Yensende Yenilsende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Volkan Ozger' Alıntı:
Yok adnan polatla özhan canaydın yönetimini karsılastır .Erman kunterin oldugu seneki bütcemiz vede sıramız ile murat hocanın bütceleri vede oldugu sıralamayı karsılastır anlarsın !!!

Adanada olman maclara gelmene engel ama tanımadıgın adamlar hakkında yorum yapmana engel degil !!! kişilige hakaret ediyosun bilmem farkındamısın ???

İyi üst düzey yönetimden sevdiklerin cikti sevindim

herseyi kıyaslıyorum o zamanın sartlarıyla şimdikinin şartları farklı ve suan basta olan bir insan var sizin böyle konusmanız Galatasaraya zarar veriyor istemiyor olabilirsiniz ama her mac sonu yensekde yenilsekde bu mevzuyu acmanız kabak tadı verdi biraz hosgörülü yaklasın biraz bekleyin neler olcak

ayrıca kimsenin kişiligine hakaret etmiyorum fikirlerini uygun bulmuyorum

İstenilen o zaten kişilege hakaretler yöneticilerin susması olayı kavga haline getirip topici kitletmek niye kilitleniyo kardesim siz seviyosunuz diye ben sevmek zorunda degilim bana göre istifa etmesi için 29148239147 adet gerekce var muhteremin

Bende burda tek basımıda olsa bunu dile getiriyorum bengemeyenler okumasın !!!Okuyanlar kişilige hakaret etmeden cevap yazsa ortada bir sorun yok forumun amacı tartısmak olayları farklı acılardan bakmadır herkes aynı düsünceye sahipse zaten foruma gerek kalmaz !!!

Erdal Icelli' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":1pjdm1fu]Yok adnan polatla özhan canaydın yönetimini karsılastır .Erman kunterin oldugu seneki bütcemiz vede sıramız ile murat hocanın bütceleri vede oldugu sıralamayı karsılastır anlarsın !!!

Adanada olman maclara gelmene engel ama tanımadıgın adamlar hakkında yorum yapmana engel degil !!! kişilige hakaret ediyosun bilmem farkındamısın ???

İyi üst düzey yönetimden sevdiklerin cikti sevindim

herseyi kıyaslıyorum o zamanın sartlarıyla şimdikinin şartları farklı ve suan basta olan bir insan var sizin böyle konusmanız Galatasaraya zarar veriyor istemiyor olabilirsiniz ama her mac sonu yensekde yenilsekde bu mevzuyu acmanız kabak tadı verdi biraz hosgörülü yaklasın biraz bekleyin neler olcak

ayrıca kimsenin kişiligine hakaret etmiyorum fikirlerini uygun bulmuyorum[/quote:1pjdm1fu]

Saklabanlık yapıyosun dıyosun daha yazdıgın kelimenin anlamını bılmıyosun ama boyundan büyüklaflar ediyosun bu cümleler bir önceki topicdede sölenmisti ceza gelmemisti bende buranın adletli bir site oldugunu düsündügümden

Erdal dün koktun haddini bil boyundan büyük konusma diyorum !!! :)

Bişey demiyorum size artık Murat Özyer gidene kadar susacagınız yok inşallahda gitmez bakalım bu atışma nereye varacak

Kutay Çamcı' Alıntı:
''İstifa '' kelimesini ''Verem'' sayıp ''ince hastalık''a çeviren forun yönetimi/yöneticilerinin yaklaşık yarım gündür ''şaklabanlık'' kelimesine yönelik herhangi bir tasarrufta bulunmadığı görülüyor. Demek ki ''şaklabanlık'' kelimesi gayet ince! bulunmuş forum yönetimi tarafından. Kendi adıma istifa kelimesine mühahale edilen bir ortamda ''şaklabanlık'' kelimesinin saatlerdir yeri yerinde durmasının forum yönetimin ne kadar nesnel,tutarlı ve adil olduğu konusunda çok şey anlattığını düşünüyorum.

''İstifa etmek'' ile ''bırakmak'' ifadeleri arasındaki nüansa hassasiyet gösterip doğrudan veya dolaylı olarak bir forum üyesine yönelik kullanılan ''şaklaban'' ifadesine göz yummak hassasiyet gösterilen konu başlığının içeriği ve ''şaklaban'' ifadesine muhattap olan kişinin açtığı konu başlığının içeriği gözönünde bulundurulduğuna aslında kendi içinde bir tutarlılık arzediyor. Ne yazıktır ki bu tutarlılık nesnellik ve adalet kavramlarını iyiden iyiye zedeliyor !

Kutay Bey Kutay Bey kendinize gelin.
Doğrudan ve dolaylı laf atmayız kimseye, bu sitede adalet kavramı Murat İnal'ın gittiği günden itibaren zaten yok.
Gelelim şaklabanlığa çok bozlmuşsunuz,
Şaklaban:Basit şakalar yaparak herkesi güldüren, şakacı kimse.

Bu mudur büyük hareket bu mudur ?
Yoksa 24 saat Murat Özyer'in kişiğine saldıran ancak salona gidince 'kedi' olanların yaptıkları mı hakarettir?
Bu arkadaşın amacı Murat ÖZyer'in yetersizliğini göstermek midir yoksa çıkarları mı vardır?Neden sürekli bu tür konular açmaktadır?
Konu açıldı diyelim içi doldurulmadan neden yzaılar yazılmalıdır.İstifa nedenini 29148239147 tane açıklarım diyor açıklasın görelim bakalım.
Ancak Yensen de Yenilsen de diye konu açarsan ben gülerim ve şakacı bulurum bu başlığı da demokratik forum altında açarsan da tavrımı koyarım.
Bu konu üstünden kimseye prim yaptırmam, gerekirse gelin özel mesaj yoluyla anlatın sorunlarınızı...

Şaklabanlık; kelime anlamını anlattım bilmeyenler öğrensin.

3. kere yazıyorum sizde iyice öğrenin Kutay Bey !

Not: Ben kimseye şaklaban da demedim, demokrasinin adı şaklabanlık olmuş dedim.Hakaret öyle olmaz başka türlü olur.

Volkan Ozger haddinizi fazla aştınız hem site huzurunu bozuyorsunuz hemde hakaret sizi saygılı olmaya devam ediyorum işinize gelmeyince hakaret edemezsiniz

İnşallah şaklabanın tanımınıda ögrenmissinizdir tesekkürler Burak

Murat hocanın kişiligine hakaret ettigimi göstermısın ??? nerede yazmısım kişilige hakaret ???Göstermeni istıyorum

Murat inal gittiginden beri adalet yok diyosan adaletsizligin olmadıgı bir yerde olma ozaman

Erdal Icelli' Alıntı:
Volkan Ozger haddinizi fazla aştınız hem site huzurunu bozuyorsunuz hemde hakaret sizi saygılı olmaya devam ediyorum işinize gelmeyince hakaret edemezsiniz

Yok ben adaletli murat inalın tugay arkdasıma vede bana söledigi lafları size söledim :)

Ben kimseyi adaletli bulmadım size kim söylediyse gidin ona söyleyin bana hakaret etme hakkını size kimse vermiyor veremezde

Kedi olmaya devam dün salonda istifa özyer duymadım imparator özyer duydum nedense acaba o söyleyenlerin icinde sizde varmıydınız? ;)

Yok ben bagırmadım imparator diye!!!Yanımda 5 gsbasket org üyesi vardı Aslanlar gibi galatasaraya bagırdım kedi gibi degil :)

İmparator dedigim insan fatih terimdir Basarıları = 4 sene türkiye sampiyonlugu , uefa kupası, diger kupaları saymıyorum bile

Murat hoca=3 sene elde olan 0 ozaman imparator sözcügünün bir anlam tasıması gerekiyo demektir !!!

Volkan Ozger' Alıntı:
Murat inal gittiginden beri adalet yok diyosan adaletsizligin olmadıgı bir yerde olma ozaman

Bana akıl verecek ne yaştasın, ne de konumdasın.
Çapulcu:TDK Sözlüğüne göre "Başkasının malını alan kimse"

Buyrun Kutay Bey Adaletten bahsediyorsun.

Erdalcım gerek yok başkalarına prim yaptırmaktan başka birşey değildir.

Kedi onlar kedi ;)

Karsılıksız sevgi diye bişey duymamıssın o zaman sen

Bizim askımız Galatasaray armasına ve renklerine onları yönetenlerede saygı duymak yakısır illa kupa alması gerekmiyor alsa kötü mü olur? olmaz ama almıyor diye onun arkasından sallamak hosta olmaz

Niye ozaman özhan canaydın istifa diye bu forumda anasayfa yapıldı saygılı olsaydık.Niye özhan canydın istifa diye siteler acıldı

Burak son yazındı hala yazıyosun etki karsılıgı tepkıdır !!!Yazdıklarımın arkasındayım +Murat hocanın kişiligine hakaret etmisimya göster görelim !!!

Kedidir o kedi ;)

Forum yönetimini bu muhteşem demokrasi savaşında gösterdikleri duruştan dolayı kutlarım.

Şurayı açıp dünkü maçtan sonra iki sayfa maçla ilgili doyurucu basketbol yorumu okumayı beklerken yapılan tartışmaya bakın. Güzelim forum ne hale geldi.

Yaşasın DEMOKRASİ.

Ben İstifa Özhan Canaydın demedigim icin diyenlere derdini anlat ;)

Ben sunun arkasından dururum Galatasarayın basında kim varsa saygı duyarım eleştirim olursa seviyeli bicimde dile getiririm kabak tadı verecek sekilde 50 defa konu acmam

Murat Özyer´e söylenen benzer içerikli sözlerde "ne olursa olsun o bizim hocamız, saygılı olalım" vb sözleri söyleyemeyen arkadaşlar dolaylı yönden kendilerine kötü söz söylenince hemen forum yönetimini göreve çağırıyor. Şu iletilere fazla müdahale etmekle, verilen cezaları abartmakla itham edilen forum yönetimini...

Kutay Bey, "güzel adlandırma" olarak bilinen örneği ben vermiştim ilgili konu başlığında. Amacım sadece gerilen ortamı yumuşatmaktı. Peki bu başlıkta gerilen ortama niye müdahele etmedim, çünkü artık demokrasi tutkunları forumda kazan kaldırmaya başladı, iletilere müdahale edilmesin diye (Yanlış anlaşılmasın, müdahale edilen iletilerde içerik hiçbir zaman değiştirilmedi. Silinenler sadece hakaret içeren sözlerdi).

"Demokrasi adı olmuş bu sitede Şaklabanlık" sözüne normal şartlarda ceza verir misiniz derseniz evet veririm ancak hakaret etmenin, aşağılamanın demokratik bir hak olduğunu iddia edenlere karşı söylendiği zaman değil.

Not: Konuyu açılışındaki hedef nedeniyle değil amacından saptığı için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...