2016/2017 Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Tahminim Efes bizi 2-0 ile geçer. Koçumuz sağolsun playofflara konsantre olacağına, Aziz Yıldırım denen mafya bozuntusuna destek derdinde. Yazıklar olsun gerçekten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Efes'in bizimle oynayacağı seri bana kalırsa Perasoviç'in Efes'te devap edip,edemeyeceğini belirleyecek,ilk maç 23 Mayıs'ta. Efes bu maça mental olarak hazır bir şekilde çıkacaktır. Daçka & Fener yarı finalinde ise, Fenerbahçe euroleague şampiyonu olarak seriye yeteri kadar (mental ve fiziksel olarak) hazırlanamayacağı için Daçka'yı favori görüyorum,ayrıca Daçka atletik bir takım olduğu için Fener'e çok ters geliyor.Sonuç olarak finalde Daçka ile, Efes & GS serisinin kazananını görebiliriz. Beşiktaş'ın yarı finalde saha avantajı olsa bile Efes & GS serisinden gelecek takımı geçebileceğine ihtimal vermiyorum.

Efes'in bizimle oynayacağı seri bana kalırsa Perasoviç'in Efes'te devap edip,edemeyeceğini belirleyecek,ilk maç 23 Mayıs'ta. Efes bu maça mental olarak hazır bir şekilde çıkacaktır. Daçka & Fener yarı finalinde ise, Fenerbahçe euroleague şampiyonu olarak seriye yeteri kadar (mental ve fiziksel olarak) hazırlanamayacağı için Daçka'yı favori görüyorum,ayrıca Daçka atletik bir takım olduğu için Fener'e çok ters geliyor.Sonuç olarak finalde Daçka ile, Efes & GS serisinin kazananını görebiliriz. Beşiktaş'ın yarı finalde saha avantajı olsa bile Efes & GS serisinden gelecek takımı geçebileceğine ihtimal vermiyorum.

Hocam ilk maç 23 mayısda mı kesin mi tarih ?

Evet, 2.maç 2 gün sonra

Playoff Çeyrek Final
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımUzatma
23.05.2017 18:301EA2500İSTANBULAkatlar Spor ve Kültür KompleksiNTV SPORBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN-GAZİANTEP BASKETBOL0
23.05.2017 20:301EA2501İSTANBULAbdi İpekçi Spor SalonubeINSports3ANADOLU EFES-GALATASARAY ODEABANK0
24.05.2017 18:301EA2499İSTANBULVolkswagen ArenaNTV SPORDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ-BANVİT0
24.05.2017 20:301EA2498İSTANBULÜlker Sports ArenabeINSports3FENERBAHÇE-TOFAŞ0
25.05.2017 18:301EA2504GAZİANTEPKarataş Şahinbey Spor SalonubeINSports3GAZİANTEP BASKETBOL-BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
25.05.2017 20:301EA2505İSTANBULAbdi İpekçi Spor SalonuNTV SPORGALATASARAY ODEABANK-ANADOLU EFES0
26.05.2017 18:301EA2503BALIKESİRBanvit Kara Ali Acar Spor SalonubeINSports3BANVİT-DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
26.05.2017 20:301EA2502BURSATofaş Spor SalonuNTV SPORTOFAŞ-FENERBAHÇE0

<tbody>
</tbody>

Evet, 2.maç 2 gün sonra

[FONT=&]Playoff Çeyrek Final[/FONT]
[FONT=&]
Tarih|SaatMaç NoGrupŞehirSalonA TakımSkorB TakımUzatma
23.05.2017 18:301EA2500İSTANBULAkatlar Spor ve Kültür KompleksiNTV SPORBEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN-GAZİANTEP BASKETBOL0
23.05.2017 20:301EA2501İSTANBULAbdi İpekçi Spor SalonubeINSports3ANADOLU EFES-GALATASARAY ODEABANK0
24.05.2017 18:301EA2499İSTANBULVolkswagen ArenaNTV SPORDARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ-BANVİT0
24.05.2017 20:301EA2498İSTANBULÜlker Sports ArenabeINSports3FENERBAHÇE-TOFAŞ0
25.05.2017 18:301EA2504GAZİANTEPKarataş Şahinbey Spor SalonubeINSports3GAZİANTEP BASKETBOL-BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN0
25.05.2017 20:301EA2505İSTANBULAbdi İpekçi Spor SalonuNTV SPORGALATASARAY ODEABANK-ANADOLU EFES0
26.05.2017 18:301EA2503BALIKESİRBanvit Kara Ali Acar Spor SalonubeINSports3BANVİT-DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ0
26.05.2017 20:301EA2502BURSATofaş Spor SalonuNTV SPORTOFAŞ-FENERBAHÇE0

<tbody>
</tbody>

[/FONT]

[FONT=&]
[/FONT]

Teşekkürler

Efes Euroleague'den elendikten sonra iyi bir görüntü çizmedi. Pleiss, Tyus, Sinan, Errick'in olmadığı maçta kazanma noktasına kadar gelmiştik hatta. Tabi bu ciddi bir ölçü değil, o dönemde konsantrasyonun düşmesi normaldi onlar adına. Ama kesinlikle şansımızın olduğunu da gösterdi. Kendini gerçekten veren bir koç ve inanan bir takımın Efes'i geçememesi için bir sebep yok. Evet bizim adımıza iyi bir sezon olmadı belki ama takımımızın belli bir kalitesi var. Temponun yükselmesine izin vermeyip sete sette doğru pozisyonları kovalarsak ve savunmada biraz daha gayretli olursak Efes'i geçip finale kadar uzanabiliriz.

Tur ortada bana göre. Efes'e 4-0 yapmış olsakta bu sene, 2 eurolig maçı bizim psikolojik olarak bittiğimiz döneme gelmişti. Kesin eleniriz, kesin yeneriz diye bir şey söz konusu olmaz. Ama turu geçersek BJK ı ezer geçeriz...

Ergin Hoca belki de istediği eşleşmeleri yakaladı.
Bu seneyi unutturmak adına eline iyi bir fırsat geçti.
Bakalım neler yapacak ?

Şu BJK Antep maçında ufukun yaptığı itirazların 1/3 ünü yapan Ergin hocaya tekniği çalan hakemler bu maçı seyresiyordur inşallah.

Dackayi 3 ceyrekte yendiler.Rolantiye girdi mac.
Bogdanovic Tofas macinda sakatlanmis.
O donmezse bence Fener bu seriyi zor gecer , gecse bile samp icin favori degiller.

Dackayi 3 ceyrekte yendiler.Rolantiye girdi mac.
Bogdanovic Tofas macinda sakatlanmis.
O donmezse bence Fener bu seriyi zor gecer , gecse bile samp icin favori degiller.

Bugün sahadaki takım, kim gelirse gelsin maç vermeden sezonu kapatır. Bogdanın ciddi bir durumu olduğunu sanmıyorum.

Beşiktaş,Efes'i yendi ve seride 1-0 öne geçti.Efes iyi gözükmüyor.Beşiktaş elese bile finalde Fener'i veya Daçka'yı 4 kere yenip şampiyon olması çok zor gözüküyor ama bizimkine benzer bütçelerle bizden daha başarılı olmaları takdir edilesi bir durum.

Hücum ribaundu vermediler.
3 sayı çizgisini iyi savundular.
Yani bizim yapamadıklarımızı yaptılar ve kazandılar.
Yani bizim yapamadıklarımızı yaptılar...

Bu Ufuk Sarıca çok utanmaz bir adam. Kendinden 4-5 kat bütçeli takımı perişan etti. İnsan da biraz utanma olur. Ayıp değil mi kendinden daha bütçeli takımı yenmek?

Kardeşim Udoh zaten Nba Draftında ilk 10 da seçilmiş bir oyuncuydu zamanında. Nba de potansiyelini yansıtamadı ama Avrupa da kral oldu. Eğer Nba ye gitmezse belkide Avrupanın gelmiş geçmiş en iyi Pivotu olucak. Ama Nba ye gider. Böyle Amerikalı oyuncuların aile özlemi oluyor çok kalmıyorlar

30 yaşında ve 4 Milyon Euro'ya yakın para alıyor neden gitsin? Adamlar sadece bir oyuncuya bizim gelecek sene Dursun'un erkek takımı için öngördüğü parayı veriyorlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dacka 2 ye kadar indirmisti farki ama yine takim oyunu kazandi.Dackanin oyun yapisi nbade is yapar ancak..

30 yaşında ve 4 Milyon Euro'ya yakın para alıyor neden gitsin? Adamlar sadece bir oyuncuya bizim gelecek sene Dursun'un erkek takımı için öngördüğü parayı veriyorlar.

Udoh ve Vesely 2.6 aliyormus.İkisinin maasi seneye olacak butcemizden 1.2 fazla :/

Hocam Udoh'u biliyorum yok artık gibisinden yazdım onu Tamam potansiyeli vardı eyvallah ama bu gelişimi anormal birşey .Vesely de 6.sıra seçimi 3 yıldır Udoh'un geliştirdiğinin yarısı kadar gelişmedi ki ona yeni Krilenko diyorlardı .Ömer Onan Vesely yedeklesin 10-15 dk oynasın diye aldıklarını söylemisti dediğin gibi gelmiş geçmiş olmasa da efsane oldu gözüyle bakıyorum.