Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Bir süredir duyurmak istediğimiz önemli bir konu vardı.

5. hafta maçlarının ardından yani Cuma gününden itibaren 10 Kasım tarihindeki ilk maç saatine kadar ligdeki kaliteyi korumak amacıyla bazı tedbirler alacağız.

- Ligimizdeki bir kullanıcıya ait maksimum takım sayısı 3'e düşürülecektir.

- İsteyen kullanıcılar 3 takım hakkından 1 tanesini lig dışındaki 1 takımını lige sokarak kullanabilecektir.

- 1 takım eklemek için parola isteyen kullanıcıya özel mesaj yoluyla verilecektir.

- Ligde takımı bulunmayan kullanıcılar lige yine katılamayacaktır.

İverson Vesely arasında kaldım ama Maccabi nin bencil kısaları adama top indirmezler diye Vesely den yana karar kıldım. Tyus tan bu maçlık çıktım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tolga hocanın da gazıyla rudd'u kadroda tutuyorum. zaten bu riski biraz düşünüyodum ama gaz verecek biri lazımdı o da geldi :) pappas-clyburn-moerman out, datome-causeur-randolph in yapacağım

Alıntı yaptığımda problem yaşıyorum. Bu yüzden genele yazayım.

Özel mesaj yoluyla hangi takımlarının çıkacağını belirtmeyenlerin en düşük puanlı takımları çıkarılacaktır.

Foruma üye olanların avantajı olmalı bazı konularda.

Kerem Bey, ne zamana kadar bunu bildirmek zorundayiz ?

Edit budut : Geriye dogru mesalariniza baktim 10 ekim itibariyle demissiniz, buyuk ihtimal 10 kasim demek istemissinizdir degil mi ?

hem daye hem hanga var kadrolarımda. çıkıp çıkmamak konusunda gidip geliyorum. özellikle hanga için. kadronun sabit oyuncusu olarak düşünüyordum. hanga ve daye'yi çıkınca da sadece 1 oyuncu değişikliği hakkım kalacak. navarro ve clarke'dan sonra yine düşünmediğim oyuncu değişiklikleri olmak zorunda gibi.

kadrolarımı özensiz şekilde yapmıştım ama son 1 saatte forumu okuyup tekrar biz gözden geçiriyorum. son 15 dakikakam kazaya uğramam umarım. Zalgiristen Brock Motum a ne dersiniz?
hiç tanımıyorum ama Daçka ya karşı pivotlar maden bulup işliyorlar.

son saniye hareketleri oldu, son 18 saniye Hanga yı satıp Micov u aldım. Heyecanlı oldu :)

Bu kadrom;

Jovic
Lull

Higgins
Micov
Miller
Hanga

Claver
Brown
Tyus
Randolph

iken tüm Lull'arı satıp Rice ları aldım. Daha fazla kredi kaldı elimde. Bu kadroyu da Hanga yı çıkıp Singleton u tuttum. Micov Hanga yerine kadroya girdi.

Yine son saniyeye kaldık. Yine hüsran yaşadık.

Bir baktık ki yanlış hesap yapmışız. Elimde 23 kredi kaldı. Ben de Milaknis'i aldım.

Dixon
Rice
Langford
Guduric
Milaknis
Anderson
Udoh
Melli
Randolph
Claver

En iyi takımım bu.

Gudiric Ve Milaknis ümitsiz vaka ama ya tutarsa. Diğer oyuncular iddalı. Melli ye benimde elim gitti ama Udoh u çıkarmam gerekiyordu girmedim. Çok içime sinmedi ama vakit yoktu.