#23 Kelsey Bone

GS Basketbol â€￾@GSBasketbol 13 sa.13 saat önce
Ekrem Memnun: Öncelikli amacımız Kelsey Bone'u takıma getirmek. Bunu gerçekleştirdikten sonra kısa transferini düşüneceğiz.

AslanStatisticBasket â€￾@GSStatsBasket 13 sa.13 saat önce
Ekrem Memnun:"İlk hedefimiz Kelsey Bone'u geri getirmek 2.hedef de bir kısa oyuncu almak. Kelsey'i almak için Fowles'ı göndermiştim…"

AslanStatisticBasket â€￾@GSStatsBasket 13 sa.13 saat önce
Ekrem Memnun:"Kelsey Bone'a inanıp getirdim. 3 kasetini izledim, o kadar kötü feedback de vardı buna rağmen aldım ve çok iyi noktaya geldi."

Bağımsız GS Haber â€￾@GsHaber24 12 sa.12 saat önce
Ekrem Memnun: Oyuncularım bana "Ekrem Ağabey" derler yabancılar "Koç" der ama Kelsey Bone bana "Ekrem Ağabey" demeye başlamıştı.

AslanStatisticBasket â€￾@GSStatsBasket 2 sa.2 saat önce
Galatasaray, Kelsey Bone için harekete geçti. Alacağı olan 280.000 USD için kaynak yaratılıyor.

Elin Fener´i, bizim durumumuzda olmak için neler verirdi. Ama bizim mali kırizimizde olsa şubeleri dağılırdı, öylesine büyük koçlarla gerçek Galatasaraylı koçlarla çalışıyoruz.

Yanında bir süpriz kısada olur mu dersiniz ? Ekrem hocanin üzerinde büyük emegi var . İki yilda büyük gelişim gösterdi. Hosgeldin kelsey , haydi bastır kelsey , kelsey bon bon bon !

Yeni transferimizi tanıyan bilen arkadaşlar nasıl bir oyuncu olduğu hakkında detaylı bilgi verirse seviniriz.

Bence büyük bir başarı, ilerleme var.

Ribery,whalen daha eskileri gidelim mamiç vs

İlk defa giden oyuncu geri döndürüldü. Bu da yönetimin başarısını ve gücünü gösterir : )

Ben Ural Aküzüm'e bu süreç için teşekkür ediyorum. Çocuk sürece de yabancı olmasına rağmen bir şekilde camia birleşenlerini bir araya getirdi. Sağolsun beklediğimden fazlasını yapmaya gayreti var. Can Topsakal sonrası kim gelse buna benzer etki yapacaktı gerçi. Cem Kınay'ın da GS'ı bir araya toplama çalışması var yönetimde en beğendiğim isim. Ama Murat Özyer'İn bundan nemalanması yancılığı irrite edici. 3 senedir basketbol şubesinin başında olup şube her sene cepten yiyor fazla harcama yapıyorsa önce tepedeki adamı değiştirirsin. Basit düşünün bir bakkal dükkanınız var birine emanet ettiniz ama dükkan 3 senedir zarar ediyorsa ne yaparsınız? Ya dükkanı kapatırsınız ya dükkanı teslim ettiğiniz adamı değiştirirsiniz. Özyer'İn durumu da aynen bu

Diğerlerinin ne dediğiyle ilgilenmiyorum ama Ural Aküzüm'ün müjde olarak vermesi doğal bence. Topsakal'ın geldiğinden beri ne kadar yıkıcı olmaya çalıştığını, gittiğinde yaptığı açıklamalarla da gördük. Kendisinin son derece iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.