Yeni Koç Çetin YILMAZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alın size yeni bir bomba,adamla anlaşılmak üzereymiş.Ben sabaha kadar uyumuyorum sizde uyumayın.Bende insanın bunlar yüzünden iki gündür oğlumu göremedim.

Çetin Yılmaz kariyer olarak baya iyi bir antrenördür ancak şu durumda takımımıza o heyecanı getirecek kişi midir?-Hayır...
Ekrem Memnun ya da Cem Akdağ isimleri daha çok memnun ederdi beni.

Ayrıca kendisi de baya Fenerlidir.Benden de eksi...

Bayanlarda Zafer Kalaycıoğlu, erkeklerde Çetin Yılmaz...
Eğer gerçekleşirse benim midem bu kadarını kaldırmaz. :?

bu gidişle tancevic milli takımdan gönderilebilir. eğer gönderilirse, onunla anlaşasın yönetim. iki klübü çalıştırma tecrübesi var ne de olsa..;)

Mithat Duran' Alıntı:
Alın size yeni bir bomba,adamla anlaşılmak üzereymiş.Ben sabaha kadar uyumuyorum sizde uyumayın.Bende insanın bunlar yüzünden iki gündür oğlumu göremedim.

Abi çocuğundan değerli mi ; neye kastın bu kadar ?

Oha yaa yeter artık yaa yeter...Bu kadar mı düşülür artık ya ceza almıcagımı bilsem okkalı bi küfür basıcam ama ya bu ne ya..

Eger Cetin Yılmaz gelirse ben bi daha maca falan gitmem..Kimsede bana arma muhabbeti yapmasın bu sefer..

Az önce Nejat Sayman'a sordum bu durumu,sonucta bu işlerin içinde oldugundan cogumuzdan bilgisi oldugu gercek..

Dogan Hakyemez sube direktörü olursa Cetin Yılmaz Coach olur,aksi halde zor dedi..Oktay Mahmudi'ye teklif götürmüşüz fakat kabul etmememiş..Alternative olmaması halinde Ekrem Memnun agır basıyormus..

Bu bilgiler için Nejat Sayman'a tesekkür ederim..Benim içimi rahatlattı cetin yılmaz konusunda..

Çeti Yılmaz 2000-01 sezonunda takımı 2-3 gün çalıştırıp bırakmıştı. Bırakma sebebi olarak Tuğrul Demir'in verdiği peşinatı beğenmemişti. Ben öyle hatırlıyorum.

Tolga Kaplan' Alıntı:
Az önce Nejat Sayman'a sordum bu durumu,sonucta bu işlerin içinde oldugundan cogumuzdan bilgisi oldugu gercek..

Dogan Hakyemez sube direktörü olursa Cetin Yılmaz Coach olur,aksi halde zor dedi..Oktay Mahmudi'ye teklif götürmüşüz fakat kabul etmememiş..Alternative olmaması halinde Ekrem Memnun agır basıyormus..

Bu bilgiler için Nejat Sayman'a tesekkür ederim..Benim içimi rahatlattı cetin yılmaz konusunda..
Oktay Mahmudi'ye teklif goturduğumuze gore onumuzdeki sene şubeye onem artıcak

geçen hafta yorumcuyken bile bravo ömer bravo diyebilen tarafını belli etmiş bir koçu bizim şubenin düşünmesine sadece BRAVO

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...