Yensende Yenilsende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Burak ve Volkan!

İkinizde forumun eskilerindensiniz, birbirinize sarmayın artık, hiç gerek yok!

Volkan hakaret etmeden istediği gibi eleştirsin bence, bir Özyerist olarak bunu söylüyorum :) :)

Volkan sende hep aynı şeyleri söylüyorsun, bence gelişmeler olmasını bekle, böyle durmadan taramalı gibi saydırmayı bırak, yoksa bütün forum Burak gibi benim gibi Özyerist(isim babası arda öztürk'e sevgiler) olacak :)

Laf sokmalara gerek yok kısaca.

Abi bügün omuz omuza iken imparator özyer diye bagırdın tepkim nötürdü farkındaysan sende.Takım içinse gerektigi sekilde bagırdık gurovicin bize dönüp alkıslaması hala gözümün önünde gerek yok fazla söze bugun bizle olanlar benim cabamıda gördü niyetimide fazla cevap vermemek lazım artık dimi?? eyüp abim konuyu actım kim nereye cekiyosa ceksin :)

Volkan senin iyi bir GS li olduğunun farkındayım, sadece sürekli aynı tartışma hoş olmuyor, biraz zamana yay, hayatın akışına bırak!

Burak Barut' Alıntı:
Demokrasi adı olmuş bu sitede Şaklabanlık ;)
Takılın takılın...

Keremcim artık müdale etmeni beklıyorum hakaret degilde nedir bu ??? Küfür kadar agır bir laf kimin neci olmadıgı bilmeden kulanılan kelime ucunun nereyede gittigini bilmesi lazım. Kerem gerekeni yapmanı bekliyorum kardesim

Salonda hocayı protesto edecektin sanırım.

Taraftar yine imparator Murat Özyer diye bağrırken sesin çıktımı?
Sesin çıkmadı sende sesinin çıkabildiği tek yere geldin yazmaya devam et :)

Burak sende boşver takılma.

Hodri meydan!

İmparator Murat Özyer

varya bazı arkadaslar yüzünden anti Murat iken forever Murat oldum basaranlara helal olsun ;)

Burda saklabanlık lafı hakaret degil sanırım ozaman benimde bu capulculuk yapmaya calısan arkdasa cevabım işine bak demek oluyo haddini bil sınırları asma .Kimin neci oldugunu bilmeden boyundan büyük laf sölemeye kalkısma diger arkdasların görüslerine saygılıyım herkesın kendi görüsüdür.

Cabamın adıda belli öle ahkam kesmekle olmuyo arkdaslar sadece bu forumdan destklemiyorum ben murat özyeri degil ,GALATASARAYI destekliyorum bunuda sadece burdan degil .Salondan ,stadyumdan,tesislerden yapıyorum!!!!

Cabasınızın adı belli evet Murat Özyer istifa ilerisi gerisi yok bunun 1 aydır aynı mevzu yeter be kardesim

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Burak Barut":26g2waga]Demokrasi adı olmuş bu sitede Şaklabanlık ;)
Takılın takılın...
[/quote:26g2waga]

İmza...

Burak Barut' Alıntı:
Takılın takılın...

Neden üstüne alınıyorsun sen bu sitenin demokrasi kılıcı mısın;)
Kimsin sen tanımam etmem, hakaret yok, küfür yok, hmm kendini demokrasi kılıcı olarak nitelendiriyorsan bilemem.
Hepimiz Çapulcuyuz sıkıntı yok ;)

Hürriyetin Reklamı geldi aklıma,

Zengin ve Güçlü baba gelir.Çoçuğa, 'Sen Benim Kim olduğumu biliyor musun?' diye sorar .

Çoçuğun cevabı açık ve nettir 'Sen benim kim olduğumu biliyor musun? '

Kendi görüşlerime saygı göstereceksin ;)

Bu konuya ve sana yazacağım son yazıdır...

Burak Barut' Alıntı:
Takılın takılın...

Erdal sen naptın dun mactamıydın peki ??? veya kac maca geliyosun bir sezonda ??? murat özyeri sevmiyorum sevmek zorunda degilim, Özhan canayıdını sevmedigim gibi benim görüsümdür murat özyer istifa 1aydırda degil 2senedir ;)

Capulculuktur bu kendi fikriniz olmadan baskalrına sırf muhalefet olmak ıcın olmak bırakın galatasaray basarılı olsun murat hoca ile ali hoca ile mehmet hoca ile ben kendi görüsümü yazıyorum herhan gibi bir acıklamada konu baslıgında yazmadım sadece özyer istifa yazdım ama yarınız büyük farkettım!!!

Okumıcaksınız arkdasım demokratik bir forumda capulculugun yeni adı muhalefet , size karsı inandına murat özyer olmus(bir kısım insanlara) ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2g3dxrg8]Demokrasi adı olmuş bu sitede Şaklabanlık ;)
Takılın takılın...

Neden üstüne alınıyorsun sen bu sitenin demokrasi kılıcı mısın;)
Kimsin sen tanımam etmem, hakaret yok, küfür yok, hmm kendini demokrasi kılıcı olarak nitelendiriyorsan bilemem.
Hepimiz Çapulcuyuz sıkıntı yok ;)

Hürriyetin Reklamı geldi aklıma,

Zengin ve Güçlü baba gelir.Çoçuğa, 'Sen Benim Kim olduğumu biliyor musun?' diye sorar .

Çoçuğun cevabı açık ve nettir 'Sen benim kim olduğumu biliyor musun? '

Kendi görüşlerime saygı göstereceksin ;)

Bu konuya ve sana yazacağım son yazıdır...

Burak Barut' Alıntı:
Takılın takılın...
[/quote:2g3dxrg8]

Cok üzüldüm bana yazacgın son yazı oldugu için kedidir o kedi :)

Volkan Ozger' Alıntı:
Erdal sen naptın dun mactamıydın peki ??? veya kac maca geliyosun bir sezonda ??? murat özyeri sevmiyorum sevmek zorunda degilim, Özhan canayıdını sevmedigim gibi benim görüsümdür murat özyer istifa 1aydırda degil 2senedir ;)

Capulculuktur bu kendi fikriniz olmadan baskalrına sırf muhalefet olmak ıcın olmak bırakın galatasaray basarılı olsun murat hoca ile ali hoca ile mehmet hoca ile ben kendi görüsümü yazıyorum herhan gibi bir acıklamada konu baslıgında yazmadım sadece özyer istifa yazdım ama yarınız büyük farkettım!!!

Okumıcaksınız arkdasım demokratik bir forumda capulculugun yeni adı muhalefet size karsı inandına murat özyer olmus ;)

İlla bir yorum yapmak icin maca gelmek mi lazım ayrıca Adanadan İstanbula gelmemi nasıl bekliyorsunsun görünen köy klavuz istemez

Özhan canaydınıda sevmiyormussun Murat özyeride belki bilmedigimiz Galatasarayda görev yapan üst düzey kişilikleride senin sorununu anladım bastakileri sevmiyorsun cekememezlik gibi bişey var heralde

''İstifa '' kelimesini ''Verem'' sayıp ''ince hastalık''a çeviren forun yönetimi/yöneticilerinin yaklaşık yarım gündür ''şaklabanlık'' kelimesine yönelik herhangi bir tasarrufta bulunmadığı görülüyor. Demek ki ''şaklabanlık'' kelimesi gayet ince! bulunmuş forum yönetimi tarafından. Kendi adıma istifa kelimesine mühahale edilen bir ortamda ''şaklabanlık'' kelimesinin saatlerdir yeri yerinde durmasının forum yönetimin ne kadar nesnel,tutarlı ve adil olduğu konusunda çok şey anlattığını düşünüyorum.

''İstifa etmek'' ile ''bırakmak'' ifadeleri arasındaki nüansa hassasiyet gösterip doğrudan veya dolaylı olarak bir forum üyesine yönelik kullanılan ''şaklaban'' ifadesine göz yummak hassasiyet gösterilen konu başlığının içeriği ve ''şaklaban'' ifadesine muhattap olan kişinin açtığı konu başlığının içeriği gözönünde bulundurulduğuna aslında kendi içinde bir tutarlılık arzediyor. Ne yazıktır ki bu tutarlılık nesnellik ve adalet kavramlarını iyiden iyiye zedeliyor !

Yok adnan polatla özhan canaydın yönetimini karsılastır .Erman kunterin oldugu seneki bütcemiz vede sıramız ile murat hocanın bütceleri vede oldugu sıralamayı karsılastır anlarsın !!!

Adanada olman maclara gelmene engel ama tanımadıgın adamlar hakkında yorum yapmana engel degil !!! kişilige hakaret ediyosun bilmem farkındamısın ???

Kutay Çamcı' Alıntı:
''İstifa '' kelimesini ''Verem'' sayıp ''ince hastalık''a çeviren forun yönetimi/yöneticilerinin yaklaşık yarım gündür ''şaklabanlık'' kelimesine yönelik herhangi bir tasarrufta bulunmadığı görülüyor. Demek ki ''şaklabanlık'' kelimesi gayet ince! bulunmuş forum yönetimi tarafından. Kendi adıma istifa kelimesine mühahale edilen bir ortamda ''şaklabanlık'' kelimesinin saatlerdir yeri yerinde durmasının forum yönetimin ne kadar nesnel,tutarlı ve adil olduğu konusunda çok şey anlattığını düşünüyorum.

''İstifa etmek'' ile ''bırakmak'' ifadeleri arasındaki nüansa hassasiyet gösterip doğrudan veya dolaylı olarak bir forum üyesine yönelik kullanılan ''şaklaban'' ifadesine göz yummak hassasiyet gösterilen konu başlığının içeriği ve ''şaklaban'' ifadesine muhattap olan kişinin açtığı konu başlığının içeriği gözönünde bulundurulduğuna aslında kendi içinde bir tutarlılık arzediyor. Ne yazıktır ki bu tutarlılık nesnellik ve adalet kavramlarını iyiden iyiye zedeliyor !

EYVALLAH ilk defa yürekli bir insan cıkıp kişiye hakaret edildigini söleyebildi!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...