Yönetim Duy Bu Sesi Getir Şu Takıma GERALD FİTCH'i !!!

Fitch'i Takımda Görmek İstiyor muyuz?

• Kullanılan toplam oy
    61
fitch bence çok iyi bir oyuncu değil bol sayı atmak yerine takımı oynatacak gerektiğinde atacak oyun kurucu lazım bize fitch gibi bencil adamın bu takımda işi olmaz zaten üst düzey oyuncu olsaydı avrupada büyük takımlard aoynardı artık ama hala sürünüyor.

Geldiği takdirde müthiş bir transfer olur, son saniyelerde ve gerektiği yerde eli titremeden şut atabilen ve rahat basket atabilen bir oyuncuya ihtiyacımız va.r FİTCH de en uygun oyuncu, inşallah yönetim formu takip ediyodur ve sesimizi duyar.

Bizim Slaughter'lar, Marshal'lar, Hosley'ler, Neal'lar bulmamız için ilk önce adam gibi bir izleme komitemizin olması gerekir. Ve de biz bunu yapamıyoruz. İlk önce bu yapılanmayı yaparız ondan sonra bu tip oyuncular da buluruz. Yok biz o gelişimi göstermediğimiz sürece ya ligimizi tanıyan adamları ya da Avrupa'da bilindik adamları alalım. Yoksa düşeriz Little'ların eline...

erenbekdemir' Alıntı:
tamamen doğru olur düşük bütçe ile yapılacak en iyi transfer olur...zaten kendini çok geliştirdi neredeyse her attığı girmeye başladı tufanla çıldırırlar...
Hem küçülüyormuşuz yıldız bir oyuncu da alamayız.Hem taraftar istiyor hem de Galatasaray camiasını ve taraftarını da tanıyor.Alabilirsek hiç durmadan alalım.

Küçülürken elbet bir iskelet kurulur bu doğrudur.Heleki basketbolda doğru olduğu kadar önemli ve şarttırda.Fakat bende basket oynadım gençlerle bir takım kurarken tabi bunları geleceği düşünerek yapıyorsundur ve elbet küçülme dönemin onlar için tecrübe zamanları olacaktır.Fakat bunlşar tecrübeyi en verimli nasıl kazanır?

Ellerine topu verip, sorumluluğu verip,yenilgilere tepki vermeyip,8. olmalarına izin vererek mi?Bu işin öyle olmadığını Alpella gösterdi bize.Bir lider etrafında ligi en iyi yerde bitiren,çeyrek finalde başabaş bir oyun ortaya koyan şansta yanında olursa bunu atlatan olmazsa mücadelesi ile elenen bir takımda 6 sayı ortalamasıda olsa o genç daha çok güven ve tecrübe kazanır.Bu benim düşüncem ve tecrübem.Yenilgiye alıştıktan sonra taraftardan ıslık yedikten sonra Evren 20 sayı ortalama tuttursa yine geleceğe faydası olmaz bunun.

O yüzden bu geçiş sürecinde Fitch ve türevi bir adam bu takıma lazımdır.

başka oyuncu yokmu fitchi getirin dixonı getirin hiteyi getirin bu liste uzar bu takımda daha önce başarılı olmuş tüm yabancıları geri almak istersek işimiz yaş araştırsak fitch gibi sürüyle buluruz

Okan DAMGACI' Alıntı:
başka oyuncu yokmu fitchi getirin dixonı getirin hiteyi getirin bu liste uzar bu takımda daha önce başarılı olmuş tüm yabancıları geri almak istersek işimiz yaş araştırsak fitch gibi sürüyle buluruz
Neden takımı bilen biri varken gidip onun gibi oyuncu alalım hemde küçüldüğümüz sene en mantıklı Fitch yine...

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Okan DAMGACI":1ww2xbyr]başka oyuncu yokmu fitchi getirin dixonı getirin hiteyi getirin bu liste uzar bu takımda daha önce başarılı olmuş tüm yabancıları geri almak istersek işimiz yaş araştırsak fitch gibi sürüyle buluruz
Neden takımı bilen biri varken gidip onun gibi oyuncu alalım hemde küçüldüğümüz sene en mantıklı Fitch yine...[/quote:1ww2xbyr]
Tamam guardımızda Malık Dixon olsun takımı tanıyor nasıl olsa ya araştırsak biraz kumaşı iyi olan çok oyuncu buluruz eskilere bakmayalım artık

Fitch ismi deyince aklıma bir banvit maçı ve daha sonra da,

Ahmet Cömertte çok şeyler beklediğimiz maçtan bir gece önce adına pankart hazırladığımız adam geliyor aklıma..

Fakat o gün o maçta gösterdiği performansı ve bir gece önce böyle önemli bir maçtan önce gece alemde sabahlaması benim gözümde dünyanın en iyi basketçisi olsa o formayı giydirmem..

Gözlerim halen Gaines gibi ,Robert hıte gibi takım adına savaşa adamları arıyor..sahadaki mücadelesiyle taraftarla tek yürek olan adamlara ihtiyacımız var!

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Bizim Slaughter'lar, Marshal'lar, Hosley'ler, Neal'lar bulmamız için ilk önce adam gibi bir izleme komitemizin olması gerekir. Ve de biz bunu yapamıyoruz. İlk önce bu yapılanmayı yaparız ondan sonra bu tip oyuncular da buluruz. Yok biz o gelişimi göstermediğimiz sürece ya ligimizi tanıyan adamları ya da Avrupa'da bilindik adamları alalım. Yoksa düşeriz Little'ların eline...

Geçen sene biz yabancı oyuncuları nasıl alırdık kısaca anlatayım(Selçuk):

Toplam 4 kişilik bir komite vardı. Koç Cem Cengiz Karadağ, yardımcı antrenör Derviş Gökhan Güney, İstatistiker Barış Özcan, tulumbacı başı ben. :)

Cengiz Abi'ye menajerler vasıtasıyla CD'ler ve isimler gelirdi. Her koçun sevdiği özel menajerleri vardır, bir de yerli piyasada konuşlanmış menajerler, mesele o değil ama asıl katkıyı da o özel menajerler verir zaten. Neyse bu gelen isimlerin birini verirdi bana Cengiz Abi, ben iki-üç saatlik bir araştırma yapardım oyuncu ile ilgili ve bulabildiklerimi götürürdüm kendisine. O sırada oradan istatistiker oyuncuyu seyreder detaylı bir analiz yapardı, en son ben de izleyip kendimce birşeyler karalamaya çalışır giderdim yan odaya ve anlatırdım oyuncuyu. Gökhan Abi ile Cengiz Abi dinlerlerdi, sonra kendileri seyrederlerdi. Kimi zaman beraber izlerlerdi, sadece birlikte olduklarında görebilecekleri bazı şeyleri atlamamak için. Oyuncuyu beğendikleri takdirde menajer vasıtasıyla oyuncunun eski koçlarından bilgi alırlardı oyuncuyla alakalı, tanıdıkları bir koçun eski öğrencisi ise o koçlarla da görüşürlerdi. Daha sonra tekrar tekrar izleyip kararlarını verirlerdi. Bu şekilde bir takip sistemi Galatasaray'da zannedersem son senelerde olmadı. Olursa eğer çok şeylerin değişebileceğini ümit ediyorum kendi adıma.