Ziziç'in imza törenine gidiyoruz!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
gelen ağabeylerim ve kardeşlerime teşekkürler ;) güzel vakit geçirdik : ) az kişiydik ama inanıyorum ki bir dahaki imza törenine daha kalabalık oluruz ;)

bende gelecem suan sacımda sorun var bi türlü dikilmio önceden diken gibiydi . neyse hallederiz . 4 numara ve forum arkadaslarımızın yanına yakısıklı gelmek gerekio :) :)

Eyüp abi hakikaten sende tam forvet size var seni alıp kaynağı 2 numaraya aktarabiliriz :)
Çok keyifliydi ya bence de kalabalık olmak lazım basının ilgisinden ilk günden sıkıldım :) biri gidiyor biri geliyor hadi bir tezahürat alalım bune yaa...

Bir daha ki törenede inşallah..!

Onur Yavuz' Alıntı:
Ben de oradaydım ama kimse forumdan mısın filan demedi. Ben de kendimi tanıtmaya utandım. Neyse gidenlerin ayağına sağlık.

Bu arada forumdan kimseyle tanışamasam da Almanya´dan gelen kuzenim yalnız bırakmadı beni arkadaşıyla. Ben store´un içinde biraz gezeyim derken onları yalnız bıraktım biraz. Onlar da taraftar ilgisini görünce şans eseri Kewel geldi sanmışlar. Sonrasında kafeye geçip sohbet ederken kuzenim bahsetti olaydan. Soruyu soran da kuzenimin arkadaşıymış. Bizden biri olsa Zizic´in kariyerinden bahsedip renktaşlarını bilgilendirir diye düşünmüştüm.

Hoşgeldin Andrija ?i?i?.
ONUR ABİ (YAVUZ) burada geldim demişsin abi senin üyeliğine başka biri giriyor olmasın abi??

Okan BAKIR' Alıntı:
ONUR ABİ (YAVUZ) burada geldim demişsin abi senin üyeliğine başka biri giriyor olmasın abi??
Okan imkanı olup da rahatına düşkün olan üyelerde "Ankara´dan bile gelen var, benim de gitmem gerek" düşüncesi oluşsun diye yazdım o iletiyi.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":vqdxj1m7] ONUR ABİ (YAVUZ) burada geldim demişsin abi senin üyeliğine başka biri giriyor olmasın abi??
Okan imkanı olup da rahatına düşkün olan üyelerde "Ankara´dan bile gelen var, benim de gitmem gerek" düşüncesi oluşsun diye yazdım o iletiyi.[/quote:vqdxj1m7]

anladım

gelicem dedim gelemedim herkesden özür diliyorum artık sf ye gelmeye çelışacağım yanlız şunu anladım şubenin eyüp abiye en azından sezon sonları bi teşekkür etmesi lazım onun kadar şubeyle ilgilenen 3 adam yoktur :)
neyse zizic yetmez bu taraftara devammmmmmmmm!!

Eser Atalay' Alıntı:
gelicem dedim gelemedim herkesden özür diliyorum artık sf ye gelmeye çelışacağım yanlız şunu anladım şubenin eyüp abiye en azından sezon sonları bi teşekkür etmesi lazım onun kadar şubeyle ilgilenen 3 adam yoktur :)
strickland geliyo yaa :) :) :)

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
18072008317rr8.jpg

Hangisi Zizic :roll: :roll: :p

Eyüp Abi bişey sorucam. Sen Asvel maçında B.köy'den kalkan otobüse binmiş miydin ?
"En büyük ..... Eyüp Biçici" sana mı ithaf edilmişti abi ? :muhaha

Berkay Bindal' Alıntı:
Eyüp Abi bişey sorucam. Sen Asvel maçında B.köy'den kalkan otobüse binmiş miydin ?

13697926947b761275b021.jpg

Hayır kardeşim Eyyüp Biçiçi Eski Açık tribünündeki BOYS OF HELL grubunun lideridir.

Kendisi TOPHANE'de oturuyor.

Hakan Can' Alıntı:
[quote="Berkay Bindal":2593kgai]Eyüp Abi bişey sorucam. Sen Asvel maçında B.köy'den kalkan otobüse binmiş miydin ?

13697926947b761275b021.jpg

Hayır kardeşim Eyyüp Biçiçi Eski Açık tribünündeki BOYS OF HELL grubunun lideridir.

Kendisi TOPHANE'de oturuyor.[/quote:2593kgai]
Bilgilendirdiğin için saol. Sağlam bir soyadı varmış. ;)

Eser Atalay' Alıntı:
Eser güzel sözlerin için teşekkür ederim.

Tugay ve Eser bir dahaki törene gelmek zorundalar artık, hemde kalabalık.

Ziziç ile beni karşılaştıranlara şunu söyleyeyim, banada o parayı verseler bende öyle kas yaparım :) :)

Serdar Aslan' Alıntı:
Eyüp abi hakikaten sende tam forvet size var seni alıp kaynağı 2 numaraya aktarabiliriz :)
Çok keyifliydi ya bence de kalabalık olmak lazım basının ilgisinden ilk günden sıkıldım :) biri gidiyor biri geliyor hadi bir tezahürat alalım bune yaa...

Bir daha ki törenede inşallah..!
Çok medyatiktik çünkü :) :)

Zizic'de harbiden çok iri yapılıymış oyuncu hakkında bilgim yoktu öyle.Resmini hiç görmemiştim ama bana Zizic Jeff Graves'i hatırlattı.Benzemiyorlar ama oyun yapıları aynı gibi geliyor neyse bekleyeceğiz göreceğiz.Eli ayağı düzgün bir oyuncuya benziyor Zizic! :)