Euroleague Fantasy Challenge (2016-17)

Vezenkov çok isabetli tercih duruyor ama malum çok sürpriz olabiliyor. Landesberg de iyi gibi duruyor, Larkin artık atar ölü toprağını diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ilk olarak diğer 2 pozisyona baktım. fazla kredim olmadığı için en azından bi kelepir oyuncuya ihtiyacım var. bunun için de landesberg'den iyi bi alternatif gelmedi aklıma. uzunlar için printezis'i istiyorum aslında ama onu alırsam guard için çok az kredim kalacak. o yüzden biraz daha düşük alternatiflere yönelmek istedim. vezenkov da yükselen formuyla içime sindi. 66 kredim kaldı guard için. bu durumda larkin-doncic ve heurtel arasında kaldım. buraya alacağım oyuncuyu en azından 1 hafta daha kadroda tutmam lazım diye düşünüyorum. çünkü çıkması gereken başka oyuncular olacak öncelikli olarak gelecek hafta. bu yüzden haftaya panat deplasmanına gidecek doncic'i eledim. heurtel ve larkin arasında kaldım yani. heurtel'in içerde 2 maç oynayacak olması(üstelik zor maçlar da değil) çok alınabilir kılıyor onu fakat larkin açısından da bakınca fener ve cska maçları var. baskonia'da bu hafta bargnani yok. shengelia ve budinger ise şüpheli. aynı pozisyonda olmasa da skor anlamında yükünü artırabilir bu larkin'in. üstelik fenere karşı genelde skorer guardlar iyi index getiriyor. cska'ya karşı da aynı şekilde bu tip oyuncular çok iyi PIR getiriyor genelde. tam emin değilim açıkçası heurtel'in iki maç üst üste içerde oynaması daha cazip de geliyo düşününce ama efes'te biraz daha dağılıyor skor baskonia'ya göre. larkin bi tık daha sindi içime

Larkin çok istikrarsız bir oyuncu ben olsam Heurtel alırdım ama dediğin gibi geçen haftalarda M.James 33 almıştı Fenerbahçe ye karşı karar senin

James, Udoh, Voigtmann out Teodosic, Vezenkov, Printezis in..

Wanamaker
Teo

De Colo
Langford
Datome
Hanga

Printezis
Ayon
Vezenkov
Brown

kadromun son hali..

udoh sakatlanınca ondan gelen kredilerle de epey benzer takımlar olacak gibi bu hafta. 6-7 oyuncu aynı olur çoğu takımda. langford'ı çıkarmıştım ama udoh sakatlanınca elde kaldı. çok iyi hislerim yok kendisiyle ilgili bu hafta.

udoh sakatlanınca ondan gelen kredilerle de epey benzer takımlar olacak gibi bu hafta. 6-7 oyuncu aynı olur çoğu takımda. langford'ı çıkarmıştım ama udoh sakatlanınca elde kaldı. çok iyi hislerim yok kendisiyle ilgili bu hafta.

Sportando da bugün oynayıp oynamayacağı şüpheli yazıyor.Son lig maçında oynamamış.Acaba çıkarsam mı falan dedim ama vazgeçtim sonra

Dünya 140. takımım (Gs Basket 13.)

Wanamaker, Parakhouski, Kuzmic OUT / Heurtel, D.Brown, Randolph IN

Larkin, Heurtel

De Colo, Langford, Bogdanovic, Singleton

Melli, D.Brown, Zizic, Randolph

Langford herkeste olduğundan sorun yok ta. Udoh'u olmayıp, Langford'u çıkarabilenler ve onun yerine 15-20 PIR getiren birini bulanlar voleyi vurdular bu hafta.

artık hedefsiz takımlardan oyuncu tutmamak lazım sanırım. langford'un oynamamasının sebebi de bu olabilir. son 2-3 hafta cska, real'in falan da sırası kesinleşirse onlar da rotasyona gidebilir hatta.

Ya ben napıyım Honeycutt ı iki haftadır alıyorum ilk kez bu sezon, adam her maç 20 lerde pir yaparken iki haftadır kurudu, kuruttu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kısır bir hafta oldu.166 puanla dünya genelinde 352.likten 308.liğe, GSBasket'te 26. sıradan 24. sıraya çıktım.
Teodosic Doncic De Colo Langford Singleton Jenkins Melli Brown Jankunas Randolph kadrom.
Doncic Langford Randolph out Wanamaker Bogdanovic Printezis in değişikliği var aklımda.Bu hafta Melli ve Printezis'den 30+ puan bekliyorum.Langford'u son iki hafta almayacağım.

Bu arada lig bittikten sonra final eight'e geçerken yine 3 değişiklik hakkımız mı olacak yoksa sahip olduğumuz kredi miktarıyla sil baştan kadro mu yapacağız ? Bilgisi olan var mı ?

Kısır bir hafta oldu.166 puanla dünya genelinde 352.likten 308.liğe, GSBasket'te 26. sıradan 24. sıraya çıktım.
Teodosic Doncic De Colo Langford Singleton Jenkins Melli Brown Jankunas Randolph kadrom.
Doncic Langford Randolph out Wanamaker Bogdanovic Printezis in değişikliği var aklımda.Bu hafta Melli ve Printezis'den 30+ puan bekliyorum.Langford'u son iki hafta almayacağım.

Bu arada lig bittikten sonra final eight'e geçerken yine 3 değişiklik hakkımız mı olacak yoksa sahip olduğumuz kredi miktarıyla sil baştan kadro mu yapacağız ? Bilgisi olan var mı ?

Sınırsız değişiklik hakkı olacak. Kadrolar kredi miktarına göre sil baştan yapılabilinecek.