Yeni Sezon Hazırlıkları

?Galatasaray Cafe Crown, sezon öncesi hazırlık maçları programı dahilinde 11 Eylül günü saat 16.00'da TOFAŞ ile hazırlık maçı oynayacak.
?Galatasaray Cafe Crown 22 Eylül'de Efes Pilsen ile hazırlık karşılaşması yapacak.

Kaynak: Galatasaray Gazetesi adlı facebook grubundan

Galatasaray Cafe Crown Hazırlık Maçlarına Çıkıyor

Galatasaray Cafe Crown, 2010-2011 sezonu hazırlıkları programı çerçevesinde 9 Eylül Perşembe ve 11 Eylül Cumartesi günü iki karşılaşmaya çıkacak.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılacak maçların programı ise şu şekilde:

9 Eylül 2010 Perşembe
13.00 Galatasaray Cafe Crown - Gloria Giants Düsseldorf

11 Eylül 2010 Cumartesi
16.00 Galatasaray Cafe Crown - Tofaş

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 23 Ağustos günü İtalya'ya giden Galatasaray Cafe Crown, Slovenya'nın İtalya sınırında bulunan Kransjka Gora kentinde üç hazırlık maçına çıkmıştı. Takımımız, bu karşılaşmalarda Slovenya'dan Geoplin Slovan (76-47), KK Helios Domzale (66-59) ve KK Elektra (77-63) ekibini mağlup etmeyi başarmıştı.

kaynak : gs.org

bir de ben bir şey daha soracağım oynadığımız hazırlık maçlarında neden tutku oynamadı yada oynadı da ben mi bilmiyorum ?

ya bilmiyorum ben mi çok şey istiyorum adam gibi gs tv de bir skor tabelası koyarsın çok mu zor ya floryada oynanıyor maç yani yanı başında ben mi çok zekiyim yönetenlerde mi bir sorun var çözemedim .

maçta tutku caner shipp oynamamış hafif sakatlıkları varmış ama 2hafta sonra takıma katılacakmış ayrıca shumpert ve andric oynuyormuş :)

74-55 kazanmışız.

G.Saray Cafe Crown?da Rochestie 17 sayı, 8 ribaunt, 6 asist 2 top çalmayla oynayarak takımının galibiyetine katkıda bulundu. Sarı ? Kırmızılılarda Rancik 15 sayı 4 ribanut 2 asist, Andric 12 sayı 3 ribaunt, Shumpert 12 sayı 6 ribaunt, Ermal 6 sayı 4 ribaunt 2 asistle mücadele etti. Düsseldorf?ta Haynes ise 10 sayı 6 asist 4 ribaunt kaydetti.

Galatasaray Cafe Crown 74 - Giants Düsseldorf 55

Yeni sezon hazırlıklarına İstanbul'da devam eden Galatasaray Cafe Crown, bugün Almanya'nın Giants Düsseldorf takımı ile karşılaştı. Takımımız, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleşen mücadeleden 74-55'lik skorla galip ayrılmayı başardı.

Antrenörlüğünü Murat Didin'in yaptığı Gloria Giants Düsseldorf önünde karşılaşmanın ilk yarısını 37-34 önde tamamlayan Galatasaray Cafe Crown'da ABD'li oyun kurucu Taylor Rochestie 17 sayı, 8 ribaund, 6 asist ve 2 top çalmalık performansıyla öne çıkmayı bildi.

Çift haneli skor üreten oyuncularımızdan Radoslav Rancik 15 sayı ve 4 ribaund, Preston Shumpert 12 sayı ve 6 ribaund, Luksa Andric ise 12 sayı ve 3 ribaund ile oynadı.

1. ÇEYREK: 20-20
2. ÇEYREK: 17-14 (37-34)
3. ÇEYREK: 23-17 (60-51)
4. ÇEYREK: 14-4 (74-55)

11 Eylül Cumartesi günü saat 14.00'da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Tofaş ile karşılaşacak olan takımımız, yurt dışı kampındaki üç hazırlık maçını da kazanmayı bilmişti.

Kaynak : gs.org