Yeni Sezon Hazırlık Dönemi

mert-yılmaz' Alıntı:
en son 20 sene önce şampiyon olan bir takım ve 20 senedir yanından geçmeyen bir takım,ben şampiyon olmanın reçetesini verdim süperstarlar getirirsin ve şampiyon olursun nasıl bayan takımımız augustusu getirdi ve avpura şampiyonu olduk tek başına bi takımı yendi 39 sayı atarak erkek takımınada böyle 2 yıldız getirirsin ve olur tamam yabancı oyuncu alamadık çok pahalı burasını anladım eeee türk oyunculardan ersin görkemi,asım parsı,ermal kuçoyu,engin atsürü,hakan köseoğlunu almakta mı imkansız ya ya bu yönetimde basketten anlayan adam yokmu caner,eren,polat kimdir yahu amaç ne açık açık söyleyin ey yönetim hedef ilk 10 mu?

Maalesef Bayan Basketbolundaki gibi 2-3 takımın tekelinde değil Beko BL! Turgay Demirel+Aziz Yıldırım ortaklığında alttan alta desteklenen bir FBÜlker bariz şekilde kollanıyor.

Hem Efes gibi yerli ve yabancı kadrosu iyi olan müthiş bir tecrübeye sahip bir takımda var.

Sen bu yıl ilgilenmeye başladın sanırım GS Basketbol takımı ile haşır neşir olmaya. Dee-Hite-Beşok tarzı yıldızlarla hüsran yaşadık. Yeni herşey oyuncu ile bitmiyor!

En başta lobin olacak. İyi bir kenar yönetimin olacak en sonda iyibi kadro...

Maalesf bizde hiç biri yıllarca olmadı. Para oldu ama diğer faktörler oluşmadı.

Antalya Bşb, İstanbul'a Geliyor

Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Antalya Büyükşehir Belediyesi antrenörü Altar Tunçkol, sezon öncesi hazırlıklara yoğun bir biçimde devam ettiklerini söyledi.

Cuma günü İstanbul'da Galatasaray Cafe Crown ile 18:00'da Florya'da bir hazırlık maçı oynayacaklarını ve Cumartesi de Beykoz ile karşılaşacaklarını belirten antrenör Altar Tunçkol, "İstanbul'da oynayacağımız iki karşılaşmanın ardından Bursa'da Cevat Soydaş Turnuvası'na katılacağız. Burada da üç maç oynadıktan sonra Antalya'ya döneceğiz" dedi.

Evren Büker takıma geri döndü mü ?
Ayrıca Cemal'in sakatlık durumuyla ilgili bilgi var mı elimizde arkadaşlar ?
Ayrıca sene başında Türkiye Kupası olduğunu düşünürsek takımımızın bolca idman yapıp oraya kendini endekslemesi lazım.
Türkiye Liginden pek ümidim olmasa da ben bu takımın yakın zamanda bir Türkiye Kupası alabileceğine inanıyorum.

Galatasaray Cafe Crown Bursa Turnuvası'na Katılıyor

Galatasaray Cafe Crown Bursa 11 - 12 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Bursa Turnuvası'na katılıyor.

Galatasaray Cafe Crown turnuva kapsamında iki maça çıkacak.

Galatasaray Cafe Crow?ın Bursa Turnuvası?ndaki maç programı:

11 Eylül Cuma
18:00 Aliağa Belediyesi ? Galatasaray Cafe Crown
12 Eylül Cumartesi
15:00 Oyak Renault ? Galatasaray Cafe Crown

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Galatasaray Cafe Crown Bursa Turnuvası'na Katılıyor

Galatasaray Cafe Crown Bursa 11 - 12 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Bursa Turnuvası'na katılıyor.

Galatasaray Cafe Crown turnuva kapsamında iki maça çıkacak.

Galatasaray Cafe Crow?ın Bursa Turnuvası?ndaki maç programı:

11 Eylül Cuma
18:00 Aliağa Belediyesi ? Galatasaray Cafe Crown
12 Eylül Cumartesi
15:00 Oyak Renault ? Galatasaray Cafe Crown

yayın hangi kanaldan olucak acaba ? :roll:

3 gündür Bursa'da süren Cevat Soydaş turnuvası yayınlanmadı,bunun da yayınlanacağını düşünmüyorum.Belki GSTV maçı kaydedip uygun bir saatte tekrar yayınlayabilir.Fakat bunun dışında maçı skorunu takip etme ihtimalimiz olması gerek Cevat Soydaş turnuvasında olduğuna göre.TBF veriyor skor istatistiklerini.Linki de şöyle;

http://212.174.96.214/TBF/netcasting/de ... ite_scope=

Osmangazi'deki Atatürk Spor Salonunda (TBL maçlarının oynandığı salondur) 11-13 Eylül 2009 arası gençlerde kareta Türkiye şampiyonası var. Ben işe gelirken Söke Bel. sporculara geldi hocalarıyla beraber. Basketbol turnuvası acaba Atatürk'te mi oynanacak yoksa başka bir salonda mı? Bİlgisi olan?????

Tuncay Genc' Alıntı:
Osmangazi'deki Atatürk Spor Salonunda (TBL maçlarının oynandığı salondur) 11-13 Eylül 2009 arası gençlerde kareta Türkiye şampiyonası var. Ben işe gelirken Söke Bel. sporculara geldi hocalarıyla beraber. Basketbol turnuvası acaba Atatürk'te mi oynanacak yoksa başka bir salonda mı? Bİlgisi olan?????

Bilgim yok ama büyük ihtimal Atatürk Spor Salonu'nda oynanır,burası olmazsa Çekirge'deki salonda oynanır.

özellikle oyak renault maçı bizim için güzel bir sınav olacak
Josh Heytvelt transferi onlar için çok önemli ben galatasarayda olmasını isterdim 5.yabancı olarak olsa bile.Zira Scouting çalışmalarında şiddetle önerdiğim oyunculardan biridir kendisi renaultdan 72 bin dolar alacakmış bu sezon için.Ligin kesinlikle kalbur üstü uzunlarından biri olacağını çok net söylüyorum 209 boyunda şutu var atlet ayakları çabuk daha ne olsun:)
Josh Heytvelt son sezonunda yaşadığı sakatlık olmasa draftlarda çok rahat seçilebilecek bir oyuncuydu bir sakatlık basketbolcunun kariyerini nasıl etkiliyor seçilseydi gerek nba de gerekse seçilmiş oyuncu sıfatıyla avrupada çok daha iyi kontratlara oynayabilecekken şimdi Renaultda 72 bin dolara oynayacak.
İlk Geldiğinde de söylemiştim Josh Heytvelt ve Mike Rose ciddi işler yapabilecek oyuncular zaten sene içinde de onlar taşıyacaktır bursa ekibini