Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Hanga hakkında bir spekülasyon dönüyor. oynayıp oynamayacağı şüpheli. ancak kadro yapım itibariyle her şeyi ters düz eder onu çıkarsam benim açımdan.
yani çıksam bir dert çıkmasam bir dert. bu yüzden, çıkmıyorum ve risk alıyorum.
eğer hanga oynarsa kasımın ilk haftasını hanga günü ilan edeceğim.

Hanga hakkında bir spekülasyon dönüyor. oynayıp oynamayacağı şüpheli. ancak kadro yapım itibariyle her şeyi ters düz eder onu çıkarsam benim açımdan.

Aynı fikirdeyim. Bende risk alıcam.

Bu arada Veli bey güzel görüşleriniz için teşekkür ederim :)

Euroleague takımından transferler için geçerli o kural. Dışarıdan yapılan transferlerde sorun yok. Zaten 40.0 YTL üzerinden sisteme girdi. :)

jovic
dixon

langford
J.anderson (goudelock in)
hanga (rudy in)
simon

daye (vesely in)
claver
mclean
parakh.

173 kredimle yapmayı düşündüğüm değişiklikler bunlar. Parakhouski'den bu haftalık beklentim yok. Ama ilerde yine değerini bulacak bana göre.

Aklınıza daha farklı bir kombinasyon geliyorsa, fikirlerinize açığım.

Bu hafta Larkin i çıkarıp forma girmeye başlayan Dixon i aldım..D. Miller dan ağzım yandı ve postalayıp yerine Hanga veya D.Smith düşünürken Honeycutt a güvenmeye karar verdim..Huertel ile iyi bir ikili oluşturuyorlar..Efes in Pao yu iç sahada mağlup edeceğini düşünüyorum..Tabi ki Rudd bir daha asla kadroma giremeyecek yerine son haftalarda yükselişte olan Vessely i aldım..Haftaya performanslarına göre Moermann, Doncic (Kesin), guduric i göndereceğim..Kadroyu nasıl toparlayacağım bilmiyorum..

larkin
sloukas

pappas
clyburn
langford
hanga

printezis
rudd
claver
moerman

evet haftalık önerilerimi alayım :) gelenekselleştirdim artık bunu. bana kalırsa pappas-clyburn-rudd çıkar bu kadrodan. clyburn ve rudd'un artık zaten ismini görmek sinirlerimi bozuyo ama kredi açısından hepsi düşük kredili oyuncular. printezis, langford çıkma gibi riskler de alasım yok açıkçası bilemiyorum. kadroyu artık yavaş yavaş alt limiti 130 140 olan bi kadroya büründürmek lazım. geçen hafta langford sağolsun 142 geldi ama çok daha iyi olabilirdi printezis gibi oyuncular ortalamasını verse. neyse çıkmak için de almak için de önerilere açığım. haftasonu liglere bakamadım pek bu ara yoğunum vakit bulamadım. tolga hocam senden gelecek önerileri özellikle bekliyorum :) +7 kredim de kenarda var bu arada

pappas-clyburn-rudd out
causeur-datome-vesely in

muhtemelen bu şekilde yapıcam ama fenerden 3 oyuncu oluyor. keza aklım anthony randolph, weems, rice gibi oyuncularda ama kredim yetmiyor bir türlü. langford-printezis gibi oyuncuları satmakta alınacak risk değil kredi için. larkin'i de çıkmak istiyorum aslında yerine rice'i alıp ama pappas-clyburn-rudd üçlüsünden de kadroda tutulacak elle tutulur bir kişi yok :)

Rice hafta sonu da düşük verimlilik puanı ile oynadı. Nedense bu hafta Maccabi deplasmanında kredisi düşecek izlenimi veriyor. Haftaya almak mantıklı olabilir. Bir de geçen sene de bu senede iç sahada daha iyi PIR getiriyor.

jovic
dixon

langford
J.anderson (goudelock in)
hanga (rudy in)
simon

daye (vesely in)
claver
mclean
parakh.

173 kredimle yapmayı düşündüğüm değişiklikler bunlar. Parakhouski'den bu haftalık beklentim yok. Ama ilerde yine değerini bulacak bana göre.

Aklınıza daha farklı bir kombinasyon geliyorsa, fikirlerinize açığım.

173 kredi iyiymiş aslında. De Colo yada Spanoulis i alamıyormusun ? Gaudelock bana hiç güven vermiyor, üstelik Seeley ve Weems de var orada. Rudy yerine de Nunnally veya Causer da olabilir gerekirse kredi açmakiçin, hatta DeShaun Thomas bile.

pappas-clyburn-rudd out
causeur-datome-vesely in

muhtemelen bu şekilde yapıcam ama fenerden 3 oyuncu oluyor. keza aklım anthony randolph, weems, rice gibi oyuncularda ama kredim yetmiyor bir türlü. langford-printezis gibi oyuncuları satmakta alınacak risk değil kredi için. larkin'i de çıkmak istiyorum aslında yerine rice'i alıp ama pappas-clyburn-rudd üçlüsünden de kadroda tutulacak elle tutulur bir kişi yok :)

Datomeyi haftaya daha da ucuza alma şansın olacak. Bence, Randolph, Causeur, Nunnally yapabilirsin. Gene Fenerbahçeden 3 oyuncu oluyor ama Randolph u katmış olursun takıma. Vesely çok yükselmez.

Bu hafta Larkin i çıkarıp forma girmeye başlayan Dixon i aldım..D. Miller dan ağzım yandı ve postalayıp yerine Hanga veya D.Smith düşünürken Honeycutt a güvenmeye karar verdim..Huertel ile iyi bir ikili oluşturuyorlar..Efes in Pao yu iç sahada mağlup edeceğini düşünüyorum..Tabi ki Rudd bir daha asla kadroma giremeyecek yerine son haftalarda yükselişte olan Vessely i aldım..Haftaya performanslarına göre Moermann, Doncic (Kesin), guduric i göndereceğim..Kadroyu nasıl toparlayacağım bilmiyorum..

Larkin aslında bir istikrarı tutturdu. Miller ve Rudd demişsin, üçüncü kim ?

Bende aynı şeyi düşünüyorum. Ama bir kısmını sattım, beklediğimden de kolay oldu yeniden düzenlemek takımları..

Bir süredir duyurmak istediğimiz önemli bir konu vardı.

5. hafta maçlarının ardından yani Cuma gününden itibaren 10 Kasım tarihindeki ilk maç saatine kadar ligdeki kaliteyi korumak amacıyla bazı tedbirler alacağız.

- Ligimizdeki bir kullanıcıya ait maksimum takım sayısı 3'e düşürülecektir.

- İsteyen kullanıcılar 3 takım hakkından 1 tanesini lig dışındaki 1 takımını lige sokarak kullanabilecektir.

- 1 takım eklemek için parola isteyen kullanıcıya özelden verilecektir.

- Ligde takımı bulunmayan kullanıcılar lige yine katılamayacaktır.

En düşük puanlı takımlar çıkacak değil mi ?
Nasıl ayarlayacağız, ben mesela 3 takımım çıksın, bir tane de dışarıdn ekleyeyim isterim.

Alıntı yaptığımda problem yaşıyorum. Bu yüzden genele yazayım.

Özel mesaj yoluyla hangi takımlarının çıkacağını belirtmeyenlerin en düşük puanlı takımları çıkarılacaktır.

Foruma üye olanların avantajı olmalı bazı konularda.

bende 112 kredi oluyor pappas+clyburn+rudd çıkınca. sizin önerdiğiniz üçlü 115 yapıyor ucu ucuna kaçıyor :(

:(
97,22 krediye 3 oyuncu almak zorunda kaldım br takımda, çok iyi anlıyorum seni, ki Rudd u satamadım bile..

Granger-Milaknis-Hanga yerine Sloukas-Nunnally-Causeur aldım.

Bogdanovic de olmayınca fiyatınında çok ucuz olmasıyla Causeur den sonraki ikinci tercih Nunnaly oluyor.

:(
97,22 krediye 3 oyuncu almak zorunda kaldım br takımda, çok iyi anlıyorum seni, ki Rudd u satamadım bile..

Granger-Milaknis-Hanga yerine Sloukas-Nunnally-Causeur aldım.

Bogdanovic de olmayınca fiyatınında çok ucuz olmasıyla Causeur den sonraki ikinci tercih Nunnaly oluyor.

maalesef. işte seçim için kredi artırsam desem satcak oyuncu yine var takımda ama pappas clyburn rudd'da daha fazla risk alınacak adamlar değil artık mecbur çıkıcam. bu şartlarda da sanırım causeur-datome-vesely oluyo en iyi üçlü. randolph artacak kesin onu kaçırıcam ona zülüyorum en çok. almak zorlaşacak bu haftadan sonra randolph'u benim için ama şu anda da onu alırsam çok zorluyo eni

173 kredi iyiymiş aslında. De Colo yada Spanoulis i alamıyormusun ? Gaudelock bana hiç güven vermiyor, üstelik Seeley ve Weems de var orada. Rudy yerine de Nunnally veya Causer da olabilir gerekirse kredi açmakiçin, hatta DeShaun Thomas bile.

İkisinin de kredi düşeceğini öngördüm. Haftaya alırım diye planladım. Goudelock bu haftadan iyi yaparsa onu satıp de colo alırım diye düşündüm. Aslında spanoulis i de alma imkanım var bu hafta için. Belki de daha doğru tercih o olur. Rudy bize karşı skor üretecektir diye düşünüyorum. Nunnally e de ısınamadım bir türlü. Causeur değerlendirebileceğim bir opsiyon , ritmini buluyor sanki. Micov da sahada kaldığı uzun süreden bir verim çıkartabilir gibi geliyor, düşük kredili isimlerden.

Goudelock- Spa işine girersem rudy den de çıkmam gerekecek. Ama son anda değiştirmezsem böyle duracak kadrom. Bakalım riskli bir hafta bekliyor beni...