Yenilsen de Yensen de Basketbol Özel

• Konbuyu başlatan Eyüp Yıldız
  • Başlangıç tarihi
Mevzu basketbolsa ben Emre'ninde orada olmasını isterdim. Sadece basketbol değil bir çok spora girebilecek bir arkadaşımız. Hatta hala geç kalınmış sayılmaz Emre Yüksel de orada olmalı. Şahsen eğer İstanbul'da olsaydım ben, davete gerek duymadan oraya giderdim canlı yayına katılmasam bile.

Bu yüzden gönlümdeki adamlar, Emre Yüksel, Eyüp Yıldız (ki sanmıyorum katılacağını), Kerem Seçer (onunda katılacağını sanmıyorum) ve Önder Çiçekoğlu (bu konuda da inancım yok) :))

Gökçe olur orda mutlaka neden kimse yazmamış anlamadım. :)

Emre Sarp'ı da görürüz. Kimseden tüyo almadım cumartesi ekranda bu kişileri görürseniz sorgulamayın sakın tahminlerimi. :)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Aman Burak Mithat Duran oraya giderse ters bi durumda sizin patronunuzun kime hizmet ettiğimi biliyorum diye başlar.

Şamil abi sabah sabah kopardın beni :)
Mithat abiye selamlar burdan uzun zamandır rast gelmiyoruz.
Kim olursa olsun haklarımızı savunacağını iyi temsil edeceğini düşünüyorum şimdiden başarılar

Fenerbasket - Bjkbasket ve Gsbasket'ten katılımcılar olacak..Fakat konu TBL değil Dünya Şampiyonası olacak, Shumpert olayına detaylı olarak sıra gelir mi bilemiyorum. Emir'in konuşulacağı ise kesin..: )

A.Çağlar TORUN' Alıntı:
Fenerbasket - Bjkbasket ve Gsbasket'ten katılımcılar olacak..Fakat konu TBL değil Dünya Şampiyonası olacak, Shumpert olayına detaylı olarak sıra gelir mi bilemiyorum. Emir'in konuşulacağı ise kesin..: )

inşallah ikisinede sıra gelirde dobra dobra konuşursunuz orada. :p :p :p

Emin olmamakla birlikte;

Ethem Gürtepe, konuşan bayan Gamze Abi olabilir, diğer bayan da yakından görmedim ama Çiğdem Bağcı olabilir.

Galatasaray'ı temsilen katılan kişileri basketbol maçlarına gelen herkes bilir, o konuda sorunum yok ama GSBasket'i temsil cümlesi yanlış olmuş gibi geldi bana.

GSBasket denilince akla gelen isimlerin en azından biri olsaydı da yanına bu diğer abimiz, ablalarımız olsaydı keşke.

GsBasket'i ben de göremedim, tanımadığım kişiler vardır orası ayrı ama bu ortamda benimle bir tranfer beklentisi heyecanı yaşamamış insanlar beni temsil etmez orası apayrıdır. :)

Diğer bir sorunun olduğu noktada ben Galatasaray'ı temsilen katılan kişilerin Avrupa Basketboluna pek yatkın kişiler olmadığını düşünüyorum.

Evet bu kişiler Galatasaray'la ciddi anlamda ilgililer, her basketbol maçına gelirler ama orada Serdar Gürel'in, Anıl Aksaç'ın, Fenerbasket'ten İlker& Fatik ikilisinin sahip olduğu Avrupa Basketbolu bilgisine kesinlikle sahip değiller.

Bu forumda Avrupa Basketbolu'nu ve Milli Takımlar'ı çok iyi takip eden değerli insanlar var. Dileğim bir dahaki programa onların katılması.

Bir de bir dahaki program daha az kişiyle daha iyi olur sanki, hiç konuşmayan kişiler vardı tüm program boyunca :)

Önder Abiyi,Savaş Abiyi,Kerem Abiyi,Çagları ve Eyüp Abiyi gözlerim aradı.
Program başladığında tanıdık yüzlerle karşılaşma umudu vardı olmadı.
Gsbasket.org temsilden çok Galatasaraylı basketseverleri gördük teşekkür ederiz keyifli bir programdı