Üst

KBSL 6. Hafta | Kayseri - Galatasaray Çağdaş Faktoring

GSbasket.Org

Admin
Katılım
17 Şub 2005
Mesajlar
2,296
Yaş
28
@GSbasket.Org
Kayseri - Galatasaray Çağdaş Faktoring
KBSL · 6. Hafta

Tarih: 1.11.2026 Pazar 16:00
Salon: Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu, KAYSERİ
Yayın: Youtube / TBF TV

Galatasaray Çağdaş Faktoring - Kayseri son maçlar
TarihSkor
30.12.2025 Salı 17:30Kayseri 70-95 Galatasaray Çağdaş Faktoring
18.10.2025 Cumartesi 17:00Galatasaray Çağdaş Faktoring 75-52 Kayseri
12.1.2025 Pazar 14:00Kayseri 91-92 Galatasaray Çağdaş Faktoring
20.10.2024 Pazar 13:00Galatasaray Çağdaş Faktoring 81-58 Kayseri
25.2.2024 Pazar 16:00Kayseri 105-97 Galatasaray Çağdaş Faktoring

Kayseri kadrosu
#OyuncuBoyÜlkeMaçDkSayıRibAstVP
32Beatrice MompremierMACARİSTAN225.63.011.51.06.0
33Bengisu AlperTürkiye13.10.01.00.0-1.0
4Destiny LittletonABD233.18.03.53.08.0
12Elif EmirtekinTürkiye12.72.00.00.01.0
38Feray DalkılıçTürkiye24.90.00.00.00.0
1Gamze TakmazTürkiye221.32.51.51.54.0
23Harsimran KaurHİNDİSTAN223.67.04.50.56.5
11Melis İplikciTürkiye
7Merve UygülTürkiye214.83.54.02.08.0
24Morgan JonesABD236.423.06.02.519.5
5Pelin GülçelikTürkiye230.712.02.02.510.5
6Rana UçarTürkiye111.00.00.00.0-3.0
15İnci Güçlü2.05 mTürkiye12.70.01.00.0-1.0

Kayseri önceki maçları
TarihSkor
4.10.2026 Pazar 16:00Kayseri 64-58 Turgutlu
27.9.2026 Pazar 17:00Beşiktaş BOA 65-56 Kayseri
 
Geri