Yine A.Dedehayır

Türkiyenin en büyük klübü olan GALATASARAYIMız 33.başkanını seçmiş bulunuyor.Seçimler sonucunda büyük bir oy farkıyla Adnan Polat bu kutsal göreve gelmişitr.Adnan Polat inşallah takımımıza hayırlı olur bizi eski günlerimize tekrar taşır.Yönetim listesinde bulunan ahmet dedehayır büyük ihtmal basketbol şube müdürü olcak.Ama ben ahmet dedehayırı pek sevmiyorum taraftarına bence sahip çıkmıyor biz taraftarına sahip çıkacak biri arıyoruz benim içimden gelen düşünceler böle ama sizin düşüncelerinizde önemlidir...

Yanlış düşüyosun Dostum bence ahmet dedehayır şube için elinden geleni fazlasıyla yapıyo kombine kart çıkardılar biletleri ucuzlattılar gerçi önceden kimse gelmediği için basket maçına beleşti :) bu sene iyi takımların kurulmasında bence çok önemli rol oynadı ve yeni bir düzen oturuyo seneye daha iyi olcak ben hem takım hem taraftar için

ahmet dedehayır bilemiyorum istanabulda'ki maçlarda nasıl ama izmir'de bize çok sahip çıkıyor özellikle geçen sezon oynanan maçta bizle beraber cimbombom demesi marşlara katıması ve maç sonu vıp girişinden çıkmamızı sağlaması büyük incelikti aldığımız oyuncularda son derece tatmin edici.

Bir önce ki dönemde olduğu gibi yedek yönetim kurulu listesindeymiş.

Dünya starları,büyük oyuncuları herkes ister elbette ama herşeyin ötesinde biraz adam olsun,adam gibi adam olsun yeter.

Store'da üstünden çıkarmadığı, kırmızı gömleği satılmaya başlansın.Şubeye ek gelir olur.

sadece oyuncuda değil idarecilerde de istikrar iyidir . ayrıuca başkan gittiğine göre belki daha rahat hareket edilebilir.

Ahmet Dedehayır son 5 yıldaki en iyi basketbol yöneticimizdir....
Daha iyi olamazmıydı??? Olabilirdi tabiki...
İnşallah A.Polat'la beraber oda daha iyi bir yönetim sergileyecek!

son yıllarda basketbolda şampiyon olacağız diyen bir yönetici daha gösterin hepinize haklısınız deyim...
adam yatırım yaptı sponsor oldu basketbolu ayağa kaldırdı daha ne istiyorsunuz.kendisi ile ilgili yazımı yeni yönetimin sayfasına yazmıştım.
tek eksiği bazen yanlış davranışlar yapıyor.taraftarda haklı olarak bunu sorguluyor.ancak bu basketboldaki atılımı göz ardı etmemize yetmez.

Nasıl yani ?

Arda Öztürk' Alıntı:
son yıllarda basketbolda şampiyon olacağız diyen bir yönetici daha gösterin hepinize haklısınız deyim...
adam yatırım yaptı sponsor oldu basketbolu ayağa kaldırdı daha ne istiyorsunuz.kendisi ile ilgili yazımı yeni yönetimin sayfasına yazmıştım.
tek eksiği bazen yanlış davranışlar yapıyor.taraftarda haklı olarak bunu sorguluyor.ancak bu basketboldaki atılımı göz ardı etmemize yetmez.

evet yani ben öyle biliyorum.geçen sene ortasında gelen yabancılar onunda desteği ile geldi sanıyorum bir nevi sponsorluk sayılır.

bunun dışında sürekli çalıştı en azından dışarıdan öyle görünüyor.iyi bir galatasaray ailesi ola narin tekstili bayan takımına bağladı.hala onlardanda katkı alıyoruz.aldığı kombineler vs...

Şu bir gerçek ki Ahmet Dedehayır geldikten sonra basketbol takımlarımız şaha kalktı. Evet zaman zaman yalnış tavırlar içinde olduğunu görüyoruz ve duyuyoruz ama zamanla eminim bunlar da geçecektir.

Arda Öztürk' Alıntı:

2-3 maçın kombine satılmasınıda kaldırsa iyi olur

Dönüp dolaşıp aynı satırları yazmak manasız olsa da ;

Şaha kalktığı söylenen şube, ismi geçen insan ve sponsorlar gittiğinde ne duruma gelecek? Ortada Galatasaray'ın geleceği için akıl edilip yapılmış bir icraat & uzun vadeli plan vs görünmedi şimdiye kadar.Evet gün kurtarılıyor bir şekilde ve sevilmesede saygı duyuluyor. Keza Galatasaray camiasına , basketbol camiasına ne kadar aittir, bulunduğu yere gelmek için yeterli bir geçmişi var mıdır ayrı bir sorgusal.. Bu sorgusal varken de neden sahip çıktığı(!)da gayet ortada görünüyor. - Kongreler ardı sıra, al beni listene de rahatla..

Diğer taraftan ticarette yatırımlar kazanç sağlamak için yapılır mağlum. Ve orada oturanlar ıcın çok ortada bir gerçek ki Galatasaray'dan nasıl bir kazanç elde edileceği kesinlikle düşünülmektedir. Unutulmaması gereken şey Galatasaray sadece ve sadece futboldan ibaret olmadığı ve Arma' nın olduğu her kulvarda ister kupaya ister kümede kalmaya oynansın Galatasaray takımı oyuncusu yöneticisi taraftarı spor ahlakına uygun olarak hareket eder\etmelidir.Bu gerçeklerin dışında hareket ettiği sürece orada oturan kim olursa olsun herşeyleri o renkler ve o ARMA olan bu gençler, bir şeyleri hatırlatmak adına ellerinden gelen herşeyi yapacaklardır.

ilerisi için ne yaptığı sorgulanmış dedhayır'ın ,bugün bıraksak cafe crown u bence yarın sponsor buluruz o ivmeyi kazandırdı şubeye.taraftarları tribüne çeken atılımları yapmıştır.başkanım biz devam diyoruz pankartı olayında haksızdı.

benim ahmet dedehayır hakkında tek birşey söylemek istiyorum keşke şu otobüs olayını daha önceden ayarlasaydı :D bir de biraz daha sakin olmalı maçlarda hakaret bakımından en azından

ya bence ne kadar iyide olsa eğer bizim bi problemimiz olunca bizi değil kendisinin problemimiz olan kişiyle kontak kurması gerekiyor kombinesi olanları ön tarafa oturtmuyorlardı gittik bizi gözlemciye yolladı ama asıl onun konuşması gerekiyordu bence yani kısacası daha etkin bi rol içine girmeli