Ziziç'in imza törenine gidiyoruz!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ben bugün zannediyordum ama Cumaymış :).O zaman gelebilirim :).Arkadaşları felan toplar topluca gelirim.Ama sizin hiçbirinizin yüzünü tanımıyorum :( :) .GS Store'un orda karizmatik biri gördüğüm anda eminim o Eyip Abi'dir :p :) :)

ya erkek forumu ama gidenlerden ricam konuşma fırsatınız olursa sophia youngındurumun sorar mısınız

arkadaslar ben antalya dayim:(istanbulda olsaydim gelrdim adam şaşrsin gs taraftarnin büyüklügünü görsün kewellin şaşkin bakşilari hala aklimda ziziç te şaşrsin hatda gtimemek icin takmizdan üste para wersin:)şaka bir yanada bence iyi bir transfer emegi gecenlere tşkler

Geçen hafta bombayı patlatıyoruz dediğimde kendimde çok inanamıyordum Zizicin bize geleceğine.
Yarın hayalin gerçeğe dönüştüğünü görmek için mecidiyeköye gelmeye çalışıcam.

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Ben bugün zannediyordum ama Cumaymış :).O zaman gelebilirim :).Arkadaşları felan toplar topluca gelirim.Ama sizin hiçbirinizin yüzünü tanımıyorum :( :) .GS Store'un orda karizmatik biri gördüğüm anda eminim o Eyip Abi'dir :p :) :)

yiğiter uluğa benzer birini görürsen o eyüp abidir. :)

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":2zggz64x]Ben bugün zannediyordum ama Cumaymış :).O zaman gelebilirim :).Arkadaşları felan toplar topluca gelirim.Ama sizin hiçbirinizin yüzünü tanımıyorum :( :) .GS Store'un orda karizmatik biri gördüğüm anda eminim o Eyip Abi'dir :p :) :)

yiğiter uluğa benzer birini görürsen o eyüp abidir. :)[/quote:2zggz64x]
:) :) :)

yunus bence sende benim taktiği uygula iki saat dolaşıp gelcem de sonra gel mecidiyeköy e karşıla Zizic i sonra geri dönersin tabii sana uyarsa

Okan BAKIR' Alıntı:
yunus bence sende benim taktiği uygula iki saat dolaşıp gelcem de sonra gel mecidiyeköy e karşıla Zizic i sonra geri dönersin tabii sana uyarsa
:) :) :) Yemezler, daha demin annemle konuştum.Aldığım tepkiden sonra 3 gün konuşmuyorum onlarla :) :) :)

berkancatal' Alıntı:
ya erkek forumu ama gidenlerden ricam konuşma fırsatınız olursa sophia youngındurumun sorar mısınız

erkek forumu evet ama hemen cevap verim aradan çıksın mihriban oğuz gstv'de söledi gs.org'da video bölümündede var sophia yılbaşından sonra katılacakmış takıma VC kalmış sophia gelene kadar 3yabancıyla devam edecekmişiz gelişmeler böle işte ..

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Zİ Zİ Zİ ZİZİC Zİ Zİ Zİ ZİZİC:)

güzel bir beste bulmak lazım

bulmaya gerek yok Eyüb abi bulmuştu zaten önceki sayfalarda var aramaya gerek yok en güzelini söyledi eyüb abi

OoOoOo SaSaaa ILıcCcCcc OLeYyYyY -- bunu OoOoOO AnDrıjaaa ZiZiccCc OLeyYyYy yaptıkmı tamamdır bence :p

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":wb2wtmlk]Zİ Zİ Zİ ZİZİC Zİ Zİ Zİ ZİZİC:)

güzel bir beste bulmak lazım

bulmaya gerek yok Eyüb abi bulmuştu zaten önceki sayfalarda var aramaya gerek yok en güzelini söyledi eyüb abi

OoOoOo SaSaaa ILıcCcCcc OLeYyYyY -- bunu OoOoOO AnDrıjaaa ZiZiccCc OLeyYyYy yaptıkmı tamamdır bence :p[/quote:wb2wtmlk]

Güzelmiş:)