Yerli Oyuncu Transferi Yapılmalımı???

Yerli Oyuncu Transferi Yapılmalımı???

• A-Evet

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
Kadronun derinliği ve rotasyon açısından yapılması gerekir. İlk etapta Hüseyin'i 10 dk. civarında yedekleyebilecek bir oyuncu alınmalı. Bu bence oldukça gerekli. Eğer daha sonra imkan olursa kısa rotasyonuna da bir ekleme yapılabilir...

yönetim böyle birşey düşünüyoor mu ki???

İbrahim kutluay fbli de olmasa gele ihitimali bu yüzden az da olsa bu iş paraya bakar gelirse çok iş yapar

barış ermiş gibi bir guardı almamız gerekiyordu bence çünkü strickland oyunun temposunu ayarlıyacak tipte bir guard değil bu işide 40 dk cüneyt yapamıyacağına göre bize bir guard lazım

Bence en buyuk kayıp fatih solak oldu cemali tutcagımıza fatih solak kalmalıydı savunma gerektigi zaman fatihten iyisi yoktur zaten uzunlarımızın hicbirinin skor sıkıntısı yok ama cemal disinda ama fatih kalsaydı sahane olurdu diye dusunuyorum ve bu konuda murat hocayı ve yonetimi buyuk yanlıs yapmakla sucluyorum bence cevher yada rasim alınırsa iyi olabilir 2side cok zor ama benim icin hayal 2sinide cok severim basket oynayıs tarzi olarak

Bu nedenle kesinlikle Fatih solak diyorum ayrıca efes 3 numara olan musatafa abi-sinan-cenkten birini kiralar diye dusunuyorum , umut yenice bonservis vererek alınabilir.......

Cenk Akyol zaten Efes de pek süre alamayacak. onu alsak. onun pozisyonunda Thornton, Smith, Sinan ve Mustafa Abbi var. olmadi Mustafa Abiyi alalim. iyi savunmacidir.

Fenerbahçe nin kadrosu
1-Mrsic
2-Smith
3-Mirsad
4-Ömer Onan
5-Semih
6-Oguz
7-Preldzic
8-Vidmar
9-Green
10-Rasim
11-Hakan
12-Ömer Aşık
13-Serhat
14-Bir tane daha yabancı alıcaklar
Bu kardodan dışarıda kalması en muhtemel 2 kişi Serhat ve Hakan dır bence ve Serhat yollanırsa kaçırılmaması gerekir .

Kenan Inan' Alıntı:
Fenerbahçe nin kadrosu
1-Mrsic
2-Smith
3-Mirsad
4-Ömer Onan
5-Semih
6-Oguz
7-Preldzic
8-Vidmar
9-Green
10-Rasim
11-Hakan
12-Ömer Aşık
13-Serhat
14-Bir tane daha yabancı alıcaklar
Bu kardodan dışarıda kalması en muhtemel 2 kişi Serhat ve Hakan dır bence ve Serhat yollanırsa kaçırılmaması gerekir .
Fenerbahçe´nin artıklarını bence almamalıyız.

12 kişilik maç kadrosuna giremeyen oyuncuları takında da tutabilirler. Tutmayacaklarsa alacakları yabancıdan sonra şekillenir gibi gönderecekleri. Rasimde olabilir belki zaten 5 tane uzunları var. Bu arada geçen sezon ligden düşen Alpella'nın bir oyuncusu da FB kadrosunda şu an bizm alırsak aynı nedenle beğenmeyenler çıkabilir !

Ne yapıp ne edip tüm haklarıyla Cenk Akyol'u almalıyız...Tufan yalan olduktan sonra yerli oyuncu kalitemiz bayaa düştü,eğerki yabancı oyuncularımızın kalitelerinden faydalanmak istiyorsak bunu yapmamız şart...Alınabilirmiki acaba???

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Ne yapıp ne edip tüm haklarıyla Cenk Akyol'u almalıyız...Tufan yalan olduktan sonra yerli oyuncu kalitemiz bayaa düştü,eğerki yabancı oyuncularımızın kalitelerinden faydalanmak istiyorsak bunu yapmamız şart...Alınabilirmiki acaba???

Ergin Ataman'ın öyle bir hata yapmayacağı kanısındayım. :?

cenk akyol yada altyapımızdan çıkan ersin görkem en ideal isimler olarak görünüyor.antalyanın şu an ersin'i bırakması çok zor.ama sezon sonu sözleşmesi bitiyorsa önümüzdeki yıl kesinlikle takıma kazandırılmalı.şu an için de cenk akyol alınabilirse çok iyi olur.

Mustafa Marangoz' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":2zoazkdg]Ne yapıp ne edip tüm haklarıyla Cenk Akyol'u almalıyız...Tufan yalan olduktan sonra yerli oyuncu kalitemiz bayaa düştü,eğerki yabancı oyuncularımızın kalitelerinden faydalanmak istiyorsak bunu yapmamız şart...Alınabilirmiki acaba???

Ergin Ataman'ın öyle bir hata yapmayacağı kanısındayım. :?[/quote:2zoazkdg]

Umudumu kırmasan olmaz demi,zaten Tufan dolayısıyla karamsarım...

ben bandırmada yaşadığım için ödevim dolayısıyla ersim görkem ile röportaj yapmıştım.Ve galatasarayın kendisine çok büyük yararları olduğunu söylemişti.galatasarayı çok sevdiğini ifade etmişti.eğer bir teklif yapılırsa seve seve kabul edeceğini düşünüyorum.en büyük hayali ispanya liginde oynamak ve onu ispanyaya gönderecek birkaç takımdan biri biziz.