Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Bu aralar yoğunluğumdan dolayı pek bakamamıştım fikstüre. 8 buçukta eve girdim arkadaşım ülker arenada check in yapmış. Ne alaka Salı Salı ne maçı bu dedim bi baktım Maccabi diyor :D Fantasy sayfasına girdim değişiklik için 3 dk diyor. Çıkacağım adamlara karar vermiştim ama kimi alacağım konusunda hiç düşünmemiştim. Gözüme ilk ilişenleri aldım yetişsin diye. Her hafta kafa patlatıp rezalet sonuçlar alıyorum belki böyle daha hayırlı olur :D spanoulis / milutinov / rudd OUT micov / hunter / khryapa IN şeklinde yaptım. Aldığım hiç bir oyuncu içime sinmedi açıkçası çok alakasız adamlar aslında ama dediğim gibi 3 dklık bi zamanım vardı ve 130 kredim vardı yani düşük kredililerden seçmek zorundaydım pek düşünecek şansım olmadı gözüme ilk ilişenleri aldım rakibe ve krediye göre umarım şans bi kez olsun benden yana olur :)

Bu aralar yoğunluğumdan dolayı pek bakamamıştım fikstüre. 8 buçukta eve girdim arkadaşım ülker arenada check in yapmış. Ne alaka Salı Salı ne maçı bu dedim bi baktım Maccabi diyor :D Fantasy sayfasına girdim değişiklik için 3 dk diyor. Çıkacağım adamlara karar vermiştim ama kimi alacağım konusunda hiç düşünmemiştim. Gözüme ilk ilişenleri aldım yetişsin diye. Her hafta kafa patlatıp rezalet sonuçlar alıyorum belki böyle daha hayırlı olur :D spanoulis / milutinov / rudd OUT micov / hunter / khryapa IN şeklinde yaptım. Aldığım hiç bir oyuncu içime sinmedi açıkçası çok alakasız adamlar aslında ama dediğim gibi 3 dklık bi zamanım vardı ve 130 kredim vardı yani düşük kredililerden seçmek zorundaydım pek düşünecek şansım olmadı gözüme ilk ilişenleri aldım rakibe ve krediye göre umarım şans bi kez olsun benden yana olur :)
Ben tamamen unutmuşum. Hiç bir değişiklik yapmadan nasıl olacak acaba ?

Doncic Bogdanovic Printezis out Dixon Langford Hunter in yaptım.Doncic'i istemeyerek çıkarmıştım ama Dixon ilk çeyrek itibariyle iyi gidiyor.Langford'u almayacaktim, alarak risk aldım oynarsa 30+ yapar

Bu hafta çok kısır başladı. Heurtel -5, Singleton 2,2, Jankunas 4, Datome 8, Melli 7, Miller 1, Hanga 7,7. Bakalım bugün neler olacak?

Micov, Heurtel, Spanoulis, Singleton, Melli, Jankunas (bu ikisine kızmıyorum, bu sene çok ekmeğini yedim), Wanamaker (satamadım, bogdanın sakatlığı planlarımı bozdu)..
hepsini buldum.

Klopidogrel (Dünya 36, GSBasket 3.):

Wanamaker OUT, Teodosic IN

Teodosic
Bobby

De Colo
Langford
Singleton
Hanga

Ekpe
Jankunas
Dunston
Printezis

Dün benim adıma iyiydi, Bobby ısrarım sonuç verdi. Jankunas da güzel getirdi. Bugün ise aynı şekilde devam etmeyecek belli, Printezis bugün oynamayacakmış. Bu sene çok fazla şanssızlık yaşadım, bi' yenisi daha eklendi, şaşırtmadı :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son 3-4 haftadır inanılmaz bir düşüş yaşıyorum.Öyle bir düştüm ki toplayamıyorum artık oyunun bitmesine bu kadar az kalmışken böyle olması çok üzücü oldu.13 den 65 e kadar düştüm Türkiye de 2. iken 11 e kadar geriledim.Bu sene sınavlar yüzünden çok da vakit ayıramadım oyuna seneye bomba bir şekilde burda olucam.Bu arada Uğur Abi ye de başarılar diliyorum.12.sırada şu an inşallah sezonu ilk 10 içinde tamamlar.

Salı,Çarşamba çok kötü geçmişti ama, Perşembe,Cuma harika geçti. En iyi takımım 207,7 puanla haftanın 27.si oldu. Başka bir takımımda 217,7 puanla haftanın 6. sı oldu. bu haftayı güzel bir anı olarak hatırlıycam. Genel sıralamada çok gerilerde kaldım. Bu sene artık toparlayamam seneye inşallah daha iyi yerlerde yer almak istiyorum bende.

Son düzenleme:
Printezis oynamamasına rağmen iyi sayılabilecek bi' hafta oldu. GSBasket Lig'i ve Türkiye sıralamasında 2.liğe çıktım. TR sıralaması ve GSBasket sıralaması uyuşuyor zaten. TR sıralamasında ilk 15'te yer alan tüm kullanıcılar gsbasket forumundan. Daha playofflar var, değişen şeyler olacak muhakkak. Haftalardır 1.lik kürsüsünde oturan Uğur'a tebrikler. Sezon başlarında yakaladığı avantajı haftalardır koruyor.

Son 3-4 haftadır inanılmaz bir düşüş yaşıyorum.Öyle bir düştüm ki toplayamıyorum artık oyunun bitmesine bu kadar az kalmışken böyle olması çok üzücü oldu.13 den 65 e kadar düştüm Türkiye de 2. iken 11 e kadar geriledim.Bu sene sınavlar yüzünden çok da vakit ayıramadım oyuna seneye bomba bir şekilde burda olucam.Bu arada Uğur Abi ye de başarılar diliyorum.12.sırada şu an inşallah sezonu ilk 10 içinde tamamlar.

Sezonun en kritik yerinde sütoğlana bağlayan Huertel'de fazla ısrar ettin bence Mehmet. İşler ciddileşince Huertel satma eğilimi içersinde olur. 3 hafta önce kötü performansını görüp, yüzündeki solgunluğu farkedince çıktım direkt. Sanıyorum ben de oradan fark yaptım, diğer oyunculardan öyle aman aman puanlar kazanmadım doğru düzgün.