Yerli Oyuncu Transferi Yapılmalımı???

Yerli Oyuncu Transferi Yapılmalımı???

• A-Evet

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    55
Ben Tufan sakatlanmadan önce de Serhat Çetin diyordum artık iyice elzem duruma geldi.Bence ne yapıp edilip Serhat ın alınması lazım.
Ama artık sadece o yetmez.
Bence alınabilcek diğer isimler.
İlk tercihlerim Ersin Görkem - Barış Özcan sonra
Yunus Çankaya
Caner Topaloğlu
Polat Kaya

Tabi ki keşke Sinan güler veya Barış Ermiş olsaydı ama Çok geç kaldık. İbrahim Kutluay a kesinlikle karşıyım İsmet Hacıoğlu oynasın o geliceğine

Tufan'ın sakatlığı gerçekten çok kötü oldu. Zaten çok iyi olmayan yerli rotasyonumuz büyük bir darbe aldı. Artık bir transfer şart. Cenk Akyol yapılabilecek iyi hamlelerin başında geliyor. Bunun yanında Murat'ın performansının yükselmesi en büyük umudum...

bu konuda kesinlikle ben polat kaya diyorum hemd e kesinlikle tufan iyileştikten sonra altayın yerine takıma girer ve inanılmaz bir bench olur daha anlaşma imzalanmadysa polat kocaoğlundaki gibi bi tekllif yapılabilir inşallah ellerini çabuk tutarlar

Arkadaşlar Strickland ın türk yapılabilme olasılığı var mı?Eğer yapılabilirse Tufan ın yerine çok kaliteli yabancı bir şutör alınabilir diye düşünüyorum.Ama tabiki en başta sorduğum sorunun cevabının evet olması gerekiyor.