Ziziç'in imza törenine gidiyoruz!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Birdahaki sefere söle 50 kişi olsak süper olur a yıkarız orayı:)
Bizler varoldukça, bu site varoldukça kimse merak etmesin 50 de oluruz 100 de oluruz 1000 de oluruz!

ya eyüp abi abdi ipekçi diyosun da abi ben küçükyalıdan gelene kadar ölüyodum ayhan şahenke kimbilir abdi ipekçiye nekadar zamanda giderim ama olsun heryerdeyiz feda olsun cimbomuma yoolarda heder olan zamanım olimpiyata gitmiş insanlarız :)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
ya eyüp abi abdi ipekçi diyosun da abi ben küçükyalıdan gelene kadar ölüyodum ayhan şahenke kimbilir abdi ipekçiye nekadar zamanda giderim ama olsun heryerdeyiz feda olsun cimbomuma yoolarda heder olan zamanım olimpiyata gitmiş insanlarız :)
Ben artık hiç bir şey demiyorum Şamilcim, yönetenler karar verecek.

abi geyik benimkisi senin gibi bu armaya sevdalı insanlar oldukça nerde olsa yalnız kalmaz aslanlarımız bu arada çok memnun oldum abi seninle tanışmakdan dolayı gerçi ben zaten tanıyodum seni şahenkten ama

Zizic'i karşılamaya giden arkadaşlarımızın ayaklarına sağlık teşekkürler!

Gerçekten haberlerde gaztelerde bu karşılamayı söylemeleri bile gurur verici bu geleneği geliştirmeliyiz her yönden! Taraftarı sayısı 20 değil 200 olmalı.Olsun yine de mutluluk bu organizasyon da emeği geçen abilerime de çok teşekkür ederim.Bu tür girişimler Galatasaray basketbol şubesini yüceltiyor daha iyi noktaya getiriyor bunu hepimiz biliyoruz.Lütfen bu yolda daha çok emek gösterelim.

Diğer bir konuya gelince Onur abi gecenin bir yarısı taa Ankara'dan çıkıp İstanbul'a gitmen sırf Sarı-Kırmızı uğruna o bile gerçekten çok örnek bir davranış gerçekten abi yüreğine sağlık sana ayrıyeten teşekkür ederim.Bu davranışı (bence) örnek alalım!

ZİZİC' in imza töreninden. kaynak hürriyet int. sitesi
6005011.jpg

Uğur AVCI' Alıntı:
[quote="Okan Alaşalvaroğlu":3qoz8b4d]STOREYE GİTTİĞİmizde 2gsli genç çoçuk vardı:)zizici görünce kewell mı dedi bu koptum orda

krizdeyim şuan:) tarftar profiline bak:)[/quote:3qoz8b4d]

hadi diyelim basketbolu takip etmiyosun eeee futboluda mı etmiyorsun :) :)

Ben de oradaydım ama kimse forumdan mısın filan demedi. Ben de kendimi tanıtmaya utandım. Neyse gidenlerin ayağına sağlık.

Bu arada forumdan kimseyle tanışamasam da Almanya´dan gelen kuzenim yalnız bırakmadı beni arkadaşıyla. Ben store´un içinde biraz gezeyim derken onları yalnız bıraktım biraz. Onlar da taraftar ilgisini görünce şans eseri Kewel geldi sanmışlar. Sonrasında kafeye geçip sohbet ederken kuzenim bahsetti olaydan. Soruyu soran da kuzenimin arkadaşıymış. Bizden biri olsa Zizic´in kariyerinden bahsedip renktaşlarını bilgilendirir diye düşünmüştüm.

Hoşgeldin Andrija ?i?i?.

Onur Yavuz' Alıntı:
Ben de oradaydım ama kimse forumdan mısın filan demedi. Ben de kendimi tanıtmaya utandım. Neyse gidenlerin ayağına sağlık.

Bu arada forumdan kimseyle tanışamasam da Almanya´dan gelen kuzenim yalnız bırakmadı beni arkadaşıyla. Ben store´un içinde biraz gezeyim derken onları yalnız bıraktım biraz. Onlar da taraftar ilgisini görünce şans eseri Kewel geldi sanmışlar. Sonrasında kafeye geçip sohbet ederken kuzenim bahsetti olaydan. Soruyu soran da kuzenimin arkadaşıymış. Bizden biri olsa Zizic´in kariyerinden bahsedip renktaşlarını bilgilendirir diye düşünmüştüm.

Hoşgeldin Andrija ?i?i?.

Onurabi harry kewelmı diyen olunca ben sölecektimde biraz utangacım sölemedim ondan sorada hemen gittiler.

Davetiniz için Teşekkürler Semih Bey. Şu anda Taksim´deyim ve saat 18´de dönüyorum. En az Zizic kadar önemli bir isim olacağını öğrendiğim 4 numaranın imza töreninde tanışırız artık : )