Yeni sezonda A.İpekçi mi? A.Şahenk mi?

A.İpekçi mi? A.Şahenk mi?

• S-A.Şahenk

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her sezonun başında salon konusunun tartışılmasından baygınlık geldi artık.

Bu keşmekeşten kurtulacağımız günü iple çekiyorum.

Sarıyerde oturuyorum.Ayhan şahanke ulaşımım son derece rahat olmasına rağmen hedeflerimizi büyük tutmalıyız.O yüzden Abdi ipekçi spor salonunu tercih etmeliyiz.Hem geçen seneden iyi bir sinerji yakalamışken neden bunu bozuyoruz anlamak çok güç.Her sene yaşanan bu salon muhabbetide çok can sıkıcı olmaya başladı.

Ben Anadolu yakasında oturuyorum ve iki salona da ulaşımım yaklaşık 1,5 saat ama Abdi İpekçi'de yakaladığımız bir hava varken,neden son dönemi çok da iyi geçirmediğimiz Ayhan Şahenk'e döneriz anlamış değilim.

Can Akogul' Alıntı:
Bu sene sonunda Metronun Darüşşafaka durağı açılacak. A.Şahenke ulaşım derdi kalmayacak

Darüşşafaka istasyonunun ne zaman açılacağına dair bir bilgi bulamadım ama yeni sezona yetişirse Ayhan Şahenk daha avantajlı olabilir.

Şu anda metro Atatürk oto saniyi ne kadar geliyor. Ağustos ayında daarüşafaka durağıda açılacak. Hangisine ulaşımın daha kolay olduğunu tartışmak saçmalık olur. Ayhan Şahenk'te bence çok daha iyi atmosferler yakaladık abdi ipekçiden.

3500 seyirci ortalamasıyla oynadık diyenler ya 2-3 maç dışında gelmemişler yada sayı saymayı bilmiyorlar. Hayal görmeyelim...

İlk yarıdaki maçlar için tam bir şey söyleyemesem de 2. yarı 2000'in altına düştüğümüzü sanmıyorum Abdi İpekçi'de,Ayhan Şahenk'te Abdi İpekçi'ye gelen seyirci kadar bir seyirci bekleyip,böylece atmosferin daha iyi olacağını düşünerek böyle bir karar veriliyorsa,bence yanlış düşünüyorlar.

ayhan şahenkte hiç salon havası yok kardeşim..havlandırma yok,skorboard yok,pembe koltuk yok,potalar dandik,içeri girmek eziyet,koltukları felake kötü.

evimin yanında ayhan şahenk fakat içemi hiç sinmiyor..

aynı zamanda abdi ipeçiyede ulaşım nispetten zor.SİNAN ERDEM OLMA ŞANSI YOK MUDUR?

Erkek takımını bilemem de, kadın takımı kesinlikle Şahenk'te olmalı bence. Abdi İpekçi'de erkek maçlarında bile seyirci kaybolabiliyorken, kadın takımı maçlarında sıkıntı yaşanmaması çok zor.

Pembe koltuklar var adam gibi kullanırsak rakip takımlara iyi baskı yapabiliriz.

Şahenk'de cok can yakarız ama tabi İpekçiye de hayır demezdim.

Kesinlikle Abdi İpekçi. Ayhan Şahenk'e dönersek yine maçları 300-400 kişi izleyecektir. Halbuki bu yıl Abdi İpekçi'de 3000-4000 kişi geliyordu sıradan maça bile.

Emre Karakaplan' Alıntı:
Kesinlikle Abdi İpekçi. Ayhan Şahenk'e dönersek yine maçları 300-400 kişi izleyecektir. Halbuki bu yıl Abdi İpekçi'de 3000-4000 kişi geliyordu sıradan maça bile.

Alınma ama sıradan maçlarda bırak 3000'i 300 kişi bile anca olmuştur.
Salon konusuna gelincede ben kendi salonumuzda oynamamızı tercih ederim şahsen

Abdi ipekçiyi işaretledim fakat Ayhan Şahenk'te oldukça iyi bir tercih. Orada ki Fenerbahce maçıda muthişti. Taraftar bütünlüğü daha iyi sağlanıyor. Ama Abdi ipekçinin geçen seneki ortalamaları çok iyiydi. Ayhan Şahenk küçükte olsa en iyi zamanımızda 100-150 kişiye çok maçlar oynadık çokta zevksiz maçlar oldu. Fakat en kötü zamanımızda bile Abdi ipekçide çoğu bedavada girse 500-600 kişi oluyor. ozman bi basketbol seyircisi sinerjisi sağlanabiliyor. İkisininde kendine göre avantajları var. Sonuç olarak hakkımızda hayırlısı olsun :)

mazharozsoy' Alıntı:
Şu anda metro Atatürk oto saniyi ne kadar geliyor. Ağustos ayında daarüşafaka durağıda açılacak. Hangisine ulaşımın daha kolay olduğunu tartışmak saçmalık olur. Ayhan Şahenk'te bence çok daha iyi atmosferler yakaladık abdi ipekçiden.

3500 seyirci ortalamasıyla oynadık diyenler ya 2-3 maç dışında gelmemişler yada sayı saymayı bilmiyorlar. Hayal görmeyelim...

Hangi atmosfer polislerin bizi 5 sıraya sıkıstırıp nefessiz kalmamızmı?Pembe koltuk kombinesi satip pembe koltukların kaptılmasımı? 5sıraya sıkıstırılmıssın ,en üst sıra duvarla ortülü oyuzden sahanın yarısını gorebılıyorsun .

Sahenke gitmek ayrı bir ölüm ,salonda seyırciden cok polis olması ayrı bir dert sankı katilmisin gibi seni cembere almaları vs vs bu böle uzaaarrrr giderrrrr

01 Temmuz 2010 Perşembe
2010 - 2011 | Gelecek sezon İpekçi'deyiz..
Son günlerde Galatasaray Basketbol Şubesi'nde yaşanılan salon karmaşası şimdilik bir takımımız adına açığa kavuştu. Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde ve Euroleague'de mücadele eden Galatasaray Medical Park gelecek sezonda oynayacağı lig ve Avrupa Kupası maçlarını kesin olarak Abdi İpekçi Arena'da oynayacak. Erkek basketbol takımımıza yakın kaynaklarca da Galatasaray Café Crown'un gelecek sezon maçlarını büyük ölçüde Abdi İpekçi Arena'da oynayacağı gelen haberler arasında..
FNC

Pınar Filiz' Alıntı:
[quote="Emre Karakaplan":hdaj3gag]Kesinlikle Abdi İpekçi. Ayhan Şahenk'e dönersek yine maçları 300-400 kişi izleyecektir. Halbuki bu yıl Abdi İpekçi'de 3000-4000 kişi geliyordu sıradan maça bile.

Alınma ama sıradan maçlarda bırak 3000'i 300 kişi bile anca olmuştur.
Salon konusuna gelincede ben kendi salonumuzda oynamamızı tercih ederim şahsen[/quote:hdaj3gag]

Birçok maçta salondaydım geçen sezon , gitmediğim maç sayısı azdır.En az olan maçta 2000 kişi vardır gene..

FCN ÖZEL | Oktay Mahmuti'den şok istek!
Galatasaray Café Crown hakkında ortaya çıkan Ayhan Şahenk dedikodularının sebebi belli oldu. Geçtiğimiz aylarda takımın başına getirilen Oktay Mahmuti yaptığı incelemeler ve gözlemler sonrasında Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yer alan basketbol salonunda ki; mevcut şartlardan memnun kalmayan tecrübeli antrenör yönetime takımın yapacağı antremanları Ayhan Şahenk SS'te yapmasını teklif etmiş fakat yönetim geçtiğimiz sezonlarda yaşanan sıkıntılardan ve yapılan bazı terbiyesizliklerden sonra Ayhan Şahenk'i kafasında tamamen silmişti. Oktay Mahmuti'nin bu isteğini kibarca durumu anlatarak geri çeviren erkek basketbol takımımız gelecek sezon antremanlarını büyük ihtimalle yenilenmesi beklenen Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapacak veya başka bir salon bakılacak. Şu anda bu durum tam bir karmaşa konusu ve herhangi bir gelişme bulunmuyor. Bu ülkeye bu oyunu getiren camianın tesislerinin yetersiz olması ise apayrı bir yazı konusu, onu daha sonra blogumuzda tartışmaya açarız.
FNC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...