Yeni sezonda A.İpekçi mi? A.Şahenk mi?

A.İpekçi mi? A.Şahenk mi?

• S-A.Şahenk

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    98
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Attan inip eşşeğe binmeyelim. Attan ineceksek deveye binelim !

Eşek: Ayhan Şahenk
At: Abdi İpekçi Arena
Deve: Sinan Erdem Dome

Gerçekten çok iyi bir tespit kesinlikle katılıyorum apdi ipekçi olmayacaksa sinan erdem olmalı :) :) ..
Bende bazı arkadaşların belirttği gibi salonun büyük olduğunu kabul ediyorum ancak Ayhan şahenk te ulaşım son derece zor 2 saat maç izlicez diye esenlerden ancak 2 saatte gidebiliyoruz ve benim gibi bir çok arkadaş var her maç Ali sami yen in önünden otobüs kaldırılırsa o zaman düşünürüz ..(bu da çok zor zaten)

ayhan çelebi' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":1555u274]Attan inip eşşeğe binmeyelim. Attan ineceksek deveye binelim !

Eşek: Ayhan Şahenk
At: Abdi İpekçi Arena
Deve: Sinan Erdem Dome

Gerçekten çok iyi bir tespit kesinlikle katılıyorum apdi ipekçi olmayacaksa sinan erdem olmalı :) :) ..
Bende bazı arkadaşların belirttği gibi salonun büyük olduğunu kabul ediyorum ancak Ayhan şahenk te ulaşım son derece zor 2 saat maç izlicez diye esenlerden ancak 2 saatte gidebiliyoruz ve benim gibi bir çok arkadaş var her maç Ali sami yen in önünden otobüs kaldırılırsa o zaman düşünürüz ..(bu da çok zor zaten)[/quote:1555u274]

samiyenin ordan otobüs kalksa olur demişsin sanırım darüşşafaka açılacak yeni sezona kadar o yüzden metroya atlayıp samiyenden 20dkda salona varılabilir şahenke yani

tartışmasız İpekçi !

Şahenk'ler bizi kapıdan kovdu biz bacadan girmeye çalışıyoruz.. Geçen sezon lig kupa avrupa erkek bayan farketmeksizin sadece 7 maç kaçırdım aynı şeyleri bu sezonda düşünürsek Şahenk'te 7 maça gidersem şükrederim kesinlikle İpekçi olmalı ;)

Salon seçerken erkek takımı yerine kadın takımını ön planda tutmalıyız. Maddi olarak kadın ve erkek basketbolu şartlarında bütçeleri karşılaştırırsak kadın takımı daha çok önemseniyor. Beklenti olarak da ele alırsak yine kadın takımından beklentiler daha fazla. Açıkçası değerlendirmenin hem taraftar hem de yönetim bazında erkek takımına göre yapılması bence yanlış.

Bir düşünsenize El de il maç Tarbesle A.İpekçi full dolmuş
eze eze yeniyoz
Fowles smaç basıyor
Simone 3 lük atıyor ha bire
taraftar coçmuş yönetim mutlu

fransızlar Annecim kaçalım Cimbom geliyor diyorlar

:p :p

hem yazdım hem oynadım

ama hikaye güzeldi...

Okan Seker' Alıntı:
mazharozsoy' Alıntı:
Şu anda metro Atatürk oto saniyi ne kadar geliyor. Ağustos ayında daarüşafaka durağıda açılacak. Hangisine ulaşımın daha kolay olduğunu tartışmak saçmalık olur. Ayhan Şahenk'te bence çok daha iyi atmosferler yakaladık abdi ipekçiden.

3500 seyirci ortalamasıyla oynadık diyenler ya 2-3 maç dışında gelmemişler yada sayı saymayı bilmiyorlar. Hayal görmeyelim...

Hangi atmosfer polislerin bizi 5 sıraya sıkıstırıp nefessiz kalmamızmı?Pembe koltuk kombinesi satip pembe koltukların kaptılmasımı? 5sıraya sıkıstırılmıssın ,en üst sıra duvarla ortülü oyuzden sahanın yarısını gorebılıyorsun .

Sahenke gitmek ayrı bir ölüm ,salonda seyırciden cok polis olması ayrı bir dert sankı katilmisin gibi seni cembere almaları vs vs bu böle uzaaarrrr giderrrrr

bu atmosfer
http://img167.imageshack.us/i/vcxgbh3.jpg/

Hangi atmosfer polislerin bizi 5 sıraya sıkıstırıp nefessiz kalmamızmı?Pembe koltuk kombinesi satip pembe koltukların kaptılmasımı? 5sıraya sıkıstırılmıssın ,en üst sıra duvarla ortülü oyuzden sahanın yarısını gorebılıyorsun .

Sahenke gitmek ayrı bir ölüm ,salonda seyırciden cok polis olması ayrı bir dert sankı katilmisin gibi seni cembere almaları vs vs bu böle uzaaarrrr giderrrrr

Cok geriden takıp ediyosun dosttum :) o sene sahenk`de oynadıgımız ilk sene sorasında pembe koltuklar acılmadı vede polislerin bize olan tavırları cok degisti

bence sinan erdem olmalı.

metrobüsün ve havalimanı metrosu durakları yanı.taraftar potansiyeli olan bir yerde.

ayhan şahenk oturduğum evin yanında ama kesinlikle istemiyorum.salon demeye bin şahit lazım.ben bütün maçlara gittim ayhan şahenkte.en iyi atmosfer asvel maçındaydı.fener maçından bile az seyirci vardı fakat inanılmaz ses vardı.ayrıca koltuklar hiç rahat değil ayhan şahenkte.giriş sıkıntısı var.gurovçli senemizde fener maçına 3 saat bekledim giremedim.maç başlayınca üst kattaki camı kırıp girmiştik :)

ayrıca istinye park açılalı buranın trafiği çok oldu aynı zamanda orman yollarının merkezi olduğu için hafta sonları çok daha kötü.

metro ise benim görüşüm ocak ayından önce açılamaz.şimdilik oto sanayide..

son olarak ayhan şahenki seçerek çılgınlık yapıcaksak lütfen o potalar değiştirilsin.

gönlümden geçen ise sinan erdem.

Emin Mazhar yapmayın Allah aşkına, Ayhan Şahenk günlerini hatırlamıyor musunuz? Tarihin en yüksek bütçesini o salonda harcadık biz, burda az konuşulmadı pembe koltuklar.

Eurocup finalini mi kıstas gösteriyorsunuz bana? Ben de o zaman size şu resimleri sunuyorum hadi bakalım.

060u.jpg

062lq.jpg

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Emin Mazhar yapmayın Allah aşkına, Ayhan Şahenk günlerini hatırlamıyor musunuz? Tarihin en yüksek bütçesini o salonda harcadık biz, burda az konuşulmadı pembe koltuklar.

Eurocup finalini mi kıstas gösteriyorsunuz bana? Ben de o zaman size şu resimleri sunuyorum hadi bakalım.

060u.jpg

062lq.jpg
Benim bu konudaki ilk mesajlarımı okudunmu Gazanfer.

Demiştimki gönül Şahenk, der mantık ise İpekçi.

Şimdi bir gerçek var. Biz Ayhan Şahenki istesek bile adamlar zaten bizi orda istemiyor. Bundan sonra pembe koltukların bizim için açılma şansı da yok. Dolayısıyla istenmediğimiz yerde durmanın anlamı da yok.

Şu an için en doğru tercih evet Abdi İpekçi gibi duruyor. Orayı da ben çok sevmiyorum açıkçası. Geçen sene bahsedilen ama abartılan 3500 sayısı bile salonda oldukça sırıttı. Koca sezon boyunca salonun doldugu tek maç da Fener maçıydı zaten. Bu yüzden en dogru tercih değil de en maecburi ve mantıklı tercih şu anda orası.

Sinan Erdemi ise ben şahsen çok begendim ama orası da şu anki takım için çok çok büyük bir salon. Ama iddialı bir takım kurulup Euroleague oynama şansı olursa kesinlikle geçilmesi gereken yer orası olur. Facebookta bu salonla ilgili bir albüm paylaşmıştım. Alt tribünlerin yakınlığı ve doluluk sağlandıgında çok etkili olunacagı da bir gercek. Ulaşım açısından da diğer iki salona göre artıları daha fazla. Yalnız dediğim gibi şu anki takım için çok büyük kaçar.

Semih Ural' Alıntı:
Şimdi bir gerçek var. Biz Ayhan Şahenki istesek bile adamlar zaten bizi orda istemiyor. Bundan sonra pembe koltukların bizim için açılma şansı da yok. Dolayısıyla istenmediğimiz yerde durmanın anlamı da yok.

Şu an için en doğru tercih evet Abdi İpekçi gibi duruyor. Orayı da ben çok sevmiyorum açıkçası. Geçen sene bahsedilen ama abartılan 3500 sayısı bile salonda oldukça sırıttı. Koca sezon boyunca salonun doldugu tek maç da Fener maçıydı zaten. Bu yüzden en dogru tercih değil de en maecburi ve mantıklı tercih şu anda orası.

Sinan Erdemi ise ben şahsen çok begendim ama orası da şu anki takım için çok çok büyük bir salon. Ama iddialı bir takım kurulup Euroleague oynama şansı olursa kesinlikle geçilmesi gereken yer orası olur. Facebookta bu salonla ilgili bir albüm paylaşmıştım. Alt tribünlerin yakınlığı ve doluluk sağlandıgında çok etkili olunacagı da bir gercek. Ulaşım açısından da diğer iki salona göre artıları daha fazla. Yalnız dediğim gibi şu anki takım için çok büyük kaçar.
En mantıklı açıklamaları yapmış Semih Abi. Ayhan Şahenk zamanında ki pembe koltuklar sorunu halen gündemde. Oradan kombine alanlar oturamamıştı. Geriye Abdi İpekçi ile Sinan Erdem kalıyor. Sinan Erdem çok güzel bir salon. Hem ulaşım bakımından neredeyse en kolay salon. Abdi İpekçi'den daha çok kişi çekebilir. Biraz büyük. Ama saha içi koltukları çok yakın olduğu için iyi baskı kurulabiliyor. Trabzonspor'un birinci lige çıkma maçlarında sadece sol pota arkası ve üst katlar hariç diğer yerler doluydu ve mesafe kısa olduğu için çok güzel baskı kurulabiliyordu. Çok büyük diyip hemen geçilmemesi gerekir bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...