Yeni Sezonda Murat Özyer Başarılı Olabilecek mi?

Yeni Sezonda Murat Özyer mi Erman Kunter mi?

• Murat Özyer

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22
Re: Yeni Sezonda Murat Özyer mi Erman Kunter mi ?

Geçen sezonun başında Erman Kunteri takımın başında görmek istiyordum ama Murat Özyer geldi. İyi bir sezon geçirdik. Şimdi MUrat hocanın kesinlikle takımda kalmasını isterim. Murat hoca hem basketbol bilgisi hemde kişiliğiyle kesinlikle Galatasarayımıza yakışan bir antrenör. Zaman zaman hataları olmuştur mutlaka fakat başındaki yönetim ve elindeki kadroya göre iyi işler başardı. Bu sezon daha da iyi olacağımızdan herkes emin.

sene başında erman kunter bize gelmediği için murat özyer geldi turkbasket.com daki röportajındada söyledi bunu

bize düşen şuan takımın başındaki hocamıza destek vermek ve ona vefa göstermektir...başka bişe söylemeye gerek yok

Kesinlikle Murat özyer. Öncelikle çok efendi ve tam bir Galatasaraylı. sezon öncesi bize söylediği hedefe ulaştı ve takımı 4. yaptı. Beşiktaş'ı süpürdük. F.Ülker ile de 2maçtada tecrübesizlikten dolayı kaybettik. maçı sonuna kadar getirdik. sezon içinde bazı hataları oldu. Ama güvendiğim bir koç...

Murat özyer Dedim.Ko.luğu tartışılabilir ama bana göre galasaraylılıgı tartışılamaz.Hem takımda kısmen oturmuşken böyle bir degişiklik sacma ve murat hocaya ayıp olur.
Erman kunter'in çalıştırdıgı bi takım yokmu zaten ?

kesinlikle murat hoca.gerek duruşuyla gerek rakiplere saygısıyla tam bir beyefendi tam bir sporcu bence.iyi de bir koç olduğuna inanıyorum.bence murat hocayla yola dewam edilmeli

Ben Erman Kunterin ne sartlar altinda nasil bi takim yarattigini, ne kadar basarili bir sezon gecirdigini gordum..Bu sene ligi 4. bitirmeyi kesinlikle bir basari olarak gormuyorum..Belki bazi arkadaslar uzun sureli basarisiz Halil Uner doneminden sonra bu basarinin sarhoslugu icine dusmus olabilirler ancak yatirimi kesmis Bjk, felaket sezon geciren Banvit , en iyi oyuncusu sakatlandiktan sonra geriye dusen Casa Ted kolejin onunde bu kadro ve bu imkanlarla 4. olmayi kesinlikle basari olarak kabul etmiyorum..Sene basinda Ulkerin kakmasiyla beraber malzemecisi,oncusu buncusu Galatasarayimiza kaktirilan ve senelerdir her sartta Galatasarayimiza hizmet etmis Emektarlarin bi tesekkur bile cok gorulerek kenara atilmasinida hala icime sindirmis diilim..Burda aslinda bir topic acilip bunlarin dile getirilmesi gerekli...Galatasarayimiz hergecen gun degerlerini kaybediyo..Son derece vefasiz bir klup halini almaya basladik..Biz hep Biz GALATASARAY liyiz diye ovunurduk, CUNKU DiGERLERiNDEN BiR FARKIMIZ VARDI..ancak goruyorumki hergecen gun digerlerine benzemeye basladik...100. senesinde Sampiyonluk standinda futbolcularin onune gecip sampiyonlugu kendisi kazanmis gibi boy gosterenler, 100. yil formasinda tarihe gecmis oyuncularin isimlerine yer vermeyip kendini o klubu sanki 100 sene boyunca yonetmis tek baskan olarak gosteren sonrada digerlerine yer bulamadik diyip kendini komik duruma dusurenlerin yaninda bizim daha farkli olmamiz lazim..ancak bizim degerlerimizin yerinde yeller esiyor artik..yazik cok yazik..iYi bir Galatasaray li olan Murat Ozyer in kisiligine,beyefendiligine hicbir diyecegim yok..Ancak ben Erman Kunter i hersartta ona tercih ederim..Bilgisi,tecrubesi,kariyeri ile Erman Kunterin bu takimi bu imkanlarla daha ileriye tasiyacagina inaniyorum..

Kimse kusura bakmasın ama bence böyle bir konu başlığının açılmasını bile doğru bulmuyorum. Cevabım bu da sorulurmu? Tabi ki Murat Özyer tarzında olacak. Tabi ki Erman Kunter de değerli bir antrenör. Ancak Murat hocanın yeri başka.

3 sezonluk kabusun ardından ligin alt sıralarından gelip yarı finale oynayacak kadar büyük bir aşama kaydetmişiz. Taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Gelecek sezon çok daha güzel bir sezon yaşamaya hazırlanırken antrenör değişimi doğru olurmu? Eğer antrenör değişikliği olursa oturmakta olan sistemimiz bozulur, yeniden düzen sağlamak biraz fazla zaman alır. Bunun yanısıra Murat hocam, iyi bir Galatasaraylıdır.

Barış Yarar' Alıntı:
Kimse kusura bakmasın ama bence böyle bir konu başlığının açılmasını bile doğru bulmuyorum. Cevabım bu da sorulurmu? Tabi ki Murat Özyer tarzında olacak. Tabi ki Erman Kunter de değerli bir antrenör. Ancak Murat hocanın yeri başka.

3 sezonluk kabusun ardından ligin alt sıralarından gelip yarı finale oynayacak kadar büyük bir aşama kaydetmişiz. Taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor. Gelecek sezon çok daha güzel bir sezon yaşamaya hazırlanırken antrenör değişimi doğru olurmu? Eğer antrenör değişikliği olursa oturmakta olan sistemimiz bozulur, yeniden düzen sağlamak biraz fazla zaman alır. Bunun yanısıra Murat hocam, iyi bir Galatasaraylıdır.
bu başlık herkes görüşünü belli etsin diye açıldı...erman kunterin gelmesini isteyen arkadaşlarda olduğuna göre bu başlığın açılması doğrudur...ayrıca bende murat özyerin takımda kalmasını istiyorum fakat çıkan söylentiler üzerine böyle bi başlık açıldı

Yavaş yavaş herşey düzene giriyor. Büyük başarılar birdenbire gelmez. Elimizde sihirli değnek olsaydı o değnek ile şampiyon bir takım yaratırdık. Nerelerden nereye geldiğimize bir bakın. Ligin dibinde küme düşme potasından gelen bir takımın ertesi sene yarı final oynaması mümkünmü?(Demek ki mümkünmüş)Ama böyle bir takımdan şampiyonluk beklemek?

Dipnot: Murat hocanın sözleşmesi devam ediyor. Başta 2 yıllık bir sözleşme idi. Bir yıl daha var.

ligi play off la 8. bitiren takim ertesi sene 4. oluyor ayni sezonu 7. bitiren fülker ise sampiyon oluyor bunun koçtan çok takimin bütçesiyle alakasi war yani halil üner le çeyrek final oynadik murat özyer le yari final oynadik senin dedigin sezon geçen sezon diil bir önceki sezon ben murat özyerin kalmasi taraftariyim ama erman kunter gelecekse o baska

üzücü olan şey süper hocayı görünce elimizdeki iyi hocayı unutup bir kenara atmamız....

Murat Özyer gibi bir coach bir daha bulunmaz. Takımımıza inanılmaz çıkış yaşattı ve 4. yaptı. Kadro biraz daha dayanıklı olabilseydi belki final oynardık. Murat Özyer kesinlikle kalmalı ve iyi yerli transferler yapılmalı.

murat özyer bu sene neler yapabileceğini gösterecek ilk sezonu iyiydi ama bu sene dahada önemli hedef şampiyonluktu bakalım neler olacak ...

Arkadaşlar bence böyle bir konunun tartışmaya açılması bile gereksiz.Tabii ki Galatasaray için olan herşey konuşulçak,fikirler yazılacak burada ama Murat Hoca'ya haksızlık oluyor biraz bu konunun tartışılması bile.Bir hedef koydu önümüze ve takımı dördüncü yaptı.Tamam Galatasaray'lı olarak biz her branşta tabiiki şampiyon olmalıyız.İstikrardan geçer başarı yolu.Ve unutulmaması gereken bir şey daha var Murat Özyer en az buradaki bütün arkadaşlar kadar Galatasaray'lıdır.

Erman Kunter kendini ispatlamıs ve zamanında o kotu kadroyla bızı 3.yapmıs bı teknık adam olarak tekrar basımıza gelmesını ısterım.

Artık Murat Hoca kesin takımın başında..Başımızda olan bir insan için böyle bir başlığın açık bulunması bana ters..Bence kapatılsın.. :)