yönetime çağrı

arkadaşlar uzun transferi yapılacak mı?biligisi olan var mı?yapılacaksada ne zaman gerçekleşecek.biri bilgilendirsin bizi.bence brooks boşuna tartışıyoruz.sıkıntılı bölge belli o sıkıntılı bölge oynayan oyuncular hakkında konuşalım.skorer uzun bi 4 veya 5 numara

Zaten sorun para da düğümleniyor. Benim söylediğim de benzer birşeydi. Şöyle ki iyi bir oyuncuyu ucuza alabilir miyizin peşindeler. Saydığın isimlerden humhrey'i bilmiyorum ama örneğin Kurtz'un alınmaması daha hayırlı bence. Takımda ikinci bir burak'a gerek yok. Fletcher'ın adı bir dönem geçiyordu. Boyu pozisyonuna oranla kısa olsa da ondan yararlanabiliriz ama işte düğüm noktası takımı yeni bir hedefe taşıyacak kapasitede mi? o tartışılır.

Mevcut bütçe dahilinde ama takımın hedefini yükseltebilecek bir oyuncu aranıyor benim bildiğim. Dediğin gibi belki de aramayı bilmiyorlardır.

utku arkadaşım recep şen nerde söledi bunu ?kesin mi transfer yapılacağı.ii transfer yapılacaksa bi hafta bekleriz.zaten kaç aydır bekliyoruz.bi hafta daha beklenir..

İyi arayıp,düzgün çalışırsan piyasada istediğinden ço oyuncu bulabilirsin.Dünya üzerindeki lisanslı basketbolcu sayısını bilmiyorum ama bular arasından hem hesaplı,hem faydalı olanını bulmak bu kadar zor olmasa gerek.Kimse milyon dolarlara oynayan oyuncu istemiyor.TED'in,KSK'nın vesairenin yaptığını Galatasaray yapamaz mı?Bir Ron Slay,Boddicker bulunamaz mı?Kıbrıs'ta üç kuruşa oynayan bir Tolbert,Fransa ikinci liginde oynayan bir Koch,genç bir Mamiç daha bulunmaz mı?

Yahu hiç olmadı D-League'i takip etsinler.Sürüyle adam mevcut orda.(Misal eski oyuncumuz Randy Livingstone all-star'a seçilmiş)

Kapıp getirsinler bir tane.

ersin çelik' Alıntı:
utku arkadaşım recep şen nerde söledi bunu ?kesin mi transfer yapılacağı.ii transfer yapılacaksa bi hafta bekleriz.zaten kaç aydır bekliyoruz.bi hafta daha beklenir..

Galatasaray Televizyonu'nda Basketbol Dünyası programında Sedat Hoca'yla beraber Esat Yılmaer 'in konuğuydu. Ayrıca programda bayanların da transfer yapacağı söylendi.

Yönetime Çağrı

İstenirse iyi transferler yapılabilir. Karşıyaka Rashard Griffith'i almış böyle güçlü oyuncular ile pota altını desteklememiz gerektiğini düşünüyorum. Bunlar ile birlikte bir 4 numaraya da hayır demem doğrusu

İsimlere takılmayın abicim.Koch jilet olmuş,bitmiş gitmiş..

Şekil olarak bu tarz(ucuz ama faydalı) oyunculardır kast ettiğim,bizzat Koch değil....

Ahmet Arif' Alıntı:
Zaten sorun para da düğümleniyor. Benim söylediğim de benzer birşeydi. Şöyle ki iyi bir oyuncuyu ucuza alabilir miyizin peşindeler. Saydığın isimlerden humhrey'i bilmiyorum ama örneğin Kurtz'un alınmaması daha hayırlı bence. Takımda ikinci bir burak'a gerek yok. Fletcher'ın adı bir dönem geçiyordu. Boyu pozisyonuna oranla kısa olsa da ondan yararlanabiliriz ama işte düğüm noktası takımı yeni bir hedefe taşıyacak kapasitede mi? o tartışılır.

Mevcut bütçe dahilinde ama takımın hedefini yükseltebilecek bir oyuncu aranıyor benim bildiğim. Dediğin gibi belki de aramayı bilmiyorlardır.

Kurtz'un pota altını oyununda ciddi şekilde iyileşme var. Burakdan çok farklı bir adam şu an.

galiba sakat diye telekom anlaşmamıştı bu sene. 4-5 yıl önce telekomdaydı. dışardan şut atmayı severdi. Ama dediğiniz gibi pota altı oyununu geliştirmiş olabilir. Ligin görüntüsü belli oldu gibi. Muhtemelen 4-5. sırada ligi bitireceğiz. Play-offda ise belki bir üst tura çıkacağız. Bu durumu mevcut kadroyla da yapabiliriz gibi gözüküyor. Bu nedenle bizi daha yukarı hedeflere taşıyacak bir oyuncu bulunursa alınsın. yoksa transfer yapmasınlar. Cemal tecrübe kazansın.

http://www.nbadraft.net

Aaron Brooks 47. sirada Denver Nuggets Draft olarak gözüküyor. 51. siarada Cleveland Cavaliers da Engin Atsür var. Insallah dogrudur. Bizim ligde ilk 8 takimin Guardi olamayan adam nasil Denver Nuggets'tan draft ediliyor hayret dogrusu. :)

O liste sadece tahminlerden ibaret yalnız.Gerçekler çok farklı olabiliyor zamanı gelince.

Özellikle de ikinci tur seçimleri.

Bir çalışma varmı acaba transfer konusunda,bilgisi olan varmı?
Bunlar sadece bizim isteklerimiz alınsın diye de,bir çalışma varmı acaba?
İlgilenilen,görüşülen oyuncu var mı?

Bu yönetim transferi kapamasıyla ünlü nede olsa biri çıkar basket takımında transferi kapadık der olur biter.(Acılmayan sey nasıl kapanıyorsa) Hic kendımızı yormayalım sonra bi Little,Garnet bulurlar bide üstüne fıtık oluruz. :oops:

Almış olmak için değil, Şampiyon olmak için adam istiyoruz!!!!

2007'ye altın harflerle TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ ŞAMPİYONU

GALATASARAY yazdırmak için..

Hadi yönetim sen transferi yap gerisini taraftara ve aslan yüreklilere bırak!