Ziziç'in imza törenine gidiyoruz!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Ziziç'e hoşgeldin diyoruz(imza törenine gidiyoruz)

Eser geliyorsun o zaman :)

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2nrjk8cn]Emin selam!

Soramam :)

Gel kendin sor :)
selam ! olur .[/quote:2nrjk8cn]Geliyorsun o zaman :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Eser geliyorsun o zaman :)
% 90 diyim ordayım
%10 da klübün dönekliğine güvenemiyorum bunlar şimdi sabah 10 a falan alırlar malum daha nisan da bi karşılama rezaleti yaşadık eksik olmasınlar taraftarı çok düşünürler biz geliceğiz diye saati değiştirmeseler barii..
zizic gelmiş istanbula ayıp olur adama gitmesek su yapar..sonra sezonda çok sallıyacağız adama :) (bence)

Ne zaman geldi kardeşim bu adam İstanbul'a :)

Ben gidip karşılıycaktım kaçırdı bu fırsatı :)

Kewell'ı karşılamaya giden 800-900 taraftardan sadece 100 tanesi orada olsa basketbol için büyük bir gelişme olur.Bence sadece burada değil uA sitesinde de bir başlık açalım. Hırvat Yıldızımıza Yunan seyircisinden ateşli olduğumuzu gösterelim.Bu güç içimizde gidip almak ve göstermek bizim elimizde ;)

arkadaşlar bu zizic i karşılama olayı sadece basit bir karşılama değil yönetime taraftar olarak uyumadığımızı basketbol şubesinin arkasında olduğumuzu artık suni başarılar değil şampiyonluklar istediğimizi belirtmemeiz için bir fırsat bu
yönetime basketbol şubemizi sahiplendiğimizi hatta onlardan daha çok sahiplendiğimizi gs ın spor kulübü olduğunu hatırlatmak için orada olmalıyız
zizicten sonra yeni ziziclerin gelmesi için bu organizasyona katılmak şart
onlara(yönetime) basketbolu sahiplendiğimizi gösterelim ki onlar daha çok sahiplensin bu işte transferlerde daha iştahlı olsunlar

yönetime gs basketbol şubesinin sahipsiz olmadığını gösterelim
zizic te taraftar görsün gs taraftarının büyüklüğünün daha formayı giymeden anlasın

zizic transferi gs basketbol şubesinde aydınlık günlerin habercisi olsun

Burak ve Can'ın yorumları çok doğru!

Şubeye sahip çıktığımızı gösterelim, cuma günü müsait olan herkes gelsin lütfen.

ben de %90 diyim cunku cuma gunu sol dirseğim icin nişantasına kliniğe gidecem yalnız gelirsem seni nasl bulcam . neyse hallolur o iş

Emin Doğanca' Alıntı:
ben de %90 diyim cunku cuma gunu sol dirseğim icin nişantasına kliniğe gidecem yalnız gelirsem seni nasl bulcam . neyse hallolur o iş

Orada iki tane karizma olacaktır.Biri Ahmet Dedehayır ;) Diğeri Eyüp Yıldız.Ahmet Bey'i tanıyorsun Eyüp Abiyi bulmakta zorluk çekmezsin.

Emin Doğanca' Alıntı:
Ben seni bulurum 8)

Tugay Aktepe' Alıntı:
Ben gelirim de sen beni görünce dalarsın falan abi.. :)

Neyse çok fena sürprizle geleceğim inşallah. :p
Dalmam söz, sen gel yeterki, hem yazı ile pratik arasındaki açıyı kapatmış olursun.

Birde forumda sınırsız arıza çıkarma hakkı veririm sana, ama 2 dakikalığına sonra yine ceza :)