de 2 yıl anlaşılması önemli. Demek ki şuan için gelecek sene dışında 2 sene sonrası da düşünülüyor. Çok güzel.

ben bu takımda nilah yiğit şaziye karslı ve de bahar çağlarıda görmek isterim arkadaşlar :)

Beklentilerimiz artık yükselmekle kalmıyor,kuş olup uçuyor...
Hoşgeldin Yasemin Horasan...

Yusaf Can' Alıntı:
ben bu takımda nilah yiğit şaziye karslı ve de bahar çağlarıda görmek isterim arkadaşlar :)

Haberin gerçeklik payı nedir pek bilmiyorum ama ben kadromuzda Bahar Çağlar'ı görmeyi çok isterdim. Bu kızda gelecek var. Bildiğim kadarıyla Bahar Galatasaray'lı ve bu forma ona çok yakışır... Yasemin'de gelirse takımımız daha da güçlenir. Şaziye ve Nilay da iyi oyuncular ama gerçekçi olmakta iyidir... Bu arada geçtiğimiz günlerde çeşitli sitelerde takımımızın Şaziye ile ilgilendiğ haberleri de dolaşıyordu... Sonuç olarak bu yıl rotasyonu genişletmemiz şart. Bu senede eğer 5 kişiyle 40 dakikayı tamamlarsak şampiyonluk yine kaçar...

arkadaslar birakin su nilay yigit sevgisini kiz asist'ten baska birsey yaptigi yok nede olsa asist icin isil'imiz var

Hatırla Sevgili'nin bittiği şu günde kendimi yetim gibi hissederken mükemmel bir haber oldu.Sabırsızlanmamak mümkün değil gelecek sezon için.Çok güzel olacak çok...

Hoşgeldin Yaso.

Fenerin daha fazla vermesine ve ordaki birkaç oyuncunun ısrarla seni ikna etmek istemelerine rağmen bizi tercih ettiğin için teşekkürler.