Yenilsen de Yensen de Basketbol Özel

• Konbuyu başlatan Eyüp Yıldız
  • Başlangıç tarihi
Barış Yavruoğlu' Alıntı:
Keyifli bir program oldu ama tanıdık isimleri görseydik daha da güzel olurdu. :)
Ben aynı bunu yazcaktım ama Barış yazmış benim yerime. İmzamı attım bu iletinin altına :)

Bu arada şöyle bir düşününce gerçekten bu işi bilen , takip eden bir sürü arkadaşımız , abimiz var forumda. Forumun kıymetini bilmeliyiz bence :)

şapkadan çıkan tavşan...

merhaba arkadaşlar,

volkanında dediği gibi uzun zamandır yazdığım yok. uA da ise hangi konularda yazdığımı ortada hangi kimlikle dolaştığımı sanıyorum yine kendisi iyi bilir.

Bana katıl dendiğinde kimse ne gsbasketi nede galatasaray ımızı temsil edeceğimi söylemedi zaten yapımcı ve sunucularda nerdensiniz ve derdiniz geldiğiz yeri anlatmakmı gibi bir beklentisi yoktu. Evvela iyi bir Galatasaray lı sonra genel olarak sporsever, ehh biraz fazla basket sever ve ilgili olunca ağzında iki çift laf yapınca bu programda buldum kendimi.

haklısınız ne forumda, salonda yada tv de eyüp, gökçe ve kerem kadar göz önünde değilim ve banada sorsalar kimler katılır sence diye aynı isimleri sayardım sanıyorum. benim gibi iş temposu yoğun, evli ve çocuklu 38 yasında bi adamın gözünüzün önünde her platformda olması hakikatten cok zor.

eyüp baslıktan sonra katılacakları gizemli kılınca acıklamayıp sanıyorum beklentiler yüksek oldu ve hayalkırıklığı yarattığımı anladığım an Şamili arayıp ben katılıyorum dedim foruma nasılsa yazarda yavaştan haberiniz olur diye.

bir sonraki programa birlikte hazırlanırsak belki kurumsal olarak GSbasketi yada Galatasaray ı temsil etmeye yetmesemde bireysel olarak siz arkadaşlarımın fikirlerini yada sorularını yayına taşırım diye düşünüyorum. şimdilik hoşcakalın...

Re: şapkadan çıkan tavşan...

Ethem Gürtepe' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

volkanında dediği gibi uzun zamandır yazdığım yok. uA da ise hangi konularda yazdığımı ortada hangi kimlikle dolaştığımı sanıyorum yine kendisi iyi bilir.

Bana katıl dendiğinde kimse ne gsbasketi nede galatasaray ımızı temsil edeceğimi söylemedi zaten yapımcı ve sunucularda nerdensiniz ve derdiniz geldiğiz yeri anlatmakmı gibi bir beklentisi yoktu. Evvela iyi bir Galatasaray lı sonra genel olarak sporsever, ehh biraz fazla basket sever ve ilgili olunca ağzında iki çift laf yapınca bu programda buldum kendimi.

haklısınız ne forumda, salonda yada tv de eyüp, gökçe ve kerem kadar göz önünde değilim ve banada sorsalar kimler katılır sence diye aynı isimleri sayardım sanıyorum. benim gibi iş temposu yoğun, evli ve çocuklu 38 yasında bi adamın gözünüzün önünde her platformda olması hakikatten cok zor.

eyüp baslıktan sonra katılacakları gizemli kılınca acıklamayıp sanıyorum beklentiler yüksek oldu ve hayalkırıklığı yarattığımı anladığım an Şamili arayıp ben katılıyorum dedim foruma nasılsa yazarda yavaştan haberiniz olur diye.

bir sonraki programa birlikte hazırlanırsak belki kurumsal olarak GSbasketi yada Galatasaray ı temsil etmeye yetmesemde bireysel olarak siz arkadaşlarımın fikirlerini yada sorularını yayına taşırım diye düşünüyorum. şimdilik hoşcakalın...
Ethem abi durumu çok güzel açıklamış..Baya iyiydin yine sıkıntı yok :)

Ethem Gürtepe' Alıntı:
Şamilcim benide gönder mümkünse. her söz aldığımda senden bahsederim :) Ankara deniz gitmeli artık derim.

Katılanlardan birisi Ethem abi idi buraya üyedir ama çok yazmaz, Çiğdem Bağcı da üyedir düzenli takip eder ama çok yazmaz. Diğeri Gamze o sanırım üye değil buraya.

Ağzınıza sağlık güzel programdı oldu bitti :)

Ben Ethem Abi'yi tv de gördüğümve simaen tanıdığım için mutlu oldum.
Yenilsen de Yensen de programında da programın formatı gereği iyi konuştuğunu düşünüyorum.

Diğer bayanların Gsbasket'i temsil ettiğini bilmiyordum öğrenmiş oldum.

Teşekkür ederim herkese.

Sühan Cem' Alıntı:
Bağış ve Banu enerjisi yüksek dünya tatlısı insanlar. Ama o programda istediklerini söylemekten ziyade sorulana yanıt verdiğinden demek istediklerini açıklayacak zamanın olmuyor. Havayı dövüyorsun bir zaman sonra.

aynen bunu demiştim programdan önceki bir mesajımda. Bu yüzden beklentiyi fazla yüksek tutmuyordum. Beklediğim gibide oldu. Bence daha dolu konuşmaların olduğu bir program yaratılabilirdi.

Kerem Seçer' Alıntı:
Ünsal'ı görmek isterdim ben ya :)
Gelmiş konu okuyor bir de burda :)

Ben de Kerem abiyi görmek isterdim ama olmadı işte :) Şaka bir yana ne işim var lan celebrity miyim ben; izlemedim bile programı. O ara İtüye oyuncu bakıyordum :D yılda 1 kere çağırırlarsa Eyüp abiyle gökçeye giderim; fazlası çok gelir; tv falan. Fotojenik değilim :D

Burak GsBasket'i temsilen gittiklerini söyleyemeyiz abicim. Sitemizi takip eden insanlar birebir tanırım hepsini çok iyi Galatasaraylıdırlar, daha çok Galatasaray'ı temsilen gittiler diyebiliriz esasında.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
28 Ağustos cumartesi saat 12.20 yayınlanacak programa

Gsbasket.org'u temsilen 3 arkadaşımız katılacak.

Düşüncelerinizi, önerilerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
Katılacak arkadaşların kim olduğu süpriz :)

Şamil Abi ben buradaki yazıyı baz alarak söylemiştim temsil olayını.

Merhaba,

her ne kadar genel olarak gsbasket i temsil etmeyeceğimi hatta edemeyeceğimi ama bireysel olarak fikirlerinizi ve şampiyona hakkında görüşlerinizi yayına taşıyacağımı söylesemde görüyorumki ülkemiz insanı profilinden pek farkımız yok maalesef.

isterdim ve beklerdimki maçlar,çıkış yapan yada bekleneni veremeyen oyuncular, takımlar, organizasyon veya taraftarlar hakkında görüşlerinizi paylaşırsınız. ilk sayfalarda katılanlar kimler acabayla başlayan sonrasında aaa onu beklerdik, bu insanlar kim tanımıyoruzla devam eden yazıları yazan arkadaşların sadece eleştirmeye yönelik olduklarını gördüm.

arkadaşlar programcılar yeni kaan kurallar aramıyor. format daha çok spor hatta branş magazin şeklinde geçiyor ve ntvspor un en fazla raiting alan programıymış. benim katılma sebebim orada basketbol bölümünü yaşatıp 3-5 arkadaşla kalıcı olup ileride sıkıntılarımızı ve isteklerimizi aralarda sıkıştırabilirsek sesimizi duyurmuş olacağız. şampiyona bitecek lig başlayacak ve onlarca sorunumuz yine ortaya çıkacak işte yayın devam ederse bunları canlı yayında söyleme fırsatımız olacak.

beklentim olmadı ama kaybetmeye niyetim yok, programdan sonra görüşmek üzere. hoşcakalın...