yönetime çağrı

aaron brooks ii ama mitchell mi yollayalım.gelecek sene için diyosanızda bu sezonu bitirip gelecek sezon mu kaldı yapmayın arkadaşlar.bu sezonu bi bitirelim.uzun ihtiyaçımız var onun için aaronı bulan arkadaşlar skorer uzun bulursalar daha ii olur. bu arada bu yönetimin transfer yapacak hali yok.inş. yapılır.LÜTFEN ARTIK uzun skorer bi transfer yapılsın artık...

Praskevicius'un su anki durumu hakkinda bilgisi olan var mi? 33 yasinda ama halen cok buyuk katki saglayabilir bize.

ilk önce uzun skorer hedefimiz ama eğer ncaa'den guard alınacaksa arizona'dan mustafa shakur diye bi eleman var adam hiçbişey yapmıyosa 8 asistle bitiriyo maçı ayrıca istediği zaman aaron kadar da topu eline yapıştırabiliyor ama önce uzun aradığımız için washington'dan spencer hawes'ı düşünebiliriz ortalamaları 23 sayı 10.5 ribaunttu en son baktığımda ama washington'ın elinde tek bu oyuncu olduğu için bu kadar yüksek ortalamalara sahip olabilir iyi bi scout raporu gerekiyor

Kabak tadı verdi iyice,bulacağımız eski FB'li Corsley Edwards tipi bir adam.Tekrarlıyorum eğer normal sezonun kilit maçlarından önce almayacaksak play-off'ta almanın hiçbir anlamı yok.
Takıma seviye atlatacak bir uzun için çeşitli serbeplerden dolayı bekleniyorsa diyecek bir şey yok,ama almak için play-off bekleniyorsa anca para boşa gitmiş olur.

arda öztürk' Alıntı:
adam için boyu kısa filan denilmişte tam bi oyun kurucu fiziği var şutuda iyi bana göre 1.turdan draft edilir
bu arada tribünlerde dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama tüm tribünün rengi aynı sarı giyinmişler biz ahmet cömertte öyle bi organizasyon yapabilsek piskolojik olarak 10-0 başlarız :)

1. tur imkansız 20-25 kişi aynı anda ölmezse. Şu anda 2 turun sonu veya undfarted. Ki nbadraft.net de de 59 . sırada. Anladmığım niye ncaa den gard getiriyoruz ki gece gece.

Diğer mevzuda da Onur biraderim haklı. Çok zor birşey değil, adam bir topla mobil olacak, az biraz orta mesafe şutu oalcak , ve en önemlisi kuvvetli olacak. Öyle aman aman eski tip bir pivota gerek yok. Hiçbirşey yapamazsanız , arayacaksınız Brandon Kurtz'u ,adam Lübnan'a gitmeden önce getierceksiniz, 15 sayı 7 ribaundu cebe koyacaksınız

Tolga Altınoluk' Alıntı:
ilk önce uzun skorer hedefimiz ama eğer ncaa'den guard alınacaksa arizona'dan mustafa shakur diye bi eleman var adam hiçbişey yapmıyosa 8 asistle bitiriyo maçı ayrıca istediği zaman aaron kadar da topu eline yapıştırabiliyor ama önce uzun aradığımız için washington'dan spencer hawes'ı düşünebiliriz ortalamaları 23 sayı 10.5 ribaunttu en son baktığımda ama washington'ın elinde tek bu oyuncu olduğu için bu kadar yüksek ortalamalara sahip olabilir iyi bi scout raporu gerekiyor
spencer hawes çok zor 2007 draftinda ilk siralardan seçilmesi bekleniyor
aaron videolardan gayet iii göründü penetre leri çok iii sutu da iii gibi kesinlikle mitchell dan iii oyuncu ama daha iileri yok mu tabii ki war
post up oyunu olan skorer uzun sart bize böle 1 oyuncu bulunmali ki böle oyuncular genelde 4 5 oynar ii olur

Arkadaşlar yapmayın mitchell her maç 15 atmaya başladı şimdi göndermek mantıklımı???
bence hollman'ıda gönderip 2 uzun almalıyız 4-5 mevkiilerine.

Ünsal Y.' Alıntı:
Youtube'dan oyuncu alınmaz :) Eğer alınsa Arda abiniz şimdi Nba deydi :D :D Aaron vasat bir adam, kötü bir gard değil, yetenekli ama oyun bilgisi çok zayıf. Türkiyede ancak ilk 8 in altındaki takımlarda oynayabilir şu an....

Bunu söylerken hiç Mitchell'ı geçirdinmi kafandan veya türkiyedeki ilk sekiz takımın guardlarını =) Bence biraz haksızlık olmuş bu adama.

ilk geldiğinde ted'den green içinde öyle deniyordu ama adam o kısa boyuyla döktürdü.bence brooks green gibi kıvrak bi tip :) yalnız asıl sorun 4 numara pozisyonunda.yönetim ilk bi 4 numaraya adam alsında sonra tartışılsa brooks daha iyi olmazmı? ;)

Can Işık' Alıntı:
Bunu söylerken hiç Mitchell'ı geçirdinmi kafandan veya türkiyedeki ilk sekiz takımın guardlarını =) Bence biraz haksızlık olmuş bu adama.

Yav nasılsa gard getirmicez, üzerinde durmiim diyorum da sen hiç Mitchell'ı NCAA de seyrettin mi? Zannetmiyorum. Açık ve net kanımca Brooks mitchell'dan daha vasat bir Ncaa oyuncusu , Türkiyede de sadece Beşiktaşta belki oynayabilir Reese'in yerine. onun dışındaki bütün ilk 8 takımın gardları - Snow dahil- daha iyi. Evet, hepsini aklımdan geçirdim, sana da tavsiye ederim :)

Ünsal Y.' Alıntı:
Yav nasılsa gard getirmicez, üzerinde durmiim diyorum da sen hiç Mitchell'ı NCAA de seyrettin mi? Zannetmiyorum. Açık ve net kanımca Brooks mitchell'dan daha vasat bir Ncaa oyuncusu , Türkiyede de sadece Beşiktaşta belki oynayabilir Reese'in yerine. onun dışındaki bütün ilk 8 takımın gardları - Snow dahil- daha iyi. Evet, hepsini aklımdan geçirdim, sana da tavsiye ederim :)
Hayır Mitchell'ı NCAA de seyretmedim. NCAA de oynarken bu halinden çokmu üstündü ? Üstünsede beni ilgilendirmiyor, Türkiye ligindeki performansı ortada. Ha diyorsanki bize guard mı lazım; hayır. Sadece mukayese ediyorum. Tabiki bize dört numara lazım.

Bu arada bana ne tavsiye edersin anlayamadım.

arkadaşım sana katılıyorm fatih...BODDİCKER GALATASARAYDA OLURSA GALATASARAYIMIZ İLK 2 YE GİRER BUNU KESİN VE NET SÖYLÜYORUM...

İLK 5 SÖYLE OLUR FATİH SOLAK,BODDİCKER,GERALD FİTCH,MİTCHELL,MURAT KAYA(TUFAN ERSÖZ) TAKIM SÜPER OLUR WALLA... :atki

Halihazırda NCAA'de oynayan bir adamı tartışmak anlamsız.Ortada mezun olmuş,şu an boşta olan veya Avrupa'ya gelmeye hazır yüzlerce oyuncu mevcutken.

İkincisi şunca performans ve maçtan sonra hala Mitchel'ın tartışılması da bir o kadar anlamsız.

Mitchell in cok iyi bir sutör oldugunu inkar etmiyorum. Ama oyun kurma acisindan bariz eksiklik var. Brooks Uleb cup da iyi isler yapmak isteyen bir takim icin iyi gelir.. Mitchell de Back Up Guard olur..Mithati yollariz...zaten bir katkisi yok takima

Yarı finaldeki olası rakibimizin pivotu pota altından oyun kuruyor,bizim uzunların eline top değdiğinde hücum tıkanıyor.Hal böyleyken NCAA'den guard tartışıyoruz. :)

Ya Zalgiris Eurolig'den elendi,Tanako Beard fena olmaz aslında , kanayan yaramız post-up oynayan bi pivot la beraber ribaundlar,ekmeğini taştan çıkarır Beard,hem de Türkiye'yi tanıyor...
Recep Şen isimleri belirledir,bikaç kişi var,yaklaşık bi haftaya gelir transfer dedi ama,beklicez artık.

Selim S.' Alıntı:
Praskevicius'un su anki durumu hakkinda bilgisi olan var mi? 33 yasinda ama halen cok buyuk katki saglayabilir bize.

ispanya'da oynuyor. Hatta yeni seyrettim. Fluebranda diye bir takımda ve o takımla Tau'yu yendiler.

Mitchell yedek guard falan olmaz. olmayı kabul etse dahi Galatasaray'ın öyle bir lüksü yok.

Ünsal bey piyasadaki oyuncuları sizin kadar takip etmediğimi tahmin edebiliyorum. Ama ben uzun oyuncu derken isim de verdim diye hatırlıyorum. Dudley ve Wrigt tarzı ve yeteneğinde oyuncu alınmasını istiyorum. Aramayı bilmiyor olabilirler ama benim bildiğim kadarıyla bekledikleri bu ayarda bir oyuncu. Piyasada ben bu ayarda 4-5 numara yok diye biliyorum. sizin ibldiğiniz varsa ve bizi bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben kendi adıma Dudley-Wright ayarında bir adam alınmayacaksa hiç alınmamasını tercih ederim. Cemal daha tecrübe kazanır. Fatih'in savunmasından daha fazla yararlanabiliriz. Holman belki kendini bulur. vs.. Ortalama bir adamla hedef yükseltebileceğimizi ben zannetmiyorum. Ama dediğim ayarda bir isim olursa daha yüksek hedeflere yol alabiliriz.

Kimani Kore'de.

Ahmet bey - ağabey- , Dudley'in bu yılki kontratı aylık 45 bin dolar. Bizimse tahminim en fazla 20 bin dolar verebilecek paramız vardır. Evet, o paraya şu anda boşta bi Dudley yok, ama bu boştaki oyuncuları kötü olduğu anlamına gelmemeli ( Fletcher gibi, Kurtz gibi Ryan Humhrey gibi) . Ha ama aylık 45 bni dolar verbileceklerse, Dudley gibi birileri de bulnur ...